Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PRIMARK, atmosphere sklep internetowy

07 sty 2014 - 22:33:23

Witam
Niebawem zamierzam otworzyć sklep internetowy z ciuszkami firmy PRIMARK.
Jak myślicie czy taki sklep będzie miał rację bytu?
Z tego co się orientuję w PL nie ma dostępu do ciuszków tej oto firmy, jeśli już jest to tylko do niewielu z cenami przekraczającymi wartość danej rzeczy trzykrotnie a zainteresowanie widać jest ogromne.

PRIMARK, atmosphere sklep internetowy

07 sty 2014 - 22:35:30

Jeśli nie przesadzisz z cenami to jak najbardziej tak, sama z chęcią kupiłabym skarpetki czy biżuterię ;)

PRIMARK, atmosphere sklep internetowy

07 sty 2014 - 22:36:52

nie wiem czy to legalne.
ale ja bym kupowała u Ciebie :)

PRIMARK, atmosphere sklep internetowy

07 sty 2014 - 22:37:34

super pomysł:) wystawiaj tez na szafe:)

PRIMARK, atmosphere sklep internetowy

07 sty 2014 - 22:38:06

jeśli nie będziesz podbijać cen jak np na all to sama chętnie będę kupować! :) daj mi koniecznie znać jak już go otworzysz bo uwielbiam ciuchy z tego sklepu :)

PRIMARK, atmosphere sklep internetowy

07 sty 2014 - 22:40:45

jak już otworzysz daj znać na priv! :)

PRIMARK, atmosphere sklep internetowy

07 sty 2014 - 22:42:35

Na pewno dam znać :)

PRIMARK, atmosphere sklep internetowy

07 sty 2014 - 22:45:45

oo również bym była zainteresowana :) ciekawy pomysł

PRIMARK, atmosphere sklep internetowy

07 sty 2014 - 23:23:24

ktoś jeszcze się wypowie ?:)

PRIMARK, atmosphere sklep internetowy

07 sty 2014 - 23:27:54

Cytat
vooy
jeśli nie będziesz podbijać cen jak np na all to sama chętnie będę kupować! :) daj mi koniecznie znać jak już go otworzysz bo uwielbiam ciuchy z tego sklepu :)

tak właśnie! czekam! :D i powodzenia.

zweryfikowana
Posty: 698
Ostrzeżenia: 1/5

PRIMARK, atmosphere sklep internetowy

07 sty 2014 - 23:31:50

jak najbardziej taki sklep cieszyłby się zainteresowaniem i to nie małym. popieram pomysł i czekam na jakąś inf

PRIMARK, atmosphere sklep internetowy

07 sty 2014 - 23:32:14

wiele juz tu zadawalo podobne pytania, przejrzyj sobie forum, jest nie jeden wątek na ten sam temat, ale nie wiem czy posiadajac sklep mozesz legalnie to sprzedawac

swoją drogą, kazdy pisze ze bedzie po normalnych cenach sprzedawal, a wychodzi jak wychodzi;) ceny w primarku są niskie, ale dolicz jeszcze transport, podatki w pl itp, to wcale nie wyglada tak rozowo, takze zanim obiecasz niskie ceny przekalkuluj sobie to;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-07 23:32 przez kashvi.

PRIMARK, atmosphere sklep internetowy

07 sty 2014 - 23:33:07

wszystko zalezy od cen ;)

PRIMARK, atmosphere sklep internetowy

07 sty 2014 - 23:35:46

na face już taki działa i cieszy się ogrooomną popularnością, nawet ma go dziewczyna która mieszkała w mojej miejscowości, a wyprowadziła się do Anglii. niestety nic tam nie kupiłam, ponieważ ceny... po prostu brak słów. KOSMICZNE. ;|

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

PRIMARK, atmosphere sklep internetowy

08 sty 2014 - 13:44:27

Coraz częściej kobiety preferują zakupy przez internet niż w sklepach stacjonarny. Sklepy odzieżowe konkurują ze sobą nie tylko cenowo ale i pod względem graficznym i ciekawym przekazem w mediach społecznościowych. Warto mieć funkcjonalny sklep internetowy, który oferuje intuicyjne zarządzanie sklepem oraz unikalne narzędzia (również pod względem marketingowym).

Musisz przede wszystkim mieć dobrej jakości zdjęcia produktów - ludzie lubią widzieć co kupują. Do tego unikalne opisy produktów na stronie (nie kopiowane - bo wyszukiwarka Google potraktuje je jako SPAM).

Jeśli masz pomysł na sklep, to spróbuj go zrealizować. Tutaj http://redcart.pl/ możesz założyć bezpłatny sklep testowy na okres 14 dni, gdzie możesz skorzystać z wszelkich dostępnych funkcjonalności :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-08 13:45 przez PaulinaRC.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

JAPAN STYLE ciuchy męskie