Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wygodne i ładne buty

16 lis 2014 - 11:36:25

Dziewczyny muszę się pożalić.
To co jest w sklepach to jakaś tragedia !!!
Chciałam sobie kupić wygodne botki na ten okres co teraz. Jako, że dużo się wszędzie przemieszczam muszą być eleganckie i wygodne.
Byłam w CCC i Deichmanie - jak but jest ładny to znowu gdzieś uciska. Jak but jest wygodny, to wyglądam w nim jak kot w butach (szerokie cholewki, do zbierania wody w deszczowe dni), albo jak krasnal (kto inspirował się krasnalami przy projektowaniu butów ??).
Czy ja jestem jakaś zbyt wymagająca, czy na sklepy ładują byle jaki towar, a nóż ktoś kupi.

Dziewczyny szukam naprawdę ładnych eleganckich i wygodnych botków - w jakim sklepie coś będę mogła sobie wybrać ?
Rozważam dzisiaj podróż do Poznania po buty i nie wiem czy coś tam znajdę...

Pomóżcie

nikt nic ?

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-16 11:48 przez lena-222.

Wygodne i ładne buty

16 lis 2014 - 12:15:46

Nie jestem z Poznania wiec nie pomogę, poza tym wszystkie buty jakie ostatnio kupuję to albo Deichmann albo Stradivarius ;) W innych sklepach już butów nie kupuje ;)

Wygodne i ładne buty

16 lis 2014 - 12:23:17

"Wygodne i ładne" to pojęcie względne, nie zawsze to co Tobie będzie się podobać, podobać się będzie innym. Ja mam klasyczny gust, więc nie lubię dziwadeł, aczkolwiek nikogo nie krytykuję za tego typu upodobania :)

Sama mam problem znaleźć odpowiednie buty, a to obcas mi się nie podoba, a to cholewka, a to aplikacje - dopiero jak fason będzie mi odpowiadał, mierzę buta i oceniam jego wygodę. Dobór butów to sprawa indywidualna, więc podejrzewam, że sugestie szafiarek nie rozwieją Twoich wątpliwości :)

Wygodne i ładne buty

16 lis 2014 - 12:42:37

Cytat
wikijaja
"Wygodne i ładne" to pojęcie względne, nie zawsze to co Tobie będzie się podobać, podobać się będzie innym. Ja mam klasyczny gust, więc nie lubię dziwadeł, aczkolwiek nikogo nie krytykuję za tego typu upodobania :)

Sama mam problem znaleźć odpowiednie buty, a to obcas mi się nie podoba, a to cholewka, a to aplikacje - dopiero jak fason będzie mi odpowiadał, mierzę buta i oceniam jego wygodę. Dobór butów to sprawa indywidualna, więc podejrzewam, że sugestie szafiarek nie rozwieją Twoich wątpliwości :)
w sumie masz racje.
Tez mam klasyczny gust i dlatego przerażają mnie te wszystkie dziwne modele w sklepach, a prawdziwa klasyka kosztuje
Właśnie oglądam oferty sklepów z Poznania i powiem szczerze jest pare modeli wartych uwagi, koszt to okolo 400 zł

Wygodne i ładne buty

16 lis 2014 - 12:48:18

Botki mówisz. Ja osotnatnio kupiłam sobie oficerki w Ryłko. Są dopasowane, przede wszystkim ze skóry.

Zamiast chodzić po tych gorszych sklepach warto zajrzeć do tych jakościowo lepszych?

Albo, jesli czas Ci na to pozwala, pochodź po cichlandach. Ja zawsze cos super upatrzę :) Minusem tego jest tylko to, że trzeba trafić na dobry towar.

Wygodne i ładne buty

16 lis 2014 - 13:17:55

Cytat
bardotka90
Botki mówisz. Ja osotnatnio kupiłam sobie oficerki w Ryłko. Są dopasowane, przede wszystkim ze skóry.

Zamiast chodzić po tych gorszych sklepach warto zajrzeć do tych jakościowo lepszych?

Albo, jesli czas Ci na to pozwala, pochodź po cichlandach. Ja zawsze cos super upatrzę :) Minusem tego jest tylko to, że trzeba trafić na dobry towar.

chyba jednak pójdę do tych lepszych sklepów: mysle tu o Ryłko, Eksbut i McArthur

Wygodne i ładne buty

16 lis 2014 - 13:30:29

ostatnio kupiłam buty w CCC bardzo mi się podobały ale uciskały trochę ale jak większość butów wiedziałam, że się rozbiją. Po dwóch wyjściach już leżały idealnie :)

Wygodne i ładne buty

16 lis 2014 - 13:34:46

Zobacz może u Lasockiego, mam od nich 3 pary butów i naprawdę zawsze mam problem z wyborem wygodnego obuwia, więc Twój problem nie jest mi obcy.

Wygodne i ładne buty

16 lis 2014 - 13:46:49

jaki masz rozmiar? u mnie sporo butów - tylko skórzane

Wygodne i ładne buty

16 lis 2014 - 14:06:23

Ja polecam sklep KARI .Sama tam kupuję i jestem zadowolona.

Wygodne i ładne buty

16 lis 2014 - 14:27:04

a jaką kwotę chciałabyś przeznaczyć na te buty?

Wygodne i ładne buty

16 lis 2014 - 14:50:22

Witam:)

Ja kupiłam sobie botki w Deichmanie. Są rewelacyjne. Idealnie mi pasują i do spodni i do spódniczki. Są wygodne.
Pozdrawiam :)



Wygodne i ładne buty

16 lis 2014 - 20:45:55

Baldowski , mam szczupłe nogi i nigdy nie mogłam kupić długich kozaków bo wszystkie były za szerokie. Są na wysokim obcasie ale b. Wygodne. Polecam też firmę gianmarko. Mam kilka modeli od nich i ślubne tez tam kupiłam

Wygodne i ładne buty

16 lis 2014 - 20:52:50

z deichmana wygodne polecam te egzemplarze :) uwielbiam je

Wygodne i ładne buty

18 lis 2014 - 16:57:56

ja kupuje tylko skórzane, Deichmanie czasem zalatuje chińczykiem, i właśnie nie przekłada się to wygodę. Ostatnio tutaj nabyłam fajne botki http://sklep-quovadis.pl/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wysokie dziewczyny na obcasach