Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak często kupujecie torebki?

10 gru 2014 - 16:34:33

Ja zdecydowanie za często... Mam z 16 torebek a jak jestem w sklepie to wciąż jakieś oglądam:) ostatnio kupiłam sobie dwie od michaela korsa i obiecałam sobie ze teraz nie kupie przez dłuższy czas żadnej i póki co ńie kupiłam ale ostatnio złapałam sie na tym, ze kilka dni z rzędu nosiłam starsza torebkę ( chyba to moja ulubiona) zamiast nowych :-D

Jak często kupujecie torebki?

10 gru 2014 - 16:53:18

j mam dużo za dużo wile jeszcze z metami moz ektos chętny;)?

Jak często kupujecie torebki?

10 gru 2014 - 16:58:41

Lubie torebki, ale nie kupuje wszystkich, ktore mi sie podobaja. Szukam TEJ idealnej i nosze do zniszczenia;)
W tym momencie mam 2- jedna duza, druga mala. Obie LV, obie maja po ok 30lat, wiec pewnie i mi dlugo posluza;)

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 1/5

Jak często kupujecie torebki?

14 gru 2014 - 19:37:03

Akurat tak się składa,że bardzo lubię torebki i zawsze zwracam uwagę czy nie ma ich w ciekawej promocji,przed świętami jest to przecież możliwe. Przydają się na co dzień czy to te większe i bardziej praktyczne na szereg drobnych rzeczy czy też mniejsze typu kopertówki,oczywiście w różnych kolorach w zależności już od danej kreacji:)

niezweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 5/5

Jak często kupujecie torebki?

15 gru 2014 - 16:08:15


Mój nowy zakup od Merg. Świetna torebka, dosyć duża, ale świetna. Największy plus - jej wygląd, ale też na pewno jej cena ;-)

Jak często kupujecie torebki?

15 gru 2014 - 16:15:56

mniej więcej raz, czasem dwa razy w roku

Jak często kupujecie torebki?

15 gru 2014 - 16:16:21

Ja wlasnie szukam torebki :-)

Jak często kupujecie torebki?

15 gru 2014 - 19:21:50

Ja kupuję jak mi się jakaś spodoba - muszę kiedyś policzyć :)
Mam sporo droższych, klasycznych skórzanych toreb, ale kupuję też tańsze z sieciówek typu Zara, RI, Mohito, Parafois :)

Tutaj moja kolekcja sprzed roku, więc już bardzo nieaktualna, dużo przybyło od tego czasu ;)

Jak często kupujecie torebki?

15 gru 2014 - 19:34:52

Kiedyś miałam bardzo dużo torebek, teraz mam raptem kilka. Stawiam raczej na jakość niż na ilość.

Jak często kupujecie torebki?

15 gru 2014 - 19:40:54

mam dwie torebki. Jedna właśnie mi się porwała, więc musiałam kupić drugą. Pierwszą kupiłam za 50 zł w promocji, a drugą kupiłam taką samą jak w hm jest za 190, tyle, że ja za swoją dałam 105zł i jest identyczna. Tyle, że na mojej jest nazwa GALLANTRY :) uwielbiam torebki, jak każda dziewczyna, ale nie mam potrzeby kupowania. Aha, mam jeszcze jedną małą torebkę, ale to chyba każda dziewczyna ma, żeby mieć pod ręką portfel,czy telefon an wyciągnięcie ręki. Bo te wieksze damskie torebki...nie mają dna, znaleźć coś graniczy z cudem. Reasumując, torebkę kupuję raz, czasem dwa razy w roku :)

Jak często kupujecie torebki?

15 gru 2014 - 19:54:25

oj torebki - moja słabość. Mam chyba 10 takich moich ulubionych, a cała kolekcja hmm nieco większa. Często przekładam z jednej do drugiej ;) Co ile to ciężko powiedzieć, bo to różnie czasem po prostu wynika to ze zmiany butów, kurtki itp. i muszę podpasować torebkę a czasem po prostu na zakupach pojawia się hasło "muszę ją mieć" :)

niezweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 5/5

Jak często kupujecie torebki?

16 gru 2014 - 15:58:54

agacia - nie do końca, ogranicza mnie jeszcze budżet, ale wiadomo, wolę poczekać i odłożyć więcej kasy niż kupować torebkę, która nie będzie mi się podobała. Po prostu zakup czegoś takiego mija się z celem.

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 2/5

Jak często kupujecie torebki?

23 sty 2015 - 10:21:41

Pod względem jakości skóry to ja nie znam lepszego sklepu niż ten z serwisu www.torebki-skorzane.pl. Mam od nich i torebki i portfele i wszystko się elegancko trzyma. Bez jakiś pęknięć, zarysować, załamań etc.

Jak często kupujecie torebki?

29 sty 2015 - 11:44:07

Ja nie kupuje torebek zbyt często, ale staram się wybierać takie modele, które po pierwsze będą długo mi służyć, po drugie nie wyjdą szybko z mody. Więc zwracam uwagę na jakość materiałów i wykonania, przede wszystkim. Na wygląd też, oczywiście :-). Bardzo podobają mi się torebki firmy Nucelle. Są naprawdę świetne, wyjątkowe, bardzo fajnie zaprojektowane. Oferta tej firmy jest w sumie dosyć szeroka, proponują kopertówki, kuferki (moje ulubione), duże torby na ramię (bardzo przydatne dla studentek :-)i inne. Można je dostać na przykład w sklepie www.Leelou.pl. Moim zdaniem lepiej mieć jedną porządną i śliczną torbę, niż kilka średniaków, byle jakiej jakości.

zweryfikowana
Posty: 1.284
Ostrzeżenia: 1/5

Jak często kupujecie torebki?

29 sty 2015 - 11:50:06

Raz w miesiącu ;D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kto pomoże proszę !!!! RESERVED