Obecnie rozmawiamy o:

stylowy grzejnik

gorący temat

Opakowania

45 minut temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gdzie kupić sukienkę?

07 sty 2014 - 22:17:59

Hej, uwielbiam długie, piękne sukienki, jednak w Polsce jest bardzo mały wybór.
Na internecie również nie ma takich jak na zagranicznych stronach i stąd moje pytanie:
czy któraś z Was wie, na jakiej stronie mogę takie znaleźć ? Może zamawiałyście i macie jakiś sklep sprawdzony?
Proszę o pomoc.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-07 22:30 przez odzywka_aaa.

Gdzie kupić sukienkę?

07 sty 2014 - 22:25:19

polecam new look, ostatnio byłam i są na przecenie piękne długie sukienki :) niestety nie wiem gdzie można kupić przez internet :(

Gdzie kupić sukienkę?

07 sty 2014 - 22:27:27

Może asos albo axparis mają wysyłkę do Polski na asos jest darmowa

Gdzie kupić sukienkę?

07 sty 2014 - 22:27:34

Trzeba grzebać w internecie, na szybko się niestety nic nie znajdzie. Jest wiele długich sukienek, przeważnie są z chin (repliki). Tych oryginalnych z zagranicznych stron nie sprzedają w polsce ponieważ cena ich byłaby bardzo wysoka. Polecam szukać allegro, tablica, vinted :) Albo uszyć, wbrew pozorom cena wyjdzie taka sama, materiał ok 100 zł + 100 dla krawcowej i mamy kopię każdej sukienki ;)

zweryfikowana
Posty: 1.309
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie kupić sukienkę?

07 sty 2014 - 22:28:40

W New Looku widziałam ostatnio piękne maxi dress i chyba jeszcze w Zarze.

Gdzie kupić sukienkę?

20 mar 2014 - 12:34:22

Witaj,
swego czasu ja również szukałam sukni długiej na wesele przeszukałam cały internet, aż natknęłam się na stronę www.evita.com.pl i tam znalazłam jedną cudną suknie za drugą ! Wiem, że salony znajdują się w Krakowie, w Katowicach i w Tychach, ale prowadzą też wysyłkę jeśli coś Ci się spodoba! suknie naprawdę atrakcyjne i jak pojechałam do salonu to dowiedziałam się, że są to często pojedyncze modele, albo w dosłownie w paru sztukach! Polecam naprawdę !

Gdzie kupić sukienkę?

20 mar 2014 - 12:36:46

W new looku zawsze coś znajdziesz :)

Gdzie kupić sukienkę?

20 mar 2014 - 12:45:04

new look oraz lipsy , ale nie wiem czy lipsy wysyla do polski, zawsze mozesz sprobowac na ebayu rowniez :) albo allegro sprzedaje duzo lipsy a kolekcja VIP jest przecudna!

Gdzie kupić sukienkę?

20 mar 2014 - 12:47:27

a skąd jesteś jesli z okolic wawy to wiem że w Maximusie w Nadarzynie koło Warszawy było takie stoisko z cudnymi długimi sukienkami. Do wyboru z jedwabiu ale też z innych nie drogich tkanin. Sama tam się wybieram w maju na zakupy :)

Gdzie kupić sukienkę?

07 sty 2015 - 14:12:25

Asos lub new look

niezweryfikowana
Posty: 142
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie kupić sukienkę?

08 sty 2015 - 09:40:19

A sprawdzałaś sukienki wizytowe na domodi.pl? One są długie i eleganckie.

Gdzie kupić sukienkę?

20 mar 2015 - 21:05:14

Szczerze mówiąc ciekawszy wybór i lepsze ceny widziałam na http://kimkim.pl. Sama upolowałam tam sukienkę w stylu Koroniewskiej, a trochę się za nią zdążyłam nachodzić. Chodzi mi o alternatywę oczywiście, ale bardzo podobną do tej:


niezweryfikowana
Posty: 223
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie kupić sukienkę?

31 mar 2015 - 19:17:47

A może Zalando, albo Domodi? Tam jest sporo sklepów, które możesz przeszukać od razu. Kurczę te długie sukienki są rzeczywiście świetne - zaczynam się do nich przekonywać, tutaj pisała o nich dziewczyna fajny artykuł nawet: http://www.baan.pl/poczuj-sie-niczym-bogini-czyli-czar-sukienek-maxi/ - chociaż nie wie, czy mój wzrost (raczej niewielki) to ogarnie :)

Gdzie kupić sukienkę?

31 mar 2015 - 19:20:43

będe miała takie w sprzedazy



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PRIMARK, atmosphere sklep internetowy