Obecnie rozmawiamy o:

rozwód

gorący temat

free spin za rejestracje

57 minut temu

srebrna biżuteria

godzinę temu

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

e-papieros

dzisiaj o 10:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Fasardi opinie

16 cze 2014 - 14:06:58

Cześć dziewczyny czy któraś z was zamawiała ubrania z tej strony podoba mi się kilka sukienek, ale boję się jak te rzeczy wyglądają w realu

Fasardi opinie

27 cze 2014 - 15:33:34

ja zamówiłam kombinezon i zestaw dresowy, ciuchy doszły po 6 dniach, bardzo fajnie leżą, tanie i dobre :) takie zakupy lubię :D

Fasardi opinie

07 lis 2014 - 12:08:13

Moim największym błędem było dokonanie zakupu na FASARDI.com niby okazja cenowa,ale podane w tabeli zaniżone wymiary wprowadzają w błąd w zamówieniu wielkości odzieży,a co za tym idzie zwrot-wymianę towaru i zwiększenie kosztów,bo za wszystkie przesyłki płaci klient i z kwoty 69zł za byle jaką sukienkę płacę prawie 93zł-sukienka 57+wysyłka12+odsyłka 8,50+odbiór wymiany 15z.To jest świadome wprowadzanie w błąd celem zwiększenia kosztów uzysku.Regulamin mówi"Koszt przesyłki w przypadku zwrotu z winy sklepu są zwracane do kwoty 12 zł (list polecony ekonomiczny). Wysyłka nadana oczywiście kurierem(15zł)-gdzie można wysłać Mini paczką za 8,50zł.Pierwszy raz się spotykam przy zakupie on-line,że muszę zapłacić za winę sklepu,bo za taką uważam zaniżenie rozmiarów.Nie polecam nikomu zakupów z tym sklepem.Mam tylko nadzieję,że sukienka,którą dzisiaj odbiorę nie będzie brakiem z krzywymi szwami i dziwną rozmiarówką,bo za taką kwotę w sklepie dokładając 10 lub 20 zł mogłabym kupić naprawdę coś fajnego.

Fasardi opinie

07 lis 2014 - 12:47:48

Trochę pokręcone z tymi kosztami wysyłki, aż z ciekawości zajrzałam na regulamin sklepu i tak rzeczywiście jest. Ale jeśli jest coś w regulaminie, to sklep w błąd nie wprowadził. Taką ma politykę i tyle. Ja zawsze czytam regulaminy.Ale
jesteś na wygranej pozycji w stosunku do sklepu, bo nie doszukałam się żadnego wpisu o tym, że może widnieć błąd w pomiarze ciuszka. W niektórych sklepach jest napisane, ze niektóre tabele mogą zawierać 2, 3 cm błąd pomiaru, a tu brak takiego wpisu.

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 1/5

Fasardi opinie

09 lis 2014 - 19:29:04

A mnie bardzo zainteresował rten skep mo ze bym coś kupiła

Fasardi opinie

13 lis 2014 - 18:23:43

Dziewczyny, ja się bardzo mocno nacięłam. Kupiłam bluzkę, na która strasznie długo czekałam a potem okazał się, że jest z bardzo byle jakiego materiału i beznadziejnie wykończona.Rozleciała się po jednym założenia. Liczne próby reklamacji spełzły na niczym. Nigdy więcej Fasardi.

zweryfikowana
Posty: 304
Ostrzeżenia: 1/5

Fasardi opinie

13 lis 2014 - 18:36:52

Powiem tak, robiłam zakupy dwa razy. Ceny nie są adekwatne do towaru, który jakościowo nie przewyższa chińskich bazarówek, jedyne co to jest do nich paragon. Kupiłam sukienkę ze wstążką, która momentalnie się odpruła, zestaw tunika i spodenki, które nawet nie doczekały jednego prania i były tak zmechacone, że nie mam pytań. Jak coś dorwe na wyprzedaży za 1/4 ceny to kupię, ale nie po tych cenach , które Oni oferują bo to za dużo.

Fasardi opinie

08 sty 2015 - 08:32:25

Wiecie co , odebrałam sukienkę z wymiany i co? ZONK zupełnie odbiega fasonem od pokazanej na foto z tyłu od strony wewnętrznej wszyta jakaś majtkowa guma unosząca tył do góry tworząc balon na plecach.Zadzwoniłam do firmy,pani sprawdziła na magazynie i poinformowała mnie,że w nowej dostawie wszystkie sukienki mają wszytą gumę co mi oczywiście nie odpowiadało.Doszliśmy do ugody,że tym razem kurier odbierze zwrot(można?-można jak się chce) i nastąpi zwrot gotówki,ale w kwocie pierwotnej,czyli cena sukienki+koszt wysyłki(57+12=69zł) tak się skończyła moja przygoda ze sklepem FASARDI.com poreperowałam ich budżet moimi ciężko zarobionymi pieniędzmi o 24zł.Więcej takich naiwnych-większa kasa.Wystarczyły dobre chęci i rzetelne wymiary sprzedawanej odzieży sprawdzone przez sprzedającego(wyrywkowo z partii),a nie byłoby problemu.Jednak pan odbierający telefon w tej sprawie odpowiedział mi,że nie będzie mierzył ciuchów jak producent podaje wymiary(może te wymiary dotyczą rynku azjatyckiego). Mój wniosek - mimo przysyłanych reklam na mojego e-maila nic już w tym sklepie nie kupię-nie są wiarygodni!

Fasardi opinie

08 lip 2019 - 17:09:02

Cytat
ovario89
Cześć dziewczyny czy któraś z was zamawiała ubrania z tej strony podoba mi się kilka sukienek, ale boję się jak te rzeczy wyglądają w realu

Upatrzyłam pare spodni jakość jak się okazała dobra. Jedyne co mnie skonsternowało to metka. Napisane jest że madeTurky a na metce np. 'queens fashion'. Spodnie zakupiłam na przecenie z kuponem rabatowym. Poza tym nie mam większych zastrzeżeń.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-07-08 17:10 przez qas123.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

RESERVED WYPRZEDAŻ ;)