Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ubrania 'po domu'

23 lut 2014 - 18:21:12

Jeśli mieszkacie ze swoim facetem to chodzicie przy nim w jakiś wynaciąganych dresach,starych ubraniach, tak na luzie?czy co dziennie staracie się (pomimo, że cały dzień macie zamiar spędzić w domu) wyglądać nienagannie?
szczególnie pytanie kieruje do osób będących w trwałych związkach z długim stażem;)


Kiedy przychodzicie z pracy/szkoły przebieracie się? macie ubrania takie typowo po domu?czy do wieczora pozostajecie w tym, w czym wyszłyście do pracy?

Temat zakładam z ciekawości, zainspirowała mnie ostatnia rozmowa ze znajomymi.

ubrania 'po domu'

23 lut 2014 - 18:23:09

ja się przebieram nie wytrzymałabym cały dzień w jeansach :D

ubrania 'po domu'

23 lut 2014 - 18:23:54

Mam powyciągane dresy i podkoszulki, ale najbardziej lubię chodzić w jego starych koszulach serce
Widuje mnie bez makijażu i potarganą, więc nie muszę siedzieć w domu wystrojona

ubrania 'po domu'

23 lut 2014 - 18:24:34

Oczywiście, że się przebieram :) Najczęściej w legginsy i w zależności od tego czy jest mi ciepło czy nie jakiś t-shirt lub bluzę. Zdecydowanie stawiam na wygodę :)

ubrania 'po domu'

23 lut 2014 - 18:25:22

No proszę Cię :D Wygoda przede wszystkim. Nawet- o zgrozo- dosyć często widuje mnie bez makijażu.

ubrania 'po domu'

23 lut 2014 - 18:26:05

Pewnie że się przebieram :)

ubrania 'po domu'

23 lut 2014 - 18:27:16

Ja nie nawidze staników tak więc po 8 h pracy piżamka to odpowiedni strój dla mnie.

ubrania 'po domu'

23 lut 2014 - 18:28:16

Oczywiście że się przebieram, nie wyobrażam sobie "obzajtować" po domu w ciuchach na wyjście bo musiałabym co tydzień kupować mase nowych ciuchów :)

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

ubrania 'po domu'

23 lut 2014 - 18:28:35

a czemu dres ma być porozciągany? Ja lubię w domu bawełniane dresy, są wygodne

ubrania 'po domu'

23 lut 2014 - 18:29:06

Cytat
_touch_the_sky_
Oczywiście, że się przebieram :) Najczęściej w legginsy i w zależności od tego czy jest mi ciepło czy nie jakiś t-shirt lub bluzę. Zdecydowanie stawiam na wygodę :)

zweryfikowana
Posty: 907
Ostrzeżenia: 1/5

ubrania 'po domu'

23 lut 2014 - 18:29:47

jasne, że się przebieram i to od razu
bo nie dość, że byłoby mi niewygodnie, to bardzo dbam o ubrania

po domu zazwyczaj chodzę w majtkach i jakiejś koszulce ;)

ubrania 'po domu'

23 lut 2014 - 18:30:18

ja na samym początku jak chodzilismy ze sobą na odleglosc , zakladalam jak najlepsze ciuchy - wiadomo , by zrobic wrazenie , ale pozniej uznalam ,nieee :) i od jakiegos roku , może 1,5 jak wychodzimy gdzies , to sie ubiore ''wyjsciowo '' a tak , przychodzimy do mnie , przebieram sie w leginsy jakas tunike czy cos i już :) . Nie raz jak przychodził do mnie z rana ok 8-9 to witałam go w dresach i koszulce do spania :) . Ale nigdy nie upaćkana czymś :P . Czasme jak gotowałam a przychodził o pare minut za prędko , to bywało że cała ućapciana :P .

ubrania 'po domu'

23 lut 2014 - 18:32:36

Nie umiem chodzić po mieszkaniu w jeansach:D Przebieram się najczęściej w jakiś dres albo krótkie spodenki i bluzę. Nie wyobrażam sobie siedzieć w tym, w czym byłam np na uczelni cały dzień :D

ubrania 'po domu'

23 lut 2014 - 18:33:43

Mieszkam od 2 lat z facetem, i zawsze się przebieram w dresiwo po powrocie do domu, a że mam gorąco w mieszkaniu to często chodzę w samych majtach i koszulce :P

ubrania 'po domu'

23 lut 2014 - 18:33:56

ja podobnie jak dziewczyny też się przebieram:)
a jeśli chodzi o faceta to nie mieszkam z nim ale kiedyś go zapytałam czy przeszkadza mu gdy przychodzi a ja otwieram w dresie to stwierdził że absolutnie mu to nie przeszkadza:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Reklamacja spodni Tally Weijl