Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cześć!
Tutaj Bartek z serwisu kodyrabatowe.pl. Rozpoczynamy z Szafiarenką współpracę, w ramach której będziemy zamieszczać tutaj zniżki i promocje na ubrania (i nie tylko :) ) w sklepach online. Często będą to zniżki dedykowane tylko dla Użytkowniczek Szafiarenki.

Jestem tutaj przede wszystkim dla Was, więc jeśli macie prośbę o zniżkę w konkretnym sklepie lub na konkretny produkt (dla przykładu: 'sukienki w sklepie X';), po prostu napiszcie o tym w poście. Postaramy się ją dla Was wywalczyć :) Poza tym, znamy się na zakupach online, bo jesteśmy w branży o wielu lat. Możemy pomóc rozwiać wszelkie wątpliwości odnośnie zakupu, przesyłki czy zwrotów w sklepach internetowych.

Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie przebiegać płynnie.

Na dobry początek mam dla Was 3 kody:

1. Wittchen: -20 złotych (przy zamówieniu minimum 200 złotych). Kod znajdziecie pod tym LINKIEM. Jeśli nie pojawi się jako pierwsza zniżka, wystarczy zjechać trochę w dół strony :)
2. Agito.pl: -5% na obuwie i -5% w kategorii zdrowie i uroda. Kody znajdziecie pod tym LINKIEM. Rabaty obejmuję tylko produkty ze strony, do której przechodzi się przez ten link.

Mam również informację, że w poniedziałek otrzymamy 2 nowe rabaty do dużych sklepów online. W tym jeden dedykowany tylko dla Szafiarenki. Kolejny dedykowany kod pojawi się we wtorek. Czyli łącznie do tego czasu będzie już 5 zniżek :)

Cześć wszystkim raz jeszcze i oczywiście - czekam na prośby o kolejne zniżki i pytania. Gdyby pojawiły się jakieś wątpliwości co do działania kodów, to również chętnie je rozwieję :)

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-05 12:02 przez Kodowy.

A czy możemy prosić o jakiekolwiek zniżki?:> I na jakim poziomie będą to zniżki, w granicach 5% czy może jestescie w stanie wywalczyć więcej?

No własnie - jak to jest z wysokością zniżek?:)

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 1/5

O jak miło :) chyba muszę tu często zaglądać :D
Podpisuję się pod pytaniami moich poprzedniczek!

Cytat
Lilka55
A czy możemy prosić o jakiekolwiek zniżki?:> I na jakim poziomie będą to zniżki, w granicach 5% czy może jestescie w stanie wywalczyć więcej?

Tak i jesteśmy :)

Obiecywałem zniżkę na poniedziałek i jest:
Czasnabuty.pl, 16% rabatu na produkty nieprzecenione, przy zamówieniu za minimum 100 złotych. Kod pod tym LINKIEM. Po przejściu na stronę, będzie widniał jako pierwszy. Wystarczy kliknąć "Odkryj kod" :)

Cytat
kulka04
No własnie - jak to jest z wysokością zniżek?

Generalnie wysokość zniżek zależy od sklepu i ich rodzaju: im bardziej skonkretyzowany produkt, tym większa zniżka. Analogicznie, przy bardzo ogólnej zniżce (na przykład na cały asortyment sklepu) jej wartość jest mniejsza. Warto wziąć to pod uwagę, kiedy będziecie pisać tutaj prośby o zniżki do nas :)

Cytat
Gaadulaa
O jak miło :) chyba muszę tu często zaglądać :D
Podpisuję się pod pytaniami moich poprzedniczek!

Nam również jest miło :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-08 09:50 przez Kodowy.

Hej:)- niedawno powstała świetna marka odzieży o nazwie - a co mi tam - jest konto fejsbukowe, polecam :D![embed_image 9954f97edfb025d10be451f146896ddf]

Ale super:)! Ja sobie upatrzyłam sukienkę w nunu.pl (mają sklep internetowy oraz fanpage na facebooku), byłoby miło dostać jakiś mały rabat, ponieważ sukienki są dość drogie.
Pozdrawiam! :)

zweryfikowana
Posty: 1.169
Ostrzeżenia: 1/5

superrrrr :))

-25 % na wszystko (oprocz przecenionych) do h&m gdy zamowimy newsletter na poczte,kupon do wydruku

Cytat
malaa2009
Ale super:)! Ja sobie upatrzyłam sukienkę w nunu.pl (mają sklep internetowy oraz fanpage na facebooku), byłoby miło dostać jakiś mały rabat, ponieważ sukienki są dość drogie.
Pozdrawiam! :)

Ok, przekazane!

Na naszym blogu dzisiaj dwie kolejne zniżki:

1. -30% na torebki w Sarenza. Działa tylko do jutra włącznie i tylko na torebki z naszej specjalnej podstrony. Szczegóły pod tym LINKIEM.
2. Też -30% na wybrane boxy z BeGLOSSY. Szczegóły także opisane na blogu pod tym LINKIEM.

Jeśli będą jakieś wątpliwości i pytania, to proszę pisać :) Jutro kolejny kod, również dedykowany dla Was :)

Zniżka w zebra-buty.pl:

Kod rabatowy 15% na całą nową, nieprzecenioną kolekcję. Kod znajdziecie pod tym LINKIEM :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-09 12:06 przez Kodowy.

W sumie nie wiedziałam, że istnieją takie strony :)

Szukam fajnych butów do fitnesu. Macie coś ciekawego? Jakiś kupon rabatowy?

Cytat
karen13
Szukam fajnych butów do fitnesu. Macie coś ciekawego? Jakiś kupon rabatowy?

Hej! No pewnie! Mamy zniżkę dedykowaną: 5% w butyjana.pl, tutaj LINK do wpisu na naszym blogu z opisem zniżki :)

Jeśli chcecie jeszcze jakieś zniżki, to pytajcie tutaj śmiało. Każdą postaramy się dla Was załatwić :)

może coś do MOHITO ?

Cytat
schee0
może coś do MOHITO ?

Już przesyłam :)

Dlaczego opłata za ten kod to 18 zeta i nikt nie informuje o tym.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

buty hot?