Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

transportery taśmowe

11 minut temu

sprawdzony stomatolog

14 minut temu

sklep detailingowy

38 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sklep FASARDI

17 lut 2014 - 12:19:47

Czy któraś z Was kupowała coś w tym sklepie? Interesuje mnie jedna rzecz, ale obawiam się że to jakaś tandeta pod względem materiału i wykonania.
nikt?
?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-17 21:59 przez elak21.

niezweryfikowana
Posty: 67
Ostrzeżenia: 7/5

Sklep FASARDI

19 lut 2014 - 00:50:47

Witaj. Ja czasem zamawiam w Fasardi. Ceny są niskie to fakt, ale jakość jest porównywalna jak w zwykłych sieciówkach, tak więc jesli nie chcesz przepłacać to lepiej tu zamówić. Nie okłamujmy się, wszystkie marki szyją w jednym kraju :) Ale na prawdę można spokojnie zamówić:)

Sklep FASARDI

19 lut 2014 - 00:56:53

ja własnie jestem na etapie tworzenia sklepu online i już tak zostałam zlinczowana , że dochodzę do wniosku że ... brak słów :( a co tam jest ciekawego w tym sklepie?

Sklep FASARDI

19 lut 2014 - 00:57:24

Oj nie wiem, nie znam, ale podbijam bo może ktoś inny pomoże :)

Sklep FASARDI

19 lut 2014 - 00:59:41

aaa... no ja tak z ciekawości pytam :)

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 1/5

Sklep FASARDI

21 lut 2014 - 23:50:41

Wiem, że ten sklep miał kilka lat temu problemy, ale teraz widzę, że działają prężnie i wchodzą już na zagraniczny rynek. Coraz więcej polek im ufa i o to chodzi. Dobry towar mają to nie ma się co dziwić.

Sklep FASARDI

23 lut 2014 - 21:43:28

Zamówiłam tam dwie sukienki i według mnie jakość ubrań jest bardzo dobra. Paczka doszła do mnie bardzo szybko, po kilku dniach.

zweryfikowana
Posty: 909
Ostrzeżenia: 1/5

Sklep FASARDI

01 mar 2014 - 19:29:55

Cytat
rufus90
Wiem, że ten sklep miał kilka lat temu problemy, ale teraz widzę, że działają prężnie i wchodzą już na zagraniczny rynek. Coraz więcej polek im ufa i o to chodzi. Dobry towar mają to nie ma się co dziwić.

Też słyszałam. Ale niskie ceny mnie skusiły i zamówiłam w fasardi kilka rzeczy, marynarkę, tunikę i sukienkę. Ciuszki dostałam w terminie, więc problemy już chyba mają za sobą

Sklep FASARDI

27 cze 2014 - 15:34:49

ja zamówiłam u nich kilka rzeczy i nie mam żadnych zarzutów, jestem zadowolona. no i oni nie szyją ciuchów w Chinach :)

Sklep FASARDI

27 cze 2014 - 15:40:22

Cytat
adrianka80
ja zamówiłam u nich kilka rzeczy i nie mam żadnych zarzutów, jestem zadowolona. no i oni nie szyją ciuchów w Chinach :)

może i ich nie szyją w Chinach ale na pewno dużo z nich sprowadzają...

Sklep FASARDI

30 cze 2014 - 09:02:29

myślisz? na stronie - tu - mają niby napisane:
"Oferowane przez nas produkty nie pochodzą z Chin."

Sklep FASARDI

09 lip 2014 - 14:23:41

Zdecydowanie nie polecam i odradzam!!!
Publikuję korespondencję:
https://docs.google.com/document/d/1IghcOP8XMLNnowCDnSzwS-VtXrXg9UcsdXQsCRTLFP8/edit?usp=sharing

Sklep FASARDI

09 lip 2014 - 14:32:02

Cytat
anikki
Zdecydowanie nie polecam i odradzam!!!
Publikuję korespondencję:
https://docs.google.com/document/d/1IghcOP8XMLNnowCDnSzwS-VtXrXg9UcsdXQsCRTLFP8/edit?usp=sharing

Współczuję, pisać do nich to jak grochem o ścianę. Piszą, jakby w ogóle nie czytali Twoich wiadomości.

Sklep FASARDI

31 lip 2014 - 20:42:59

Ja zamówiłam u nich ciuchy i dostałam zarówno w odpowiednim terminie jak i w obiecanej jakości. Nie będę się chwalić jak ktoś wyżej, bo jestem wstydliwa :)
Jednak uważam, że jak ktoś chce się przekonać, to powinien sam spróbować. Wszystko przebiegło pomyślnie w moim przypadku

Sklep FASARDI

31 lip 2014 - 20:53:24

Cytat
Rikszuk
Ja zamówiłam u nich ciuchy i dostałam zarówno w odpowiednim terminie jak i w obiecanej jakości. Nie będę się chwalić jak ktoś wyżej, bo jestem wstydliwa :)
Jednak uważam, że jak ktoś chce się przekonać, to powinien sam spróbować. Wszystko przebiegło pomyślnie w moim przypadku

Pewnie, i aż musiałaś założyć konto na Szafie, żeby nam o tym powiedzieć, odświeżając przy tym stary wątek.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Hej Dziewczyny!