Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

czego nie powinna nosic 30 latka?

03 lut 2015 - 12:27:11

Natrafialam na artykul o takim tytule. W skrocie:
1. Koszulki z nadrukami
2. Krotkie szorty
3.cekiny
4. Rozkloszowane spodnice i falbanki
5.kolorowe skarpetki
6. Bluzy z kapturem

7 biodrowki
8.czpki z daszkiem.
9. Torby materialowe i z nadrukami.
10 tanie tenisowki.

jak to widzicie? Mnie niektore pozycje smiesza a niektorych bym w zadnym wieku nie zalozyla. np tenisowek za 20 zl do wygodnych nie zalicze.

czego nie powinna nosic 30 latka?

03 lut 2015 - 12:31:43

Mnie wszystkie pozycje śmieszą. Nikt mi nie będzie mówił w co i w jakim wieku mam się ubierać

czego nie powinna nosic 30 latka?

03 lut 2015 - 12:31:53

Pozycji 2,3,5 nigdy nie nosiłam, a do 30. mam jeszcze kilka lat

czego nie powinna nosic 30 latka?

03 lut 2015 - 12:33:11

A co do "tanich" tenisówek to mam 27 lat i uwielbiam "tanie" tenisówki :)

czego nie powinna nosic 30 latka?

03 lut 2015 - 12:35:15

Hehehehe :D Wypowiem się jako świeża 30stka :P
Z tej całej listy tylko jedna pozycja nie zgadza się z tym, co ja nosze a czego nie. Jednak każdy jest inny, każdy ma swój styl, wyczucie mody, ochotę coś nosić czy też nie :D Ja nie nosze czapek, wszystko inne mam w szafie, jednak cekiny moje różnią się od cekinów 13latki. Są delikatne, subtelne. Wydaje mi się, że nie można patrzeć na stereotypy. Wyglądasz na tyle lat na ile się czujesz :D ja daję sobie może 23-24lata.\
P.S. Tenisówki za 20 zł mogą być wygodne, o ile takie się znajdzie :P
Pozdrawiam
I.

czego nie powinna nosic 30 latka?

03 lut 2015 - 12:40:01

hmm , mam 24 lata i przeraza mnie mysl ze kiedys bede musiala pozbyc sie biodrowek ;) bym sie nad tym zastanowwila. przeciez mozna nosic je z klasa. tak samo szorty :) bynajmniej ja nie chcialabym sie z nimi rozstawac za kilka lat.



czego nie powinna nosic 30 latka?

03 lut 2015 - 12:50:06

Nie mam jeszcze 30, ale nikt mnie nie będzie ograniczał teraz, ani za kilka lat. Oczywiście są rzeczy, których bym nie założyła, ale tylko dlatego, że mi się nie podobają, a nie bo ktoś uważa, że mam za dużo lat by je ubrać. Takie artykuły piszą po prostu ludzie ograniczeni.

"Advanced style" jeden z moich ulubionych blogów, kobiet wiele starszych ;)

czego nie powinna nosic 30 latka?

03 lut 2015 - 13:11:12

Siedem rzeczy z listy noszę, a mam 30+ ... Nie wiem, czy mi wypada, czy nie wypada, czy wyglądam tandetnie, czy śmiesznie - po prostu takie sprawy nie zaprzątają mojej głowy. Ubieram to, w czym czuję się dobrze i wygodnie - najczęściej dżinsy + koszulka z kolorowym nadrukiem (często głupim/śmiesznym) + sportowa marynarka + trampki. I szczerze mówiąc, wisi mi to, co kto o tym sądzi. Dziewczyny, nie dajcie sie zwariować - ważne, by być zdrowym, szczęśliwym, a fatałaszki to tylko dodatek. Miłego dnia wszystkim :)

czego nie powinna nosic 30 latka?

03 lut 2015 - 13:26:36

Cytat
MamaIwa
Siedem rzeczy z listy noszę, a mam 30+ ... Nie wiem, czy mi wypada, czy nie wypada, czy wyglądam tandetnie, czy śmiesznie - po prostu takie sprawy nie zaprzątają mojej głowy. Ubieram to, w czym czuję się dobrze i wygodnie - najczęściej dżinsy + koszulka z kolorowym nadrukiem (często głupim/śmiesznym) + sportowa marynarka + trampki. I szczerze mówiąc, wisi mi to, co kto o tym sądzi. Dziewczyny, nie dajcie sie zwariować - ważne, by być zdrowym, szczęśliwym, a fatałaszki to tylko dodatek. Miłego dnia wszystkim :)


Popieram w 100 %

czego nie powinna nosic 30 latka?

03 lut 2015 - 13:34:29

ale bzdety... pozycji 1,3,6 i 8 nigdy nie nosiłam i nie zamierzam. A tanie trampki na lato są super ostatnio to nawet nie po 20 zł ale po 10zł upolowałam takowe. Poza tym czy przekroczenie 30 to według autora tego zbioru już starość?

czego nie powinna nosic 30 latka?

03 lut 2015 - 13:40:12

A ja jestem po 40 i co z tego??? Człowiek ma się dobrze czuć z samym sobą i to od niego zależy, co włoży! Noszę dżinsy od nastoletniej córy, cekiny w wakacje na imprezie, krótkie spodenki. I jest mi dobrze!!!

czego nie powinna nosic 30 latka?

03 lut 2015 - 13:42:49

[

jak to widzicie? Mnie niektore pozycje smiesza a niektorych bym w zadnym wieku nie zalozyla. np tenisowek za 20 zl do wygodnych nie zalicze.[/quote]


dla mnie to śmieszne każdy nosi to co lubi i na co go stać piszesz że tenisówek za 20zł do wygodnych nie zaliczasz niektórych nie stać nawet na trampki za 20zł wiec nosi i cieszy sie z tego co ma...

czego nie powinna nosic 30 latka?

03 lut 2015 - 13:44:23

XD bo nie moge, z 30 latki robią 60 latkę, rozkloszowane spódnice? a to nieby czemu nie? Tenisówki? a szortów to nie powinien nosić kazdy kto źle w nich wygląda, czy ma 20 lat czy 30.

Cytat
edekzkrainykredek2
[

jak to widzicie? Mnie niektore pozycje smiesza a niektorych bym w zadnym wieku nie zalozyla. np tenisowek za 20 zl do wygodnych nie zalicze.


dla mnie to śmieszne każdy nosi to co lubi i na co go stać piszesz że tenisówek za 20zł do wygodnych nie zaliczasz niektórych nie stać nawet na trampki za 20zł wiec nosi i cieszy sie z tego co ma...[/quote]

tenisówek za 20 zł miałam 3 pary, chodziłam w nich póki nie zniszczyły się, a wygodne były jakbym chodziła boso:D Szkoda mi kasy na drogie tenisówki, które nosze tylko na jakies wyjazdy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-03 13:45 przez truskawka_ang.

czego nie powinna nosic 30 latka?

03 lut 2015 - 13:55:54

Coraz glupsze te artykuly wypisuja.

czego nie powinna nosic 30 latka?

03 lut 2015 - 14:09:34

Proponuję worek pokutny dla 30+ :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie