Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wygodne buty

30 maj 2014 - 13:03:48

witam:)
szukam wygodnych butow na wesele ,dla pokraki ,ktora nie za bardzo umie chodzic na obcasach,macie jakies sprawdzone modele? Co powinny miec buty na obcasie zeby byly wygodne?

wygodne buty

30 maj 2014 - 13:07:15

niezbyt wysoki obcas, czubki raczej nie zwęzane

wygodne buty

30 maj 2014 - 13:08:52

Najlepiej żeby były skórzane.. miałam jakieś niskie buty ze sztucznego tworzywa to ledwo w nich chodziłam, kupiłam wysokie szpilki skórzane i są świetne

wygodne buty

30 maj 2014 - 13:17:09

Proponuję niski obcas, ew. jakieś fajne koturny na dosyć wysokiej platformie

wygodne buty

30 maj 2014 - 13:23:46

Polecam firmę Menbur. Rewelacja.

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

wygodne buty

05 cze 2014 - 14:36:16


O ile będą ci odpowiadały, to czemu nie? Kwestia tego jaka kiecka - ja tam na imprezy zabieram zawsze obcasy. Foto z Merg.pl

wygodne buty

05 cze 2014 - 14:39:01

to moze koturny? sa stabilne, wygodne i stopa az tak sie nie meczy. No albo baleriny

wygodne buty

05 cze 2014 - 14:42:10

Najlepiej słupkowy obcas do ok. 5 cm, buty na platformie lub, jak proponuje zambezi koturn

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

wygodne buty

06 cze 2014 - 14:28:33

Cytat
penda

O ile będą ci odpowiadały, to czemu nie? Kwestia tego jaka kiecka - ja tam na imprezy zabieram zawsze obcasy. Foto z Merg.pl

Chyba jednak te które pokazałam, ale może niech wypowie się sama zainteresowana. Nie sądzę jednak, żeby znalazła coś lepszego ;-)

wygodne buty

06 cze 2014 - 14:31:24

balerinki jakieś fajne ;)

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

wygodne buty

09 cze 2014 - 14:48:24

Balerinki, ale w tym stylu, jakie pokazałam. Są ładne, estetyczne, atrakcyjne, takie mnie się podobają. Pozostaje tylko kwestia dopasowania odpowiedniego koloru - biały nie każdemu będzie odpowiadał.

wygodne buty

09 cze 2014 - 14:56:12

Możesz mieć buty na wyższym obcasie, które maja "ukrytą" platformę. Powoduje to, że obcas odczuwalnie jest dużo niższy, a wygląda ładnie. Po drugie najlepiej mierzyć wtedy, gdy masz najbardziej zmęczone stopy, czyli wieczorem najlepiej kiedy ciepło. Jeżeli wtedy będą wygodne, to będą tym bardziej gdy stopa jeszcze nie jest zmęczona. No i jeżeli masz możliwość zakupienia butów skórzanych, to wybierz takie.

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

wygodne buty

25 sie 2014 - 21:03:30

Świetne są te buciki Merg - te na płaskim. Mam bardzo podobne - są mega wygodne i idealne właśnie pod imprezy.
Przynajmniej człowiekowi cały czas wygodnie ;-)

wygodne buty

25 sie 2014 - 21:09:00

kupiłam ostatnio w ccc czarne buty na dość wysokim obcasie, ale z platformą na przodzie i dodatkowo obcas jest nieco grybszy niz klasyczna szpilka, a buty są bardzo wygodne, a przyznam ze tez za często nie chodzę w szpilkach i nie czuję się w nich komfortowa, jesli chcesz wrzucę zdjęcie :)

wygodne buty

25 sie 2014 - 21:23:35

Wybierz buty na słupku, są ostatnio w modzie a nieporównywalnie bardziej wygodne niż na szpilce ;)
[embed_image 55a81942dc212bed7a9b45edfa5eca03]

A jeśli masz ochotę na wysokie buty to znajdź takie, które mają choć małą platformę-częściowo zrekompensuje to obcas.
Do tego najlepiej żeby były to buty zaryte, sandałki na obcasie rzadko kiedy są wygodne.
Jeśli to jakieś większe wyjście zaopatrz się w żelowe wkładki albo takie 'naklejki' do buta - są super! :)
Na wszelki wypadek weź wygodne, płaskie obuwie na zmianę ;)
Wcześniej poćwicz w domu, pamiętaj żeby rozchodzić nowe buty ;)
I to tyle! :)
I pamiętaj też że wygodne buty wcale nie muszą być drogie! Ja swoje ulubione szpilki kupiłam w Primarku za bagatela 7 euro! Są niezniszczalne, mega wygodne i noszę je non stop ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Re: W czym zimą do ślubu?