Obecnie rozmawiamy o:

nowy samochód

gorący temat

hala łukowa

14 minut temu

Opakowania

godzinę temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

buty ślubne

07 sty 2014 - 23:13:16

Cytat
hagalla
Cytat
szafaiz
Mi się najbardziej podobają tego typuzłyattachment 928397 IzaParys3.JPG], niezbyt wysoka platforma, kształtny obcas, ale chyba z kryta piętą będą wygodniejsze do tańca :)

Miałam na swoim ślubie prawie identyczne z Centro i bardzo dobrze się spisały, więc polecam :)

Te są własnie z centro, kupiłam za 19 zł :)

buty ślubne

14 sty 2014 - 19:20:57

Reanimując wątek.Czy ktos wypowie sie jeszcze na temat butów z centro?Sa wygodne?

buty ślubne

13 lut 2014 - 13:22:23

Ja kupiłam białe buty do tańca na swój ślub. Wcześniej kupiłam buty z firmy La Boda i później żałowałam bo ledwo wytrzymałam mszę w tych butach. Po przyjściu na salę od razu przebrałam je na te do tańca, bawiłam się w nich do białego rana, czując się jak na boso. To był strzał w 10tkę, ponieważ gdybym ich nie zakupiła to moja suknia by się ciągała po podłodze ( długość sukni miałam dobieraną z obcasami). Na prawdę polecam buty do tańca. NIe musicie nawet kupować ich jako te buty na zmianę, bo podeszwa jest ze styrogumu i można je nosić także na zewnątrz. Jeśli by był ktoś zainteresowany to mam do sprzedania takie buciki w rozmiarze 36. Proszę o kontakt na maila: ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)

buty ślubne

13 lut 2014 - 13:26:12

ja miałam takie na ślubie i były mega wygodne!



buty ślubne

13 lut 2014 - 13:28:03

mam takie taneczne do sprzedania w rozmiarze 36



buty ślubne

13 lut 2014 - 13:30:50

Ja kupiłam białe buty do tańca na swój ślub. Wcześniej kupiłam buty z firmy La Boda i później żałowałam bo ledwo wytrzymałam mszę w tych butach. Po przyjściu na salę od razu przebrałam je na te do tańca, bawiłam się w nich do białego rana, czując się jak na boso. To był strzał w 10tkę, ponieważ gdybym ich nie zakupiła to moja suknia by się ciągała po podłodze ( długość sukni miałam dobieraną z obcasami). Na prawdę polecam buty do tańca. NIe musicie nawet kupować ich jako te buty na zmianę, bo podeszwa jest ze styrogumu i można je nosić także na zewnątrz. Jeśli by był ktoś zainteresowany to mam do sprzedania takie buciki w rozmiarze 36. Proszę o kontakt na maila: ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)

buty ślubne

13 lut 2014 - 13:39:23

Ja mimo wszystko wybrałabym taneczne, chociaż też nie do końca mi się wszystkie podobają, ale myślę że coś dałoby się znaleźć. Sama tańczę, więc posiadam takie buty i są naprawdę wygodne. Do tego mam szczupłą stopę i większość sklepowych butów po prostu mi spada z nogi, a taneczne robią mi na wymiar i są super ;)

buty ślubne

13 lut 2014 - 13:53:22

mi bty taneczne osobiście nie zbyt sie podobają.

Poza tym musisz zdać sobie sprawę ze nie bedziesz tylko tańczyc... w tym dniu panna młoda ma wiele innych zajęć :)

polecam buty gino rossi, przypominają trochę te z Atmopshere, ale sa o woele lepsze jakościowo. cena jest tez niestety wyższa.

przyklad jeden z wielu: http://www.gino-rossi.com/category/kolekcja/ona/obuwie-ona/czolenka/dcf292-c87-4200-1300-0/
kazar też ma nową kolekcje bardzo ładną :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-13 13:54 przez patiwolow.

buty ślubne

13 lut 2014 - 14:08:18

ja kupilam w h&m i przetanczylam wiekszosc nocy ;] tylko ja bylam w widocznej ciazy i musialam je zdjac bo plecy odczuwalam. ale polecam bo sa mega wygodne ;] i do mojej bialej sukni super pasowaly ;]



buty ślubne

13 lut 2014 - 14:29:39

ja kupiłam na swój ślub takie buciki, jednak otwór na palec strasznie mnie ranił. Fajne w tej firmie (La boda) jest to że można później wysłać buty do tej firmy i oni je farbują na wybrany przez nas kolor. Miałam zamiar im je wysłać no ale nie wiem czy jest sens skoro tak mnie w nich bolały nogi. Dobrze że miałam te taneczne na zmianę (chociaż muszę przyznać że nie byłam przekonana do ich wyglądu),ale zawsze ładniej wygląda noga w takim bucie niż na boso :)



buty ślubne

13 lut 2014 - 14:59:00

Ja miałam z Gatuzo były bardzo wygodne


buty ślubne

13 lut 2014 - 15:01:46

ja miałam takie i były wygodne, stabilny szeroki obcas był dla mnie najważniejszy. przetańczyłam w nich 11 godzin wesela zmieniłam buty po 24.00




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-13 15:03 przez j_ulka.

niezweryfikowana
Posty: 273
Ostrzeżenia: 4/5

buty ślubne

02 kwi 2014 - 09:51:46

Wow, zielone na wesele? Ale byłas w roki panny młodej czy gościa?
Bardzo mi się podobają buty wklejone przez rudą - z tym otworkiem z przody na palce - eleganckie.
Sama rozglądam się za butami na http://www.slubnybucik.pl/ i podobają sie mi satynowe takie:

delikatnie wyglądają.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-02 09:52 przez Adelka30.

buty ślubne

02 kwi 2014 - 09:59:27

Jedyna moja rada to mierz, mierz i jeszcze raz mierz. Nie da się powiedzieć że danej firmy buty na pewno będą wygodne. Ja mam ciągle problem z butami, bardzo często mnie obcierają, gniotą itp itd. Na ślub kupiłam buty w chińskim sklepie za 50 zł i okazały się mega wygodne. Mimo że były na 9 cm obcasie przetańczyłam w nich calutką noc. Były coś w stylu pokazanych na zdjęciu na 1 stronie, z miękkiej ekoskórki tylko że zakryte. Nie zawsze warto kupować drogie buty, czasami tanie również mogą okazać się wygodne.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-02 10:01 przez magi25.

niezweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 5/5

buty ślubne

17 gru 2014 - 15:55:55


To buty Merg, bardzo wysokie jak na wesele, ale na ślub - czemu nie? Musisz tylko mieć na później coś na zmianę. Ja wytrzymałam bardzo krótko tańcząc w nich - ale ogólnie każda kobieta najlepiej wygląda w szpilkach.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

JAPAN STYLE ciuchy męskie