Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 5/5

Baleriny - tak czy nie?

06 lip 2019 - 11:04:22

Treść posta została usunięta automatycznie

Baleriny - tak czy nie?

06 lip 2019 - 16:03:19

Nigdy nie natrafiłam na model balerin, które byłyby wygodne. Te co miałam platfusy szybko sprzedałam, bo denerwowało mnie to że czuje każdy kamyczek po jakim chodzę.
Mam tylko takie po domu w formie kapci, i denerwuje mnie to że często spadają z stóp.
Jeszcze jak teraz często prowadzę samochód, jak mam za bardzo zużyte już wkładki w trampkach to muszę wymieniać inaczej nie jestem w stanie sprzęgła naciskać bez bólu, to co by za horror prowadzić w platfusach był :O

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 5/5

Baleriny - tak czy nie?

11 lip 2019 - 10:59:40

Treść posta została usunięta automatycznie



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-07-28 10:25 przez moderator.

Baleriny - tak czy nie?

17 wrz 2019 - 21:25:34

Ja bardzo lubię i często noszę :) Średnio sobie radzę w butach na szpilce więc nawet na weselach często po oczepinach zmieniam na balerinki ;)

Baleriny - tak czy nie?

19 gru 2019 - 14:37:27

Jak można nie lubić balerin :P

Baleriny - tak czy nie?

07 sty 2020 - 08:44:42

No najwyraźniej można ;) Ja mam tylko z dwa fasony które mi się w miarę podobają bo tak normalnie to szałowo one to nie wyglądają ;)

niezweryfikowana
Posty: 206
Ostrzeżenia: 5/5

Baleriny - tak czy nie?

22 maj 2020 - 07:52:05

" ale Ty masz takie podobne buty ??"
Też czasto to słyszę... albo wręcz że taie same..
Chociaż mój mężczyzna pokusza się nawet o jeszcze gosze docinki np.
W sklepie potrafi powiedzieć " KOLEJNA PARA?? No tak teraz nowe buty jeszcze pare takich wyskoków i znowu będzie że przydałoby się wymienić szfe na bardziej pojemną i funkcjonalną.... co my sie mamy z tymi babami" albo jego ulubione: "Ale do czego ty to będziesz nosić?" Ja "No do tej turkusowej sukienki" A on " do niej podobno masz juz... 3 pary" :D Zobaczcie sobie tutaj. W sklepie obecnie są dobre zniżki na buty.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-05-28 09:22 przez jalenka.

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Baleriny - tak czy nie?

21 wrz 2020 - 07:01:21

Jestem na tak. Baleriny moga mieć bardzo rózne kształty. Sama lubię je nosic na co dzień bo są po prostu wygodne i latem i wczesną jesienia są to bardzo często wybierane przeze mnie buty. W tym roku postawiłam na proste beżowe baleriny:


Z delikatną klamerką ja na fotografii poniżej. Buty takie muszą sie znaleźć w mojej szafie. Szpilki uwielbiam bo ładnie wydłużają nogi i po prostu czuję sie w nich seksownie, ale to w balerinach chodzę najczęściej. Szpilki nakładam jedynie okazyjnie ( kiedy wiem, ze nie czeka mnie długi spacer). Należę do osób w typie piechura tak wiec na długie spacery wygodniejsze są buty na niskim obcasie. https://www.planowaniewesela.pl/artykuly/baleriny-damskie-obuwie-ktore-kochaja-wszystkie-kobiety Poczytaj sobie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-10-02 10:13 przez marcy23.

Baleriny - tak czy nie?

28 wrz 2020 - 15:31:15

podoba mi się ten zestaw wyżej. piękny kolor bucików i do tego dopasowany do sukienki. wygląda super uroczo :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

HURTOWNIA PTAK