Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wysokie dziewczyny na obcasach

16 lis 2014 - 14:39:17

Hej dziewczyny :)
Tak sobie siedzę, nudzę się i postanowiłam poznać wasze opinie. Co sądzicie o wysokich, zgrabnych dziewczynach na obcasach? Co sądzą o tym wasi znajomi płci przeciwnej? Czy nie wygląda to komicznie?
Ja sama mam niecałe 174cm wzrostu, wcześniej bardzo obawiałam się obcasów, jednak od pewnego czasu przestałam ich unikać. Wydaje mi się że czasem nawet niewielki obcas wiele zmienia, ubiór niby ten sam, a jednak wygląda się zupełnie inaczej :D

Wysokie dziewczyny na obcasach

16 lis 2014 - 14:44:26

Nic nie sądzę. Mało mnie interesują obcy ludzie i ich wygląd.

Wysokie dziewczyny na obcasach

16 lis 2014 - 14:47:17

Hm.. ja nie nosze obcasów i sprzedaje wszystkie. Mój narzeczony uważa, że kobiety w obcasach są komiczne nie praktyczne i tylko spowalniają. :)

Wysokie dziewczyny na obcasach

16 lis 2014 - 14:58:22

Juz byl taki watek

Wysokie dziewczyny na obcasach

16 lis 2014 - 15:04:29

Obcas dużo daje... Od razu zmienia się postawa i sposób chodzenia:)

Panom się to podoba, jeżeli dziewczyna oczywiście umie się w takim obuwiu poruszać;p Panie chodzące z gracją na obcasach są dla panów bardziej kobiece i zmysłowe...
Ale to nie oznacza, że dziewczyny w balerinkach czy tenisówkach wyglądają gorzej:)

Tak naprawdę liczy się to, czy my się dobrze czujemy w danych butach;)

Wysokie dziewczyny na obcasach

16 lis 2014 - 15:05:46

Cytat
Miss-rock
Hm.. ja nie nosze obcasów i sprzedaje wszystkie. Mój narzeczony uważa, że kobiety w obcasach są komiczne nie praktyczne i tylko spowalniają. :)

W życiu nie zaprzestałabym nosić obcasów tylko dlatego, że moj facet tak powiedział.;) Kazdy nosi co chce.A co do wysokich dziewczyn, mam 174cm wzrostu i powiem nieskromnie, że w szpilkach wyglądam super!!! O wiele lepiej niżeli np w balerinkach.

Wysokie dziewczyny na obcasach

16 lis 2014 - 15:07:31

Cytat
Miss-rock
Hm.. ja nie nosze obcasów i sprzedaje wszystkie. Mój narzeczony uważa, że kobiety w obcasach są komiczne nie praktyczne i tylko spowalniają. :)

Nigdy w życiu nie sprzedałabym swoich obcasów, bo narzeczony ich nie lubi. Niech się ugryzie w nos. Każdy nosi to co lubi, a jak mu coś nie pasuje, tzn. że my też do siebie nie pasujemy.

Wysokie dziewczyny na obcasach

16 lis 2014 - 15:08:34

Cytat
MariaAvaria
Obcas dużo daje... Od razu zmienia się postawa i sposób chodzenia:)

Panom się to podoba, jeżeli dziewczyna oczywiście umie się w takim obuwiu poruszać;p Panie chodzące z gracją na obcasach są dla panów bardziej kobiece i zmysłowe...
Ale to nie oznacza, że dziewczyny w balerinkach czy tenisówkach wyglądają gorzej:)

Tak naprawdę liczy się to, czy my się dobrze czujemy w danych butach;)

Dokładnie! Najpiekniej wygląda ta kobieta, która jest świadoma swojego piękna i dobrze się czuje ;)

Tak btw samo zdanie '' Co sądzicie o wysokich, zgrabnych dziewczynach na obcasach?'' to wg mnie pytanie retoryczne ;) Nie jedna pokroiłaby się za taki wzrost i zgrabną figure ;) Dlatego powinnaś się cieszyć i bez obaw nosić szpilki.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-16 15:16 przez noath.

niezweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 5/5

Wysokie dziewczyny na obcasach

20 sty 2015 - 15:57:09

Kocham, uwielbia, przepadam ;-) Są dosyć wysokie, ale jak dla mnie właśnie takie powinny być efektowne szpileczki. Co więcej, na Merg trafiłam je za śmieszne grosze ;-)


Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co ubieracie na Andrzejki?