Obecnie rozmawiamy o:

Nietypowa uroda

gorący temat

wakacje last minute

7 minut temu

Treningi i dieta keto

14 minut temu

Wesele organizacja

dzisiaj o 1:33

stomatolog

wczoraj o 21:51

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

Baleriny - tak czy nie?

30 maj 2014 - 15:27:08

Weźcie wyluzujcie. Z wami to tak jest - ktoś wyrazi swoje zdanie i od razu się rzucacie.

Do komentarzy wyżej - nic nie napisałam o noszeniu szpilek. Ani że bardziej polcam ani że sama je noszę. Więc takie komentarze są nie na miejscu.

Ostatnia wypowiedź. Brudne trampki? Jak ktoś nie dba o buty to i boskie balerinki mogą być brudne i rozchodzone. Moje trampki są czyste i zadbane. Więc proszę mnie w ten sposób nie obrażać, bo nie jestem jakimś lumpem.

O tak, bardzo dorośle, minusuj wszystkie moje wypowiedzi, bo się z tym nie zgadzasz. Ile masz lat? 12? Zaakceptuj odmienne zdanie innych i włącz się do dyskusji.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-30 15:32 przez Slyth.

Baleriny - tak czy nie?

30 maj 2014 - 15:32:11

Cytat
Slyth
Weźcie wyluzujcie. Z wami to tak jest - ktoś wyrazi swoje zdanie i od razu się rzucacie.

Do komentarzy wyżej - nic nie napisałam o noszeniu szpilek. Ani że bardziej polcam ani że sama je noszę. Więc takie komentarze są nie na miejscu.

Ostatnia wypowiedź. Brudne trampki? Jak ktoś nie dba o buty to i boskie balerinki mogą być brudne i rozchodzone. Moje trampki są czyste i zadbane. Więc proszę mnie w ten sposób nie obrażać, bo nie jestem jakimś lumpem.

Powiedz mi gdzie napisałm, że nosisz brudne trampki? Nie rozumiem więc dlaczego tak wzięłaś to do siebie. Wyraziłam swoje zdanie,Ty zarzucasz nam, że krytykujemy Twoje (mamy do tego święte prawo), a sama robisz to samo.

Baleriny - tak czy nie?

30 maj 2014 - 15:32:57

Moje trampki też nie są brudne ale nie wszędzie pójdę w trampkach, choćby do pracy

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

Baleriny - tak czy nie?

30 maj 2014 - 15:34:55

Odczułam po prostu, że ta wypowiedź jest skierowana do mnie. A zresztą mnie oskarżasz o generalizację, a sama to zrobiłaś, określając trampki jako brudne.

Założyłam wątek w celu dyskusyjnym i żeby zrozumieć, co wam się podoba w tych butach, a skończyło się jak zawsze.

Baleriny - tak czy nie?

30 maj 2014 - 15:37:12

Cytat
Slyth
Odczułam po prostu, że ta wypowiedź jest skierowana do mnie. A zresztą mnie oskarżasz o generalizację, a sama to zrobiłaś, określając trampki jako brudne.

Założyłam wątek w celu dyskusyjnym i żeby zrozumieć, co wam się podoba w tych butach, a skończyło się jak zawsze.

To, że napisałam, że baleriny wyglądają lepiej od brudnych trampek nie jest generalizowaniem, natomiast to, że baleriny, źle wyglądają na każdej stopie już jest.

Baleriny - tak czy nie?

30 maj 2014 - 15:39:01

Cytat
Slyth
Odczułam po prostu, że ta wypowiedź jest skierowana do mnie. A zresztą mnie oskarżasz o generalizację, a sama to zrobiłaś, określając trampki jako brudne.

Założyłam wątek w celu dyskusyjnym i żeby zrozumieć, co wam się podoba w tych butach, a skończyło się jak zawsze.
To chyba Ty powinnaś wyluzować skoro tak dotknęła Cię wypowiedź o trampkach. Ja bynajmniej nie odebrałam tej wypowiedzi jako skierowanej do konkretnej osoby tylko właśnie zdanie w dyskusji, którą sama rozpoczęłaś. Ehh.

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

Baleriny - tak czy nie?

30 maj 2014 - 15:39:30

no, bo ja uważam, że wyglądają źle. a zdanie że baleriny wyglądają lepiej niż brudne trampki jest wyrwane z kontekstu. no spoko. ja noszę czyste i nie lubię balerin. czyli że moje czyste wyglądają lepiej niż baleriny? BEZ SENSU POPROSZĘ MINUSA

Baleriny - tak czy nie?

30 maj 2014 - 15:41:27

Cytat
magi25
Cytat
Slyth
Odczułam po prostu, że ta wypowiedź jest skierowana do mnie. A zresztą mnie oskarżasz o generalizację, a sama to zrobiłaś, określając trampki jako brudne.

Założyłam wątek w celu dyskusyjnym i żeby zrozumieć, co wam się podoba w tych butach, a skończyło się jak zawsze.
To chyba Ty powinnaś wyluzować skoro tak dotknęła Cię wypowiedź o trampkach. Ja bynajmniej nie odebrałam tej wypowiedzi jako skierowanej do konkretnej osoby tylko właśnie zdanie w dyskusji, którą sama rozpoczęłaś. Ehh.

True.

Baleriny - tak czy nie?

30 maj 2014 - 15:43:12

Baleriny sa bardzo eleganckie do sukienek co Ty piszesz? Kazde buty cos tam szkodza ale co bez nich chodzic? Ludzie od tysiecy lat chodza w butach jeszcze gorszych kiedys a srednia zycia sie malo co zmienia z tego powodu. A druga sprawa nikt nie chodzi w balerinach 24h

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

Baleriny - tak czy nie?

30 maj 2014 - 15:43:27

tak, bo ja mówię, że nie lubię balerin a ktoś wyjeżdża z brudnymi trampkami. przecież to w ogóle nie ma sensu w całości. dzięki za minusy, jesteście takie dojrzałe.

raczej nawiązałam do właśnie takich osób, które mają tylko takie buty. no ale dobra. zamykam wątek, bo wpadnę w depresję przez wasze minusy. dajcie mi milion, jak wam się lepiej zrobi.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-30 15:44 przez Slyth.

Baleriny - tak czy nie?

30 maj 2014 - 15:47:49

nikt nie ma tylko balerin bo w domu ma papcie, w pracy np.kalosze ma rolnik, biurowa szpilki najczesciej, a budowlaniec trapery:P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-30 15:48 przez gretastyl.

Baleriny - tak czy nie?

30 maj 2014 - 15:49:47

Mam wrażenie, że autorka za bardzo się przejmuje komentarzami, które wcale nie były w nią wymierzone...po co zakładać wątek?

Dla mnie baleriny są bardziej kobiece niż adidasy. Mój facet np lubi jak noszę baleriny...nie wiem co w nich jest niekobiecego...Przypominają baletki baleriny i to jest właśnie kobiece. Są delikatne itp, do tego wygodnie i sprawnie i szybko się w nich chodzi i przy tym właśnie dobrze wyglądają.

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

Baleriny - tak czy nie?

30 maj 2014 - 15:49:50

towarzystwo facetów jest jednak o wiele lepsze, nie ma zbędnego zapluwania się, bo ktoś obraża ich 'styl'.

Cytat
martonka
Mam wrażenie, że autorka za bardzo się przejmuje komentarzami, które wcale nie były w nią wymierzone...po co zakładać wątek?

Dla mnie baleriny są bardziej kobiece niż adidasy. Mój facet np lubi jak noszę baleriny...nie wiem co w nich jest niekobiecego...Przypominają baletki baleriny i to jest właśnie kobiece. Są delikatne itp, do tego wygodnie i sprawnie i szybko się w nich chodzi i przy tym właśnie dobrze wyglądają.

no, napisałam 4 wypowiedzi i tylko ostatnia dotyczyła obrony 'brudnych' trampek. ale okej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-30 15:51 przez Slyth.

Baleriny - tak czy nie?

30 maj 2014 - 15:52:07

Osobiście również nie jestem fanką balerinek. Mam jednak długa spódnicę, która dobrze wygląda wyłącznie z sandałkami, albo właśnie z balerinkami, dlatego jedną parę balerin mam.
Co do wygody: nie są to najwygodniejsze buty. Estetyka: niestety w większości przypadków żadna. Do tego dobre, skórzane balerinki kosztują majątek, a byle jakie zaczynają szybko "pachnieć" i się rozlatują.

Baleriny - tak czy nie?

30 maj 2014 - 16:36:21

Nie spotkałam jeszcze faceta, który by mówił o tym, że nie lubi tych butów. Zresztą... one są dla kobiet, więc to dobrze, że faceci ich nie lubią, to byłoby chore. Nie chciałabym faceta w baletkach widzieć. Nie zauważyłam też, by zniekształcały nogę i wpływały na płaskostopie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pasowałby mi czarny kolor włosów?