Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->
zweryfikowana
Posty: 720
Ostrzeżenia: 1/5

Ubrania z poprzedniej epoki

19 kwi 2014 - 15:58:25

Cześć dziewczyny,

Myślę, że zostanę objechana, ale cóż. Czy nie denerwuje Was jak niektórzy wstawiają na szafę jakieś przedpotopowe szmatki? Rozumiem, że każdy ma inny gust, ale niektóre wystawiają ubrania modne 14 lat temu. I to jeszcze za jakie ceny 15zł-20zł, a nawet i więcej ;) W ciucholandzie można takie rzeczy kupić za 1zł (o ile są miłośniczki takich ciuszków, lekko wątpię). Przyznam, że mnie troszkę to na nerwy działa, czemu? Przeglądam sobie ostatnio dodane szmatki, a tu ooo stare łaszki, sztruksowe spódnice, jakieś topy... Czy nie wstyd komuś to w ogóle wstawiać i jeszcze chcieć sprzedać za jakieś kosmiczne pieniądze? A najbardziej szlag mnie trafia, kiedy dostanę propozycję wymiany, a w szafie ubrania sprzed 14 lat, po prostu strata czasu na samo przejrzenie tego.

Już możecie mnie objechać, kto tam chce ;) Pozdrawiam ;)

PS. Nie mam nic do ubrań vintage, ale propozycje niżej do takich nie należą ;)
Tak bronicie tych ciuszków, ale jeśli chodzi o sprzedaż, a czy same byście założyły? Na pewno nie ;)




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-20 12:31 przez finez.

Ubrania z poprzedniej epoki

19 kwi 2014 - 16:00:27

Nie kupuję na szafie, ale też by mnie to denerwowało XD

Ubrania z poprzedniej epoki

19 kwi 2014 - 16:01:41

Mnie też to dziwi, bo prędzej ktoś w sh by to kupił niż specjalnie zamawiał przez internet

Ubrania z poprzedniej epoki

19 kwi 2014 - 16:03:49

Jestem tego samego zdania

Ubrania z poprzedniej epoki

19 kwi 2014 - 16:03:57

Wlasnie...

zweryfikowana
Posty: 720
Ostrzeżenia: 1/5

Ubrania z poprzedniej epoki

19 kwi 2014 - 16:05:31

Wiem, że niektórzy ładnie łączą, tworzą zestawy, ale z takich ciuchów już nic nie da rady ładnego zrobić :)

Ubrania z poprzedniej epoki

19 kwi 2014 - 16:06:53

dokladnie zgadzam sie ..

niezweryfikowana
Posty: 154
Ostrzeżenia: 1/5

Ubrania z poprzedniej epoki

19 kwi 2014 - 16:11:50

Cytat
mitra777
dokladnie zgadzam sie ..

Ubrania z poprzedniej epoki

19 kwi 2014 - 16:11:59

Cytat
finez
Wiem, że niektórzy ładnie łączą, tworzą zestawy, ale z takich ciuchów już nic nie da rady ładnego zrobić :)

top który pokazałaś to rzeczywiście już zamierzchła przeszłość, ale w takich ubraniach jak na zdj nr 1 spokojnie można jeszcze spotkać fajnie ubrane Panie tak w wieku 30+ .. :) Powiem Ci, że sama kiedyś wystawiłam takie ciuszki na szafę, bo przeleżały już swoje i serio myślałam tak jak Ty - wystawię, pobędą sobie chwilę a potem pewnie i tak wrzucę do kontenera dla potrzebujących bo nie będzie na nie chętnych a były w dobrym stanie --- odezwała się do mnie właśnie Pani , która chciała kupić takie żakiety, komplety, spódniczki w takim stylu, bo szuka czegoś takiego do pracy i pisała, że bardzo lubi takie rzeczy :-)
Pozbyłam się wtedy bodajże 6 czy 7 rzeczy , więc nie warto tak oceniać - moim zdaniem gust każdy ma inny, więc zawsze może znaleźć się chętna na zakup, ale wystawianie rzeczy zniszczonych, spranych - to już nie jest OK :P I tego nie powinno być na takich portalach .

Ubrania z poprzedniej epoki

19 kwi 2014 - 16:12:55

zgadzam się , niektórzy to myślą , że znajdą jakąś naiwną co kupi takie łachmany nie urażając nikogo kto lubi i chodzi w takich ubraniach epokowych , ale jak już u kogoś widzę chociaż jedną taką rzecz to nawet nie przeglądam danej szafy . A poza tym nie kupuje tutaj bo jakoś nic mnie tutaj nie urzekło.

zweryfikowana
Posty: 720
Ostrzeżenia: 1/5

Ubrania z poprzedniej epoki

19 kwi 2014 - 16:16:31

Cytat
xxRoSeSxx
Cytat
finez
Wiem, że niektórzy ładnie łączą, tworzą zestawy, ale z takich ciuchów już nic nie da rady ładnego zrobić :)

top który pokazałaś to rzeczywiście już zamierzchła przeszłość, ale w takich ubraniach jak na zdj nr 1 spokojnie można jeszcze spotkać fajnie ubrane Panie tak w wieku 30+ .. :) Powiem Ci, że sama kiedyś wystawiłam takie ciuszki na szafę, bo przeleżały już swoje i serio myślałam tak jak Ty - wystawię, pobędą sobie chwilę a potem pewnie i tak wrzucę do kontenera dla potrzebujących bo nie będzie na nie chętnych a były w dobrym stanie --- odezwała się do mnie właśnie Pani , która chciała kupić takie żakiety, komplety, spódniczki w takim stylu, bo szuka czegoś takiego do pracy i pisała, że bardzo lubi takie rzeczy :-)
Pozbyłam się wtedy bodajże 6 czy 7 rzeczy , więc nie warto tak oceniać - moim zdaniem gust każdy ma inny, więc zawsze może znaleźć się chętna na zakup, ale wystawianie rzeczy zniszczonych, spranych - to już nie jest OK :P I tego nie powinno być na takich portalach .

Jak mam być szczera nie widziałam na szafie ani jednej rzeczy, przedpotopowej, która nie byłaby sprana, albo gdzieś porwana, poplamiona, czy grom wie co jeszcze. A miłośniczki takiego stylu to na prawdę rzadkość. Nikomu się nie zabrania wstawiać takich rzeczy, ale 3/4 szafy niemodnych ciuszków to przesada...

PS. Panie 30+, a co to już jakaś gorsza kategoria, jak dla mnie dziś większości trzydziestek wygląda i ubiera się tak, że ciężko odróżnić taką babeczkę od dwudziestolatki :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-19 16:18 przez finez.

Ubrania z poprzedniej epoki

19 kwi 2014 - 16:16:52

A ja powiem tak: nich sobie każdy wystawia co chce, to jego sprawa. Ludzie szukają różnych ciuchów na różne okazje. I czasem nawet taki top może być świetnym elementem stroju choćby na bal przebierańców.
Co mnie wkurza, to ładne fotki, śliczny opis według których ciuch jest w super stanie, a okazuje się, że ma plamy, dziury i nie nadaje się do noszenia w ogóle.

Ubrania z poprzedniej epoki

19 kwi 2014 - 16:17:29

Oj zdziwiłabyś się, niektórzy ludzie mają przedziwny gust :P W moim rodzinnym miasteczku na ulubionym ciucholandzie zostają do przecen za 1zł rzeczy z nowych kolekcji z Mango, z H&M, ze Stradivariusa czy nawet różne nowe z metkami. A szybko schodzą takie "cuda" jak buty w szpic, spodnie z cekiniastymi zdobieniami na dole, dzwony, rzeczy ze sztruksu właśnie... Też bym w to nie wierzyła, gdybym nie widziała na własne oczy :P Ale nie narzekam, najlepsze rzeczy zostają dla mnie i ro za grosze :D

niezweryfikowana
Posty: 1.802
Ostrzeżenia: 1/5

Ubrania z poprzedniej epoki

19 kwi 2014 - 16:18:44

ten pierwszy obrazek to masakra ;p

zweryfikowana
Posty: 720
Ostrzeżenia: 1/5

Ubrania z poprzedniej epoki

19 kwi 2014 - 16:20:08

Cytat
katharsiss_
Oj zdziwiłabyś się, niektórzy ludzie mają przedziwny gust :P W moim rodzinnym miasteczku na ulubionym ciucholandzie zostają do przecen za 1zł rzeczy z nowych kolekcji z Mango, z H&M, ze Stradivariusa czy nawet różne nowe z metkami. A szybko schodzą takie "cuda" jak buty w szpic, spodnie z cekiniastymi zdobieniami na dole, dzwony, rzeczy ze sztruksu właśnie... Też bym w to nie wierzyła, gdybym nie widziała na własne oczy :P Ale nie narzekam, najlepsze rzeczy zostają dla mnie i ro za grosze :D

No to zazdroszczę :)
Cytat
justangel
A ja powiem tak: nich sobie każdy wystawia co chce, to jego sprawa. Ludzie szukają różnych ciuchów na różne okazje. I czasem nawet taki top może być świetnym elementem stroju choćby na bal przebierańców.
Co mnie wkurza, to ładne fotki, śliczny opis według których ciuch jest w super stanie, a okazuje się, że ma plamy, dziury i nie nadaje się do noszenia w ogóle.

Na bal przebierańców po takie ciuszki można iść do sh, żaden problem takowe znaleźć, pełno tego ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-19 16:21 przez finez.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

swetry gdzie kupić?