Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sukienka na studniówkę

19 wrz 2017 - 09:59:51

piękne sukienki mają na stronie Evita , można u nich zamawiać przez internet . Suknie są śliczne inne niż wszystkie wyróżniają się . Mnie bardzo zachwyciły te sukienki warto zobaczyć super;)

Sukienka na studniówkę

28 wrz 2017 - 12:36:18

ja szukam jakiejś ciekawej inpiracji bo nie wiem na co się zdecydować. chyba chciałabym długą jakąś klasyczną bez żadnych koralików.... może macie jakies sklepy z takimi sukienkami które nie kosztuja tysiaca złotych

Sukienka na studniówkę

29 wrz 2017 - 12:19:29

Może mała czarna? :D

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

Sukienka na studniówkę

26 wrz 2018 - 14:18:57

Ja oczywiście zdecydowałam się na długą sukienkę.. To było dla mnie oczywiste.. Chciałam żeby sukienka wyglądała naprawdę nietypowo o zjawiskowo.. Wybrałam sukienkę z Impress Me serce Już niestety nie jest dostępny ten model..szczerze mam ogromny sentyment do tej sukienki i raczej nigdy nie sprzedam :D

Sukienka na studniówkę

28 wrz 2018 - 08:20:08

Ja mialam krótką czerwoną sukienkę
taką przylegającą do bioder a potem się rozszerzała
miałąm wtedy mega płaski brzuch więc mogłam poszaleć w tej kwestii :D
Ale nie zdecydowalam się na długą bo jestem niska i wszystkie były za długie a na szycie nie miałam czasu i kasy ;) ale bardzo mi się podobają :)

Sukienka na studniówkę

01 lut 2023 - 07:48:33

Oryginalne sukienki z długim rękawem oraz nieco wyszczuplającym wiązaniem znajdziesz w butiku online https://www.lejdi.pl/k102,sukienki-wieczorowe.html, a jak nie trafisz z rozmiarem to zawsze możesz zwrócić.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2023-03-02 12:28 przez Luberto.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Podwójne jeansy Wow