Obecnie rozmawiamy o:

Biznes

gorący temat

Hiszpania

6 minut temu

Wakacje w Hiszpanii.

10 minut temu

w czym śpicie?

godzinę temu

Roleta okienna

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co za wymiana...

30 sty 2014 - 15:43:53

Z góry przepraszam za prawdopodobnie zły dział..

Dziewczyny, szukając ubrań filtruję na "sprzedaż i wymiana" lub "wymiana" , uwielbiam się wymieniać, jednak strasznie irytuje mnie pewna rzecz. Dziewczyny wystawiając ubrania wybierają opcję "wymiany" lub "sprzedaży i wymiany".. Podoba mi się pewna rzecz , gdzie jest opcja wymiany no i co ? No i oczywiście w opisie wielkimi literami NIE ODPOWIADAM NA WYMIANY / NIE WYMIENIAM SIĘ / TYLKO SPRZEDAŻ ITP.. Ja rozumiem, prowizja itp ale można ustawic wymiane na chwile dokonania sprzedaży. Mi osobiście utrudnia to poszukiwania i zniechęca, bo co druga osoba ma TYLKO SPRZEDAZ , gdzie kupno mnie nie interesuje- przecież po to włączyłam filtr wymiany (!!!!). Czy Was też to denerwuje ?

co za wymiana...

30 sty 2014 - 15:47:19

szczerze? nie wiem o co ci chodzi
edit: już rozumiem ;) no fakt jak się ktoś nie chce wymieniać to bez sensu takie wystawianie rzeczy niby na wymianę



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-30 15:52 przez olga1604.

co za wymiana...

30 sty 2014 - 15:48:28

Czasem mam ochotę zgłosić takie przypadki :/ Zresztą jak jest np tylko wymiana, po czym pisze w tej sprawie,a dziewczyna odpowiada ze interesują ją tylko sprzedaż to często raportuje. Prowizja prowizją,ale bez przesady.

co za wymiana...

30 sty 2014 - 15:50:49

Zgłaszaj...

co za wymiana...

30 sty 2014 - 15:51:34

Cytat
olga1604
szczerze? nie wiem o co ci chodzi

To może wytłumaczę :

W każdej kategorii jest filtr, gdzie wybierasz:
-wymiana
-sprzedaz
-sprzedaz i wymiana

wybieram opcję wymiany , ponieważ tylko taka opcja mnie interesuje. Klikam w pierwszą rzecz , która wpadnie mi w oko , a tam opis rzeczy + dopiska TYLKO SPRZEDAZ..


no to skoro tylko sprzedaż , to dlaczego daje opcje wymiany...



prościej się nie da wytłumaczyć.

co za wymiana...

30 sty 2014 - 15:51:50

mnie nie, bo nie używam tej opcji

co za wymiana...

30 sty 2014 - 15:51:57

Tak mnie to bardzo denerwuję, utrudnia to znacznie szukanie. A przecież tym osobą bez różnicy, mogły by zaznaczyć wymianę zaraz przed transakcją.

co za wymiana...

30 sty 2014 - 15:53:39

Racja, to jest wkurzające... I to bardzo ;/

co za wymiana...

30 sty 2014 - 15:54:26

Cytat
domisiaaaaa
Cytat
olga1604
szczerze? nie wiem o co ci chodzi

To może wytłumaczę :

W każdej kategorii jest filtr, gdzie wybierasz:
-wymiana
-sprzedaz
-sprzedaz i wymiana

wybieram opcję wymiany , ponieważ tylko taka opcja mnie interesuje. Klikam w pierwszą rzecz , która wpadnie mi w oko , a tam opis rzeczy + dopiska TYLKO SPRZEDAZ..


no to skoro tylko sprzedaż , to dlaczego daje opcje wymiany...



prościej się nie da wytłumaczyć.

tak tak,już wiem ;) masz rację

co za wymiana...

30 sty 2014 - 15:57:04

zgłaszaj takie coś - pewnie dostaną blokadę konta ;)

co za wymiana...

30 sty 2014 - 15:58:42

Tylko wydaje mi się ,że nie bardzo można coś z tym zrobić. Nie wiem czy da coś raportowanie, często jest tak , że dziewczyny mają opcję wymiany , czasem poświęcam więcej czasu i przegrzebuję pół szafy, piszę do ok 30 dziewczyn z propozycją wymiany , gdzie na te 30 rzadko zdarza się , że któraś zaakceptuje wymianę , tylko dostaję odpowiedź "nic.tanio sprzedam"

co za wymiana...

30 sty 2014 - 16:02:21

Ja ostatnio przeszukałam szafy dziewczyn, które na forum do WYMIAN napisały, że się chętnie wymieniają. Napisałam i co ? Sprzedaż !!! Więc pytam po co napisała na forum , że się wymienia? I poleciały wyzwiska w moją stronę. To nie jest pierwszy raz. Ja rozumiem nie każdy znajdzie coś dla siebie, co mu pasuje.
Chociaż nie powiem czasami zdarzały się fajne dziewczyny, które pisały "niestety nic nie znalazłam. Dziękuję". Żadnego "sprzedam naprawdę tanio".


nie każdy chce kupować !!!

zweryfikowana
Posty: 720
Ostrzeżenia: 1/5

co za wymiana...

30 sty 2014 - 16:06:41

Tez mnie to denerwuje, ale szkoda mi czasu na zglaszanie :)

co za wymiana...

30 sty 2014 - 16:07:19

Cytat
olga1604
szczerze? nie wiem o co ci chodzi
edit: już rozumiem ;) no fakt jak się ktoś nie chce wymieniać to bez sensu takie wystawianie rzeczy niby na wymianę

co za wymiana...

30 sty 2014 - 16:12:25

Cytat
Malincia666
Ja ostatnio przeszukałam szafy dziewczyn, które na forum do WYMIAN napisały, że się chętnie wymieniają. Napisałam i co ? Sprzedaż !!! Więc pytam po co napisała na forum , że się wymienia? I poleciały wyzwiska w moją stronę. To nie jest pierwszy raz. Ja rozumiem nie każdy znajdzie coś dla siebie, co mu pasuje.
Chociaż nie powiem czasami zdarzały się fajne dziewczyny, które pisały "niestety nic nie znalazłam. Dziękuję". Żadnego "sprzedam naprawdę tanio".


nie każdy chce kupować !!!

Oczywiście , wiadomo - każdy ma swój gust, ja kiedy dostaję propozycję wymiany odrzucam ją kiedy faktycznie nic zupełnie nie wpadnie mi w oko.Chociaż osobiście na prawdę uwielbiam się wymieniać i zazwyczaj coś sobie wybieram. Ale na tyle propozycji ile wysyłam , do skutku dochodzi w miesiacu ok 4 transakcji , to jest porażka. Przecież to nie jest allegro, tylko szafa, zakładając tu konto liczyłam na to ,że pozbędę się swoich ubrań i zyskam "świeżynki" , a okazuje się,że dziewczyny robią łaskę ,że w ogóle odpisują
najwyraźniej trzeba raportować, moze to da dziewczynom do myślenia



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-30 16:22 przez domisiaaaaa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zegarek jakie marki polecacie?