Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy opłaca się pisać bloga?

21 sty 2014 - 19:46:40

Tak jak w temacie chciałam zapytać czy to jest dziś opłacalne? I nie chodzi mi tu o działalność zarobkową tylko czy ktoś będzie to czytał? Dokładnie blogi z modą i kosmetyczne. Jest tego dziś mnóstwo ale mam chęci spróbować aby podzielić się z innymi nowinkami, opiniami na tematy mody, kosmetyków przedstawić to na zdjęciach i opisać. Tylko czy będą chętni aby odpowiedzieć w komentarzach? Blog chce stworzyć wiadomo dla siebie aby się dzielić z innym przeżyciami ale jest tego mnóstwo i już nie wiem :/ Jak myślicie? Macie swoje blogi?

Czy opłaca się pisać bloga?

21 sty 2014 - 19:51:35

Blog musi być przejrzysty, czcionka odpowiednio dobrana, zdjęcia dobrej jakości. Musisz mieć na niego pomysł by przyciągnąć czytelników.

Czy opłaca się pisać bloga?

21 sty 2014 - 19:52:04

Sama się nad tym zastanawiam, bo też myślałam o założeniu bloga. Ale mam wątpliwości takie jak Ty, więc chętnie poczytam.

Czy opłaca się pisać bloga?

21 sty 2014 - 19:54:00

Ja, wraz z dwójką moich przyjaciół ze studiów mamy portal dot. szeroko pojętego bezpieczeństwa. Na razie w sumie jest tam cicho i ubogo, ale nie mamy czasu, by się temu poświęcić. Musi swoje odczekać. Ponadto sama ostatnio myślę nad tym by pisać, ale w innym tonie niż ty - raczej mam dość sprzedajnych blogerek, więc wzięłabym pod lupę to środowisko. Mam już domenę i hosting.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-21 19:54 przez AlladynM.

Czy opłaca się pisać bloga?

21 sty 2014 - 20:03:38

Pisanie bloga to przeżytek.Sama prowadzę dwa blogi jeden fotograficzny, a drugi związany z rękodziełem i "malarstwem" o ile mogę to tak nazwać. Prowadzę je bo to moja pasja. Nie są założone w celach zarobkowych tylko dla chęci archiwizowania moich prac. Także jest na nich głucho, ale wspieram się funpage'm. Tam już zebrałam blisko 200 "podglądaczy". Wiem jedno trzeba czasu i cierpliwości. Na chybcika nic nie zdziałasz. Życzę powodzenia! M.

Czy opłaca się pisać bloga?

21 sty 2014 - 20:06:31

Jak ktoś fajnie pisze to i się to czyta, a jak "na przymus" to klops.

Czy opłaca się pisać bloga?

21 sty 2014 - 20:11:14

jak widzę te niektóre "bloggerki" to mnie na śmiech bierze, lepiej najpierw pomyśl, czy masz coś na tyle ciekawego, by się wyróżnić

Czy opłaca się pisać bloga?

21 sty 2014 - 20:30:31

Cytat
7medeis
jak widzę te niektóre "bloggerki" to mnie na śmiech bierze, lepiej najpierw pomyśl, czy masz coś na tyle ciekawego, by się wyróżnić

No właśnie nie chciałabym zostać jedną z takich bloggerek ale z drugiej strony chciałam się podzielić z ludźmi różnymi drobiazgami. Może brakuje mi koleżanki która by podzielała moje opinie na temat ubrań czy też kosmetyków tzn. pochwaliła bądź zganiła.W każdym bądź razie wydała opinie. Bo niestety moja koleżanka jest typem chłopczycy także gdy coś jej opowiadam tylko mi przytakuje to tak jakby mówić do ściany więc czasem nie mam się komu wygadać ;( dlatego pomyślałam o blogu.
Cytat
marys23
Pisanie bloga to przeżytek.Sama prowadzę dwa blogi jeden fotograficzny, a drugi związany z rękodziełem i "malarstwem" o ile mogę to tak nazwać. Prowadzę je bo to moja pasja. Nie są założone w celach zarobkowych tylko dla chęci archiwizowania moich prac. Także jest na nich głucho, ale wspieram się funpage'm. Tam już zebrałam blisko 200 "podglądaczy". Wiem jedno trzeba czasu i cierpliwości. Na chybcika nic nie zdziałasz. Życzę powodzenia! M.

Tak jak napisałam wcześniej mój też nie byłby założony do celów zarobkowych. Bardziej z pasji czy też podzielenia się z innymi np. opinią o kosmetyku, ubraniu. Oraz wysłuchaniu komentarzy innych



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-21 20:35 przez Kalka89.

Czy opłaca się pisać bloga?

21 sty 2014 - 20:37:03

Jak będzie to coś ciekawego i przyjemnego w czytaniu to i czytelnicy się znajdą.

Czy opłaca się pisać bloga?

21 sty 2014 - 20:37:29

Jak będziesz na nim pisała taką polszczyzną jak tutaj, to daruj sobie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-21 20:38 przez JolajnaLoja.

Czy opłaca się pisać bloga?

21 sty 2014 - 20:39:05

Oj na szybko odpisywałam :p

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

CIEPŁE BUTY ZIMOWE