Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kto pomoże proszę !!!! RESERVED

10 gru 2014 - 22:37:46

Czy ktoś mi pomoże bo nie wiem dlaczego coś nie działa. A więc tak sobie znalazłam link http://kupony-rabatowe.net/kupony-promocyjne/re/index.html zobaczyłam że -40% i zobaczyłam regulamin i zobaczyłam że trzy dni poniedziałek , środa, albo piątek , sms za pieniądze około 6 zł i w każdy dzień napisali sms ostatni raz. I teraz napisałam imię, maila, numer komórkowy i potem dali kod dostałam sms typu. Token aktywacyjny serwisu PUNKT na numer 60555 to: 083217, zrozumiałam ze to kod a to nie działa i sie wkurzam o co chodzi kto mi pomoże, zawsze w innych promocjach normalnie w facebooku a teraz nie potrafię , widocznie jestem głupia?? Proszę.

Kto pomoże proszę !!!! RESERVED

10 gru 2014 - 22:44:10

A jesteś pewna, że ta strona jest uczciwa? Czytałaś jakies opinie na necie?

Kto pomoże proszę !!!! RESERVED

10 gru 2014 - 22:46:27

No przykro mi to potwierdzić,ale chyba faktycznie jesteś głupia :/ jeżeli zobaczylabym informacje, ze trzeba coś opłacać to na pewno bym się w to nie pchała,to raczej jakiś wkręt.

Kto pomoże proszę !!!! RESERVED

10 gru 2014 - 22:55:28

Zawsze jak mają -40% w Hosuse , Cropie oni zawsze trzeba miec kod i mozna kupic pełno rzeczy prawie za darmo nie dawno było w Rosmanie i wszystko działo ...nie wiem może teraz jakiś przekręt dlatego sie pytam czy ktoś próbował bo to 18 zł chciałam sobie kupić pełno rzeczy a teraz dupa. Macie jakiś znajomych którzy próbowali ?

Kto pomoże proszę !!!! RESERVED

10 gru 2014 - 22:57:54

Naciągneli Cię na płatne smsy i tyle, pewnie przyjdzie jeszcze nie jeden. Do croppa sama brałam i żadnych smsów nie wysyłali, numeru telefonu nie wymagali

Kto pomoże proszę !!!! RESERVED

10 gru 2014 - 23:05:06

no własnie wiem ..no to dupa pewnie ...

Kto pomoże proszę !!!! RESERVED

10 gru 2014 - 23:41:28

W Croppie i housie pobierało się kod z facebooka albo wysyłali na maila i nie trzeba było za nic płacić czy wysyłać smsów. Chyba jednak dałaś się naciągnąć.

zweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 1/5

Kto pomoże proszę !!!! RESERVED

10 gru 2014 - 23:57:15

wpisz sobie w google ten numer i zobacz co piszą..no właśnie, jak możesz to wyrzuć kartę, bo będzie Ci zżerało całą kasę z konta, a jak nie możesz, bo masz tel na abonament to próbuj to zatrzymać, ludzie tam piszą o różnych sposobach..

Kto pomoże proszę !!!! RESERVED

11 gru 2014 - 00:45:58

Też widziałam te niby kody do Reserved, ale na szczęście to sprawdziłam na ich oficjalnym fanpage na facebooku ;) napisali tam że te kody nie są ich, i żeby uważać na naciągaczy. Także niestety dałaś się zrobić ...

Kto pomoże proszę !!!! RESERVED

11 gru 2014 - 00:51:03

jedyna opcja to zadzwonić do operatora i zablokować nr z którego przychodz a sms'y.

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 1/5

Kto pomoże proszę !!!! RESERVED

14 gru 2014 - 19:36:49

Mam podobne zdanie,ponieważ nikt tak na dobrą sprawę nie kazał mi jeszcze płacić za kupny rabatowe,to przecież dodatek,bonus dla klientów np teraz z okazji świąt,co bardzo opłaca się w wielu sklepach. Nie muszą być to sieciówki,teraz ciekawe rabaty można znaleźć w dobrych sklepach internetowych w tym chociażby u nas,zapraszamy:)

Kto pomoże proszę !!!! RESERVED

14 gru 2014 - 19:43:31

Wybaczcie, ale jak bardzo ograniczonym trzeba być, aby wierzyć w te pseudo rabaty?! Tyle oficjalnych stron sklepów, a część ludzi nadal rozdziawia japy i na własne życzenie ładuje się w butelkę. Widziałam dziś na facebooku jak banda ponad 400 baranów twardo wpisywała "ZARA" w komentarze i ściągała sobie płatną subskrypcję na telefon wierząc, że każdy otrzyma 1000zł na zakupy w sklepie Zara. Gdzie ta ludzka inteligencja?! Nawet małpa by zwęszyłaby, że z promocją jest coś nie tak (albo te -90% na zakupy do Reserved - serio ktoś jest tak głupi, że w to wierzy?!).

Kto pomoże proszę !!!! RESERVED

14 gru 2014 - 19:44:48

Jezuu sorry,ale jestes strasznie naiwna. Czytaj trochę,a nie od razu bezmyślnie podawaj numer telefonu. Żeby być na bieżąco ze zniżkami to wystarczy śledzić strony sklepów na fb lub w siecie. Tam na bieżąco są informacje na temat promocji. A nie jakieś głupie strony nabijające kasy. Teraz będziesz co tydzień 18 zł tracić. Zadzwoń do operatora zeby Ci zablokowali te płatne smsy. Na 100% dałaś się oszukać.

Kto pomoże proszę !!!! RESERVED

14 gru 2014 - 19:53:03

przeciez jak sa kupony znizkowe to nigdy nie nie płaci 6 zł za sms! dałaś sie naciągnąć.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Srebrny wisiorek - czy warto?