Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak często kupujecie torebki?

29 sty 2015 - 14:33:21

to zależy kupuje srednio co pare miesięcy, aktualnie najczęściej nosze 3 duze torebki, reszta po prostu lezy i kurzy się. I mam tez 3 małe torebki na zmianę.

Jak często kupujecie torebki?

29 sty 2015 - 14:33:43

kupuje jak mi sie znudzi ta którą mam czyli tak raz na pól roku.aktualnie mam ok.25 torebek.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-29 14:39 przez szafeczka2014.

Jak często kupujecie torebki?

29 sty 2015 - 14:34:29

Ja przewaznie kupuje torebki w H&M zatem czekam az cos ciekawego bedzie. Po drugie nie mam za bardzo gdzie je trzymać.

Jak często kupujecie torebki?

29 sty 2015 - 15:09:40

to zależy czy mi sie torebka podoba czy nie :D obecnie w szafie posiadam ich tylko 5 :P

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

Jak często kupujecie torebki?

12 lip 2021 - 14:29:40

Szukam informacji na temat torebek od Atomy i Balagan. Jakieś opinie o tych firmach?

No i gdzie dziewczyny kupujecie torebki?

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Jak często kupujecie torebki?

13 lip 2021 - 07:54:39

Balagan ma torebki z mniej eleganckiej, grubszej, ale i trwalszej skóry. Mam i trzyma się dobrze. Atomy zaś - przynajmniej w wersji nappa - okazały się dość delikatne, choć wyglądają dużo bardziej elegancko. Moim zdaniem i jedne, i drugie warte swojej ceny, choć trochę zależy, jak się nosisz ubraniowo Ponieważ jednak z Bałaganu mam też kilka par butów - ze skórą absolutnie nic się nie dzieje - to minimalnie bardziej skłaniam się ku zarekomendowaniu tej firmy!
Oprócz tych firm polecam rownież torebki od
Sabriny Pilewicz
Z tańszych
Rylko
Sinsay - jak na sieciówkę to torebki noszą się bardzo dobrze, warto jest na pewno polować tutaj na promocje. https://ding.pl/promocje/torebka-sinsay,126005 Warto zaglądać na ding



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-08-02 07:44 przez mmass.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

rzeczy bonprix