Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

11 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Metalówa

23 mar 2014 - 11:00:44

Jak tak sobie przypomnę moje nastoletnie lata to czasem robi mi się niedobrze. Wyglądałam jak idiotka, chodziłam w wielkich glanach, a to zwykłych albo po kolana, ramoneska skórzana trochę przyduża, a na domiar tego wszystkiego nosiłam obrożę na szyi - taka z płaskimi stożkami jeszcze była do zniesienia, ale jak sobie przypomnę, jak nosiłam z centymetrowymi kolcami to robi mi się niedobrze. Ja, taka drobna o delikatnej urodzie robiłam z siebie karykaturę. Chudziutkie łydki i wielkie, już przenoszone glany. Wyglądałam jak klaun. Jeszcze zaczęłam się bawić w gotyckie ciuszki, kabaretki z dużymi dziurami, obcasy 15-centymetrowe gotyckie, skórzana miniówa, gorset, no jak teraz sobie pomyślę to wyglądałam jak kobieta lekkich obyczajów. Powiem szczerze, że nawet nie czułam się zbyt dobrze w tych ciuchach - może seksownie, ale poniekąd wulgarnie. Dobrze, że lateks nigdy mi się nie podobał jak niektórym gothkom, bo to już by było apogeum. Teraz mam 24 lata i NA SZCZĘŚCIE z tego wyrosłam, ale sądzę, że trochę za późno, bo do 20 roku się w to jeszcze bawiłam. W sercu wciąż dobry rock i heavy metal pomijając jakieś Behemothy, bo death metalu nigdy nie lubiłam. Wciąż uwielbiam czerń, ponieważ to klasyczny i elegancki kolor. W końcu zmądrzałam i wyglądam jak kobieta.

Metalówa

23 mar 2014 - 11:03:13

i co w zwiazku z tym? ;)

Metalówa

23 mar 2014 - 11:03:50

Dziękuję za informację.

Jak wiele tu na forum, zmieniłaś moje życie.


PS też tak miałam i zostawiłam sobie kostkę na pamiątkę tamtych lat. Moje glany "kończą" w tym roku 11 lat. Jedyne buty, w których nadal można chodzić pomimo ostrej eksploatacji.

Metalówa

23 mar 2014 - 11:04:37

acha

Metalówa

23 mar 2014 - 11:05:15

Proszę bardzo.

Metalówa

23 mar 2014 - 11:08:34

omg co za wzruszajaca historia:DD i co w zwiazku z tym ? omg;//

Metalówa

23 mar 2014 - 11:14:02

Metalówa

23 mar 2014 - 11:14:31

wyśmienity dobór słów

Cytat
evelina09915
omg co za wzruszajaca historia:DD i co w zwiazku z tym ? omg;//

wyśmienity dobór słów



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-23 11:14 przez majtywkropki.

Metalówa

23 mar 2014 - 11:19:05

I z tego powodu musiałaś założyć wątek?

Metalówa

23 mar 2014 - 11:19:10

Musiałam sie tym z wami podzielic, bo nie mam z kim, jestem nolifem, moje życie jest do niczego. Nie mam nikogo.
Zreszta po to jest forum, musi bym tylko po to by zabytac co jest hot czy not? Nie ma w regulaminie ze nie wolno o tym pisać. Każdy temat musi konczyc sie pytaniem?

Cytat
SunFlower23
Dziękuję za informację.

Jak wiele tu na forum, zmieniłaś moje życie.


PS też tak miałam i zostawiłam sobie kostkę na pamiątkę tamtych lat. Moje glany "kończą" w tym roku 11 lat. Jedyne buty, w których nadal można chodzić pomimo ostrej eksploatacji.

Tą informacją zmieniłaś także moje życie.
Co tu niektóre tak się oburzają, że o tym piszę, przecież to forum szafy, mówi się tu o ciuchach w końcu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-23 11:46 przez obozebozenko.

Metalówa

23 mar 2014 - 11:23:52

Ja równierztak się nosiłam:)Mam już swoje lata ,rodzine dzieci , już sie tak nie ubieram, ale tez całkowicie elegancka się nie zrobiłam:)Noszę kobiece ciuszki ,ale lubie łaczyc ,np. ,nosze glany ,tylko takie zgrabne :) do sukienki itd. ,mam kurtki skórzane ,naturalne ,które nosze w dalszym ciągu ,i ogolnie uwielbiam czarne rzeczy ,Rozumie cie całkowicie ,człowiek przeważnie wyrasta z takich spraw :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-23 11:25 przez perelecka.

Metalówa

23 mar 2014 - 11:32:53

Ja kiedyś też tak pajacowałam :P. Chodziłam po plaży w trampkach i grubych porwanych dżinsach, tak się opalałam :D. Albo w takich wstrętnych moro i tylko zmieniałam czarne t-shirty, do tego obowiązkowo kostka, naszywki, przypinki, glany :D.

Metalówa

23 mar 2014 - 11:36:45

Pamietam tez ,był taki czas ,gdzie modne były koszule w krate ,ale takie długie ,flanelowe najlepiej męskie ,i takie paski z cwiekami cienkie ale opasało się podwojnie ,tak na biodro ,do tego glany ,i spodenki pod spód albo koszula jako sukienka:) To były czasy:)

Metalówa

23 mar 2014 - 11:42:12

Też tak miałam, a jak mówili, że z tego wyrosne to bunt :D naszczescie już jestem 'normalna' ;)

Metalówa

23 mar 2014 - 11:44:05

Ja jak miałam 16 lat to zaczęłam się ubierać na czarno w rockowym stylu i słuchałam rockowe kapele. Teraz też mam 24 lata i ubieram się dość dziewczęco :) mimo to lubię skórzane rzeczy np. mam rockową ramoneskę i lubię łączyć z delikatnymi stylizacjami.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

fajne sklepy odziezowe on line?