Obecnie rozmawiamy o:

elektryka sklep

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej dziewczyny, gdzie mogę kupić ładny dobry gatunkowo płaszcz męski ? Szary lub czarny :) szukaliśmy z chłopakiem w sieciówkach typu Reserved , House, Cropp itp i nic ... ;/ On nie chcę w tym roku kupować kurtki sportowej tylko fajny płaszczyk...znacie jakieś dobre sklepy ??? Gdzie Wasi mężczyźni kupują takie rzeczy. Cena tak do 500 zł , pozdrawiam ciepło ... :)

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Zobacz może na http://www.taniomania.pl/t/plaszcze-meskie, jest duży wybór z różnych sklepów. Na pewno coś upatrzysz. Ja tak często wchodzę i sprawdzam ceny i modele. Polem łatwiej się potem wyboru dokonuje :)

Dla mnie osobiście nie ma lepszych płaszczy niż te szyte na miarę u porządnego krawca. W sklepie nie znalazłem nawet w połowie tak dobrego płaszcza, jak ten który został uszyty specjalnie dla mnie w krakowskiej pracownik VRATELLI. Różnica jest przede wszystkim w wymiarach, te ze sklepów nie są w stanie dopasować się do sylwetki, bo nie są szyte na tę konkretną osobę. Do tego dochodzi jakość materiału, te w sklepowe płaszcze niby z kaszmiru, tak naprawdę mają tylko dodatek kaszmiru, np. 5%. A mój idealnie uszyty płaszcz zawiera 50% kaszmiru, reszta to wełna. Dzięki czemu płaszcz niesamowicie grzeje. Dla mnie to najlepszy płaszcz, jaki do tej pory miałem w swojej szafie.

Może lepiej znaleźć mistrza i uszyć taki płaszcz?

Wybierając płaszcz przejściowy damski, warto zastanowić się, w jakich warunkach najczęściej będziemy go nosić. Płaszcz pikowany jest doskonały na wietrzne i deszczowe dni, zapewniając nie tylko ciepło, ale również ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Z drugiej strony, płaszcz materiałowy, wykonany na przykład z wełny, może oferować bardziej klasyczny wygląd, pasujący do formalnych i biznesowych stylizacji. Aby dowiedzieć się więcej o właściwościach obu rodzajów płaszczy, warto odwiedzić stronę https://pkik24.pl/stylizacje/plaszcz-przejsciowy-damski-pikowany-czy-materialowy gdzie znajdują się cenne wskazówki na temat wyboru odpowiedniego modelu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PRIMARK