Obecnie rozmawiamy o:

grzyb na ścianie

gorący temat

Opakowania

godzinę temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 5/5

buty ślubne

04 lip 2019 - 09:37:27

Treść posta została usunięta automatycznie

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 5/5

buty ślubne

08 lip 2019 - 07:23:32

Raczej kochana wybij sobie z głowy fakt, ze znajdziesz takie buty w sklepach stacjonarnych bo raczej tak nie znajdziesz. Sama mam spory rozmiar stopy ( 41) i buty sportowe kupuję bez problemu ale mam problem z butami eleganckimi bo niewiele jest na taki rozmiar. A jeśli już cos się znajdzie to mi się nie podoba.Poszukaj w sklepach internetowych, jest aktualnie sporo sklepów w których można dostać buty o wiekszych rozmiarach. Warto poszukać.

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 5/5

buty ślubne

08 lip 2019 - 07:23:32

Raczej kochana wybij sobie z głowy fakt, ze znajdziesz takie buty w sklepach stacjonarnych bo raczej tak nie znajdziesz. Sama mam spory rozmiar stopy ( 41) i buty sportowe kupuję bez problemu ale mam problem z butami eleganckimi bo niewiele jest na taki rozmiar. A jeśli już cos się znajdzie to mi się nie podoba.Poszukaj w sklepach internetowych, jest aktualnie sporo sklepów w których można dostać buty o wiekszych rozmiarach. Warto poszukać.

buty ślubne

08 lip 2019 - 14:00:42

zależy jaki zakres cenowy Cię interesuje - ja np buty uwielbiam, i na wesele wybrałam manolo blahnika i byłam bardzo zadowolona. Wydatek duży, ale warto

niezweryfikowana
Posty: 196
Ostrzeżenia: 4/5

buty ślubne

11 lis 2020 - 09:42:43

To wszystko zależy od butów. Ja ogólnie nie chodzę w szpilkach a do ślubu wybrałam 7 cm obcas i miałam bardzo wygodne buty, w których byłam od 13 do 1 w nocy. Niestety nie mogłam ich ściągnąć i zmienić na niższe z powodu obszernej sukni, na której bym się po prostu zabiła w płaskich butach. Po 1 w nocy zmieniłam buty i suknie. Jeśli nie czujesz się na siłach to ubierz płaskie buty. Jeśli zdecydujesz się na obcas to zadbaj, by but był dopasowany nie tylko na długość ale też na szerokość. Każda z nas ma inną stopę, jedne wąską, drugie szerszą i to jest bardzo ważne, ponieważ stopa na weselu podczas tańców zawsze puchnie i buty, które wydawały się nam wygodne mogą stać się koszmarem. Sama zdecydowałam sie na firme Baldowski, zerknij sobie bo maja bardzo wygodne obuwie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-11-30 14:04 przez nataliii23.

niezweryfikowana
Posty: 847
Ostrzeżenia: 9/5

buty ślubne

12 maj 2021 - 14:55:01

U mnie sprawdzają się tylko obcasy na leciutkiej platformie. W innym wypadku nie jestem w stanie w nich chodzić.
Do tego zawsze przyklejam wkładki silikonowe aby mieć dodatkowa amortyzację.
Radziłabym tez zabrać ze sobą wygodniejsze buty na przebranie jeśli poczujesz ze masz zmęczone stopy.
https://fashionloop.pl/moda/buty-na-lato-2021-jakie-modele-warto-miec/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-05-28 09:06 przez adelka28.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

HURTOWNIA PTAK