Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

rzeczy bonprix

29 sty 2015 - 18:41:49

wiecie jak z ich jakością? sa tanie i katalogowe zdjęcia ładne... ale czy to podobne to tego, co się dostaje w realu?



rzeczy bonprix

29 sty 2015 - 18:45:11

Ich rzeczy są dobrej jakości :)
Mieszkam w Niemczech więc obcuję z ich asortymentem na co dzień :P

rzeczy bonprix

29 sty 2015 - 18:52:10

Robię u nich zakupy od prawie dwudziestu lat... kupuję głównie odzież codzienną (męską, damską, dziecięcą) i jestem zadowolona. Tylko jeden raz zwróciłam spodnie, które nie spełniały moich oczekiwań, ale nie wiem, czy moja opinia się na coś przyda, bo kupuję przeważnie dżinsy, koszulki, swetry, kurtki i bawełniane, zwyczajne bluzeczki.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

rzeczy bonprix

29 sty 2015 - 18:52:23

i rzeczywiscie tak tanie?

rzeczy bonprix

29 sty 2015 - 19:03:40

W większości mają rzeczy dobrej jakości. Zamawiałam kiedyś i na kilka sztuk jedna była gorsza niż się spodziewałam.
Tylko trzeba uważać na rozmiary! Ja np noszę 38 a jak takie zamówiłam u nich (też nie każda rzecz ale np spodnie) za duże były. Czasem nawet o dwa rozmiary jest różnica :(

rzeczy bonprix

29 sty 2015 - 19:04:01

Cytat
roksolana83
i rzeczywiscie tak tanie?

ja nie widziałam u nich nic taniego nie

rzeczy bonprix

29 sty 2015 - 19:06:18

Cytat
roksolana83
i rzeczywiscie tak tanie?

Patrząc na ceny w bieżącym katalogu to tanimi bym ich nie nazwała :) Ceny podobne jak w sieciówkach a wadą jest to że nie można przymierzyć bo to sprzedaż wysyłkowa.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

rzeczy bonprix

29 sty 2015 - 19:16:06

na all sa tanie... sukienki po 20 zł na licytacji i to mnie zastanawia.

rzeczy bonprix

29 sty 2015 - 19:43:13

Ja kiedyś zamówiłam kilka rzeczy, wszystko odesłałam bo wyglądały okropnie m.in płaszcz za ok 200zł - beznadziejny materiał, wyglądał bardziej jak wór na ziemniaki, rozmiar zawyzony, sweter - wyglądał jak taki tandeciarski z bazaru i jeszcze jakiś komplet spódnica z żakietem - to było takie w miarę, ale w katalogu wyglądał tez o niebo lepiej.

rzeczy bonprix

29 sty 2015 - 20:03:13

Teraz trwają wyprzedaże, a dodatkowo są też outlety bonprixu. Mnóstwo Polaków przyjeżdża i bierze tonami te ciuchy. Więc bardzo możliwe, że te ceny są takie niskie na allegro :)

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 1/5

rzeczy bonprix

30 sty 2015 - 13:12:30

Akurat z bonprix zamówiłam raz i po 10 minutach robiłam paczkę powrotną jakoś tragedia. To już wolę co jakiś czas wejśc sobie na strony siecówek czy chociażby na mall.pl gdzie jest masa wyprzedaży ostatnio udało się zamówić kurtkę zjazdową od 4F za fajne pieniądze - https:/www.mall.pl/kurtki-do-narciarstwa-zjazdowego/4f-kurtka-narciarska-kudn010 natomiast od bonprix to ja się już będę trzymała z dala do końca życia.

rzeczy bonprix

30 sty 2015 - 13:33:32

jak są przeceny, wyprzedaże tto ceny są w porządku ;) ale tak to wydają mi się wygórowane, przynajmniej dla mnie ;(
Słyszałam wiele negatywnych opinii, ale kupowałam ostatnio tam spodnie, bluzki etc i są na prawdę dobrej jakości i w przecenie to super cena!

niezweryfikowana
Posty: 67
Ostrzeżenia: 7/5

rzeczy bonprix

27 lut 2015 - 08:08:39

Ja też nie przepadam za ubraniami bonprix. Zdarzyło mi się kupić kilka rzeczy - część musiałam odesłać, a te które pozostały bardzo szybko się zniszczyły. Ich ubrania wcale nie są tanie. W sieci można trafić na wiele sklepów np. http://***/kategoria/sklep , gdzie ceny są podobne albo nawet niższe.

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 2/5

rzeczy bonprix

27 lut 2015 - 08:38:07

Ciuchy mają ładne ale jakość często pozostawia wiele do życzenia

rzeczy bonprix

27 lut 2015 - 08:47:30

Miałąm kiedyś pare lat temu buty kowbojki od nich .Były to najlepsze buty jakie kiedykolwiek miałam szczerze.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sukienka, pomocy!