Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

balerinki z koziej skory

08 wrz 2014 - 23:15:30

Witam. Ostatnio zastanawiam sie nad zakupem balerinek z nowej kolekcji Zary, nie sa drogie bo jedyne149zl. Ale sa wykonane z zewnatrz 100% kozia skora w srodku 100% bawełny. Nie wiem jak kozia skora zachowuje sie na nogach , czy jest wytrzymala , czy sie wyciera , jakiej wgl jakosci jest.
No i co myslicie o butach z Zary ? Prosze o opinie ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-08 23:16 przez sorry.

balerinki z koziej skory

08 wrz 2014 - 23:19:45

Jak dla mnie to dużo za baleriny. No i przede wszystkim biedna koza.

balerinki z koziej skory

08 wrz 2014 - 23:23:06

No jezrli to tandeta to duzo. Ale jezeli porzadne to warte swojej ceny bo ostatnio na jeden sezon kupilam dwie pary i wynioslo mnie to ponad200 a juz nie nadaja sie do noszenia bo sie porozklejaly a jedne nawet popękaly

balerinki z koziej skory

08 wrz 2014 - 23:28:23

not, not, not !! jak można obdzierać zwierzę ze skóry dla balerinek czy innych 'srinek'.. ??!!

balerinki z koziej skory

08 wrz 2014 - 23:37:02

Nigdy nie miałam butów z koziej skóry, ale słyszałam, że takie są bardziej miękkie, jednak mniej wytrzymałe. Wydaje mi się, że byłyby wygodniejsze niż zwykłe skórzane. Zresztą jak o tym napisałaś to teraz się zastanawiam czy sama nie kupić, bo wszystkie sztuczne balerinki które mam mnie obcierają :/ Podasz linka? No i ciekawe jaka ta bawełna w środku.

balerinki z koziej skory

08 wrz 2014 - 23:37:16

Ja nie pytam kto tu ma jakie zdanir na temat butow ze skory naturalnej czy komus sie to podoba czy nie, wiec po co te opinie ?
http://www.zara.com/pl/pl/kobieta/buty/obuwie-na-p%C5%82askiej-podeszwie/sk%C3%B3rzane-balerinki-c269196p2089054.html

zwykle klasyczne ale mnie sie podobaja



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-08 23:43 przez sorry.

balerinki z koziej skory

09 wrz 2014 - 00:24:25

O kurczę, ładniutkie :) I ten obcasik jest z tyłu to może się za szybko nie zetrą. Tylko to jest trochę niepokojące "Z powodu wewnętrznej wyściółki, w przypadku małych rozmiarów, zaleca się kupić większy numer niż zwykle."
W necie znalazłam coś takiego "Kozia skóra, nazywana inaczej safianem, jest najmocniejsza ze wszystkich rodzajów skór w ogóle. Ma nawet większą wytrzymałość niż skóra bydlęca tej samej grubości. A do tego, dzięki występowaniu w niej lanoliny, jest też miękka i gładka."
Na komentarze obrońców kózek to szkoda nerwów.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-09 00:29 przez kouala.

balerinki z koziej skory

09 wrz 2014 - 10:19:04

No to wychodzi ze warto kupic ;)
No a co do tej wysciolki to wychodzi ze jak ktos ma 36 to lepiej kupic37



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-09 10:20 przez sorry.

balerinki z koziej skory

09 wrz 2014 - 10:35:33

ja mam dwie pary baletek z zary. I tak: w jednych biegam bardzo, ale to bardzo dużo i dopiero po roku użytkowania zauważyłam, że pękają pięty. Drugie mam lakierowane i te po trzech użyciach już mają pęknięcia na pięcie. Nie pamiętam tylko, czy obie pary są skórzane. Ale ogólnie średnio polecam obuwie stamtąd. Jest ładne, ale nie waruje swojej ceny.

balerinki z koziej skory

10 wrz 2014 - 08:16:44

Cytat
kouala
O kurczę, ładniutkie :) I ten obcasik jest z tyłu to może się za szybko nie zetrą. Tylko to jest trochę niepokojące "Z powodu wewnętrznej wyściółki, w przypadku małych rozmiarów, zaleca się kupić większy numer niż zwykle."
W necie znalazłam coś takiego "Kozia skóra, nazywana inaczej safianem, jest najmocniejsza ze wszystkich rodzajów skór w ogóle. Ma nawet większą wytrzymałość niż skóra bydlęca tej samej grubości. A do tego, dzięki występowaniu w niej lanoliny, jest też miękka i gładka."
Na komentarze obrońców kózek to szkoda nerwów.
I pisze to dziewczyna, która ma MISIA KOALĘ w avatarze. Wygląda na to, że lubisz zwierzątka? Trochę to hipokrytyczne ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

POTRZEBUJĘ POMOCY