Obecnie rozmawiamy o:

produkty do domu online

gorący temat

regularne posiłki

33 minut temu

dieta organizacja

47 minut temu

przestrzeganie diety

godzinę temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.465
Ostrzeżenia: 1/5

Jak często kupujecie torebki?

29 kwi 2014 - 21:14:48

Temat jak wyżej, jak często kupujecie, zmieniacie torebki? Czy jak Wam się, np. zniszczą czy może znudzą? I ile ich macie?:))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-29 21:15 przez ellan.

Jak często kupujecie torebki?

29 kwi 2014 - 21:18:14

Aktualnie kupuję dobre torebki w klasycznym stylu, więc się nie niszczą i nie mam potrzeby kupowania ich często, myślę że jedna w roku.
A na chwilę obecną mam 3 torebki w użyciu codziennym + chyba 5 takich, które "leżą" w szafie. Pozbyłam się większości nieużywanych torebek, więc mam ich tyle, ile potrzebuję:)

Jak często kupujecie torebki?

29 kwi 2014 - 21:19:58

kto kupuję torebki jak mu sie znudzi? i co latac tak 24 h z jedną :O róznie kupuje , tak co 1-2 miesiace jak spotkam fajna

zweryfikowana
Posty: 1.465
Ostrzeżenia: 1/5

Jak często kupujecie torebki?

29 kwi 2014 - 21:21:27

Też za wiele ich nie mam :) i stawiam także na klasykę i dobry gatunek. No ja kupuję ( oops ) , taką na co dzień to raz na 2 lata;)a mam ich także kilka ....pozdrawiam:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-29 21:23 przez ellan.

zweryfikowana
Posty: 594
Ostrzeżenia: 1/5

Jak często kupujecie torebki?

29 kwi 2014 - 21:25:03

uwielbiam torebki! ale juz sie troche opanoalam z ich kupowaniem i robie tak,ze jak kupie nowa to ktoras ze starych sprzedaje/oddaje :) aktulnie mam moze z 12torebek

Jak często kupujecie torebki?

29 kwi 2014 - 21:30:14

ja mialam torebek duzo, kupowalam jak znalazlam jakas fajna. wiekszosc wrzucilam do PCK bo ich nie uzywalam. I tak zostalo mi z 10.

Na razie zadnych nie nosze bo na uczelnie biore laptopa, wiec biore ze soba tylko torbe na lapka. Nie pamietam kiedy ostatnio juz sobie kupilam jakas - na razie nie potrzebuje



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-29 21:30 przez zambezi.

Jak często kupujecie torebki?

29 kwi 2014 - 21:32:43

W codziennym obrocie mam 3 torebki, jaki zestaw bym nie wymyśliła zawsze któraś mi pasuje :). Oprócz tego mam chyba 3 małe torebki na imprezy (w tej kategorii planuję zakup, bo brakuje mi czarnej), jeden kolorowy worek, taki typowo letnio-wiosenny i jeden skórzany worek. No i torba do laptopa :D. Kiedyś miałam więcej wszystkiego, ale odkąd stawiam na jakość i pozbywam się badziewia, którego nie używam jakoś ta liczba zmalała :). Ostatnią torebkę dostałam we wrześniu zeszłego roku, poprzednią kupiłam z rok temu, raczej nie kupuję więcej niż 2 rocznie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-29 21:34 przez nielubiegrzybow.

Jak często kupujecie torebki?

29 kwi 2014 - 21:41:07

ja mam jedną torebkę na co dzień, jedną na imprezy i dwie "na specjalne okazje". a kupuję tylko wtedy gdy mi się jakaś bardzo ale to bardzo spodoba (co zdarza się bardzo rzadko).

Jak często kupujecie torebki?

29 kwi 2014 - 21:42:57

wole mieć jedna mega niż 10 skóropodobnych :P także dość rzadko. Takich na co dzień mam 3

Jak często kupujecie torebki?

29 kwi 2014 - 21:50:16

mam 3. czarna i karmelowa to ten sam model. i jedną kopertówkę dużą kobaltową. więcej nie potrzebuje i w ogóle jakoś fanatyczką torebek nie jestem, wszystkie moje torebki są minimalistyczne w formie. jak któraś już się zniszczy to dopiero rozglądam się za czymś nowym

zweryfikowana
Posty: 907
Ostrzeżenia: 1/5

Jak często kupujecie torebki?

29 kwi 2014 - 21:51:13

jak jedna sie zniszczy wymieniam na nową
w związku z tym raz w roku

Jak często kupujecie torebki?

29 kwi 2014 - 21:52:37

ja mam 1 i nie mam zamiaru zmieniac , 1 na impreze i 1 taka tez wyjsciowa na wieksze wyjscia , czyli w sumie 3 , wiecej nie potrzebuje , pozbyłam sie wielu torebek i teraz stawiam na dobra gatunkowo klasyke , wiec latami chodze w jednej i tej samej

Jak często kupujecie torebki?

10 gru 2014 - 15:37:21

Kupuje raz w roku lub nawet raz na dwa lata. Jak bede pracowac to zapewne bede kupowac czesciej.

zweryfikowana
Posty: 4.122
Ostrzeżenia: 1/5

Jak często kupujecie torebki?

10 gru 2014 - 15:39:56

ja jestem torebko maniaczka... ale ostatnio staralam sie ograniczac i sobie sama torebki szyje... poki co moiç wlasnej roboty mam 4 i je nosze najczesciej... a pozostale mam ulubione z hm, candy bag od furla i pikowana ala chanelke z ktorymi rowniez sie nke rozstaje :-) obecnie moja kolekcja liczy 15 torebek.. ,ysle ze nie za malo i nie za duzo :-)

Jak często kupujecie torebki?

10 gru 2014 - 15:47:18

Baaardzo rzadko. Mama jedną do użytku codziennego i jedną małą na imprezy lub randki ;)

A kupuję jak mi się zniszczy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wisniowa koszula