Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

Baleriny - tak czy nie?

30 maj 2014 - 14:55:29

Lubicie te buty? Nosicie?
Ja nie. I dlatego jestem zdziwiona fascynacją dotyczącą tych butów. Czytałam gdzieś, że są szkodliwe dla zdrowia, płaska podeszwa, nie stabilizują stopy, ściskają palce, powodują płaskostopie i coś tam jeszcze. I w sumie z boku tak to wygląda. Moim zdaniem zniekształcają nogi również wizualnie, rzadko kiedy wyglądają rzeczywiście delikatnie i estetycznie. Ok, może są lekkie i wygodne, no ale... to mnie nadal nie przekonuje.
No i faceci co chwilę podkreślają, że nie znoszą tych butów, więc serio coś w tym musi być! (Nie napisałam tego w takim sensie, że mamy się stroić i ubierać pod facetów, ale dla podkreślenia mojego zdania! :) )
Co o tym myślicie?

Baleriny - tak czy nie?

30 maj 2014 - 14:58:34

Buty jak buty, rzadko które są wygodne i w 100% zdrowe dla stóp.
Baleriny noszę, aczkolwiek nie darzę ich szczególnym uwielbieniem.

Baleriny - tak czy nie?

30 maj 2014 - 14:58:57

Według facetów to kobiety powinny nosić tylko szpilk -.- mam baleriny nie mam płaskostopia żyję i nic mi nie jest

Baleriny - tak czy nie?

30 maj 2014 - 14:59:36

no cóż.. nasuwa się pytanie jakie buty nosisz? Bo tak naprawdę buty na obcasie są jeszcze bardziej szkodliwe dla stóp a ciężko w butach sportowych przechodzić cały sezon letni ;>

Baleriny - tak czy nie?

30 maj 2014 - 15:00:03

Lubię i noszę :)

Baleriny - tak czy nie?

30 maj 2014 - 15:01:15

Ja bardzo lubię baleriny i noszę;) To już szpilki robią więcej krzywdy dla stóp, tak myślę ;)

Baleriny - tak czy nie?

30 maj 2014 - 15:01:37

Ja lubię i noszę.Traktuje je jako buty do "biegania" na co dzień.Może i brzydko wyglądają,ale są wygodne.Umarłabym,jak miałabym wszędzie latać w szpilach.Poza tym ostatnio przeczyłam fajny i prawdziwy tekst:mężczyźni kochają szpilki,bo nie muszą w nich chodzić.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-30 15:02 przez aiden4.

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

Baleriny - tak czy nie?

30 maj 2014 - 15:02:07

ja noszę trampki/adidasy/sandały :D żadne szczególnie zdrowe, ale jakoś zgrabniej wyglądają, tak mi się wydaje :) ale tak wam powiem, że mi się nie podoba jak dziewczyny noszą baleriny. serio to nieładnie wygląda

edit: gdzieś natknęłam się na komentarz chłopaka - dziewczyny olejcie szpilki i baleriny! noście adidasy! i miał jakieś 2,5k lajków, więc nie wszyscy faceci kochają szpilki :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-30 15:03 przez Slyth.

Baleriny - tak czy nie?

30 maj 2014 - 15:04:16

Dla mnie nieładnie może wyglądają przy dużym rozmiarze stopy,ale tak nie mam z tym problemu.Jest tyle pięknych fasonów,że jest w czym wybierać.

Baleriny - tak czy nie?

30 maj 2014 - 15:05:56

ja lubie baleriny i nosze

Baleriny - tak czy nie?

30 maj 2014 - 15:08:28

lubie i nosze, najczesciej zwykle czarne bo pasuja do wszystkiego.

I gleboko mam gdzies to czy sie podobaja facetom, jakby oni nosili buty takie, ktore podobaja sie kobietom, to moze bym na to inaczej patrzyla.

Baleriny - tak czy nie?

30 maj 2014 - 15:14:53

Jakieś straszne bzdury! że baleriny powodują płaskostopie, że ściskają palce? Za ściskanie paluszków odpowiedzialny jest fason buta, a nie jego rodzaj, a płaskostopie? porządne firmy mają wewnątrz buta wkładki profilujące stopę i prawidłowo ją kształtujące. A już ten argument, że faceci nie lubią balerin???? TO NIECH ICH NIE NOSZĄ!!!!!!!!!!!!

Baleriny - tak czy nie?

30 maj 2014 - 15:19:23

Mnie się podoba, jak dziewczyna ma fajne klasyczne baleriny to wygląda suuuper :)



Baleriny - tak czy nie?

30 maj 2014 - 15:21:50

Czyli twoim zdaniem co powinno się nosić? Może szpilki? Poczytaj sobie na temat konsekwencji noszenia szpilek i szybko zaczniesz nosić baleriny.

Baleriny - tak czy nie?

30 maj 2014 - 15:23:15

Baleriny wyglądają źle?
To już zdecydowanie gorzej wyglądają brudne trampki... Wg mnie wśród płaskich butów to właśnie baleriny są najbardziej kobiece :)I wyglądają rewelacyjnie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pasowałby mi czarny kolor włosów?