Obecnie rozmawiamy o:

efektowny grzejnik

gorący temat

Opakowania

10 minut temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

buty ślubne

07 sty 2014 - 11:53:44

wydaję mi się, że buty powinny być przede wszystkim wygodne.
Co z tego, że będą śliczniutkie, jak od 19 będziesz płakać i zmieniać plastry..
Kilka pierwszych z tej strony nie są wcale takie złe..
http://www.akcesdance.pl/slubdam/
Poza tym - jeśli masz długą sukienkę, to nie będą się one szczególnie rzucać w oczy :)

buty ślubne

07 sty 2014 - 11:54:59

Może tutaj coś znajdziesz dla siebie http://butyslubne.com.pl/
Ja tu kupowałam swoje i byłam bardzo zadowolona, przetańczyłam w nich całą noc
Można liczyć na fachową pomoc sprzedawcy, który dodatkowo "rozbija" buciki dopasowując je do stopy :)

buty ślubne

07 sty 2014 - 12:01:50

Ja miałam buty ślubne z firmy Witt i były bardzo wygodne. Zajrzyj na ich stronę może coś znajdziesz dla siebie.

buty ślubne

07 sty 2014 - 12:02:11

polecam MENBUR

mialam na swoim slubie, nie czułam, że mam szpilki !

cudownie wyprofilowane i wygodne !



buty ślubne

07 sty 2014 - 12:05:33

Cytat
szafaiz
Mi się najbardziej podobają tego typuzłyattachment 928397 IzaParys3.JPG], niezbyt wysoka platforma, kształtny obcas, ale chyba z kryta piętą będą wygodniejsze do tańca :)

Miałam na swoim ślubie prawie identyczne z Centro i bardzo dobrze się spisały, więc polecam :)

buty ślubne

07 sty 2014 - 12:06:44

Cześć,
polecam takie buty jak na załączonych zdjęciach. Niewielki obcas ok 5 cm, do tego kształtny i wygodny. Ozdobne marszczenia dodają uroku.
Chętnie sprzedam te buciki rozmiar 37.
Cena do ustalenia.
Nowe.



buty ślubne

07 sty 2014 - 12:09:37

Cytat
Blaithil
polecam MENBUR

mialam na swoim slubie, nie czułam, że mam szpilki !

cudownie wyprofilowane i wygodne !

Menbur - zdecydowanie tak. Też mam jedne szpilki 13cm i to są najwygodniejsze szpilki jakie miałam w życiu. Można w nich przetańczyć całą noc bez bólu stóp.

buty ślubne

07 sty 2014 - 12:13:41

Moja kuzynka kupowała na ślub buty taneczne używane na all ale były w idealnym stanie. Nie zapłaciła nawet dużo a przetańczyła w nich całe wesele. Ja na ślub na pewno będę mieć takie z 9-10cm obcasem i na pewno nie wyższe;)
A z Atmosphere są jak dla mnie niewygodne tak samo New Look.

buty ślubne

07 sty 2014 - 12:15:19

szukajac swoich butow slubnych (poczatkowo w internecie zbierajac informacje i opinie) wlasnie firma MENBUR pojawiala sie bardzo czesto, jako ze maja bardzo ladne (nie takie typowo slubne ktore mi zupelnie nie odpowiadalay) i wygodne buty. ja Swoej kupillam za 27zl zl i przetanczylam w nich cale wesele, mimo ze mialam na zmiane zwykle klasyczne baleriny okazalay sie one 10 razy mniej wygodne niz szpilki, bo bylu sztywne i nie dalo sie w nich tanczyc. Wiec oprocz tych 20 min w balerinach cale wesele bawilam sie w szpilkach. Wiec widzisz czasami cena nie gra roli ale naprawde czasami, bo ja chyba farta mialam.powodzenia

buty ślubne

07 sty 2014 - 12:16:41

POlecam Gino Rossi oraz ryłko, buty na ślub powinny byc przede wszystkim wykonane ze skóry i dobrze wyprofilowane, wtedy bez odcisków spokojnie wytrzymasz całą noc. Ceny niskie nie są, ale warto zainwestować w dobre buty do pięknej sukni. Sama wychodzę za mąż w maju i wybrałam buty Gino Rossi


buty ślubne

07 sty 2014 - 12:17:10

Ja kupiłam buty ślubne w chińskim sklepie na dość wysokim obcasie i przetańczyłam w nich do rana, takie były wygodne i nawet udało mi się je potem sprzedać, także nie zawsze warto przepłacać, zwłaszcza że przeważnie te buty są na jeden raz

buty ślubne

07 sty 2014 - 12:17:57

Musze miec dosc wysoka szpilke ok 10cm ze wzgledu na to ze moj przyszlu maz ma 185cm a ja 165 i nie chce przy nim wygladac jak kurczaczek:) a jak bede miec wysoka szpilke to chce w nich wytrzymac do konca bo jak zmienie na plaskie to sie o sukienke zabije wiec musza byc wygodne:) a co z butami ze stylowych butow?slyszalam ze sa o wiele lepiej wyprofilowane niz te z deezee.

buty ślubne

07 sty 2014 - 12:19:02

Cytat
madziuchnak87
Cześć,
polecam takie buty jak na załączonych zdjęciach. Niewielki obcas ok 5 cm, do tego kształtny i wygodny. Ozdobne marszczenia dodają uroku.
Chętnie sprzedam te buciki rozmiar 37.
Cena do ustalenia.
Nowe.
Przepraszam ale muszę to napisać - dla mnie wyglądają jak buty dla małej dziewczynki, ten kolor + ta falbanka i taki mały obcasik....
No i ja wolę już tańczyć w balerinach niż w takim nijakim obcasie bo po prostu taka wysokość jest niewygodna.
Cytat
nadia2504
Musze miec dosc wysoka szpilke ok 10cm ze wzgledu na to ze moj przyszlu maz ma 185cm a ja 165 i nie chce przy nim wygladac jak kurczaczek:) a jak bede miec wysoka szpilke to chce w nich wytrzymac do konca bo jak zmienie na plaskie to sie o sukienke zabije wiec musza byc wygodne:) a co z butami ze stylowych butow?slyszalam ze sa o wiele lepiej wyprofilowane niz te z deezee.
O to ja mam 165 mój 182 i chce żeby było wyraźnie widać że jest ode mnie wyższy dlatego nie chcę wysokich butów, jakoś tak mi się podoba jak Pani Młoda jest niska przy Panu Młodym:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-07 12:20 przez skarbek2012.

buty ślubne

07 sty 2014 - 12:20:00

Buty La Boda. Wybierasz jakie chcesz, praktycznie sama projektujesz. Po ślubie można przefarbować na wybrany kolor. Buty skórzane i bardzo wygodne :) Koleżanka miała na ślubie. Ja na swój też planuję je kupić.

Re: buty ślubne

07 sty 2014 - 12:23:04

Cytat
skarbek2012
Cytat
madziuchnak87
Cześć,
polecam takie buty jak na załączonych zdjęciach. Niewielki obcas ok 5 cm, do tego kształtny i wygodny. Ozdobne marszczenia dodają uroku.
Chętnie sprzedam te buciki rozmiar 37.
Cena do ustalenia.
Nowe.
Przepraszam ale muszę to napisać - dla mnie wyglądają jak buty dla małej dziewczynki, ten kolor + ta falbanka i taki mały obcasik....
No i ja wolę już tańczyć w balerinach niż w takim nijakim obcasie bo po prostu taka wysokość jest niewygodna.
Cytat
nadia2504
Musze miec dosc wysoka szpilke ok 10cm ze wzgledu na to ze moj przyszlu maz ma 185cm a ja 165 i nie chce przy nim wygladac jak kurczaczek:) a jak bede miec wysoka szpilke to chce w nich wytrzymac do konca bo jak zmienie na plaskie to sie o sukienke zabije wiec musza byc wygodne:) a co z butami ze stylowych butow?slyszalam ze sa o wiele lepiej wyprofilowane niz te z deezee.
O to ja mam 165 mój 182 i chce żeby było wyraźnie widać że jest ode mnie wyższy dlatego nie chcę wysokich butów, jakoś tak mi się podoba jak Pani Młoda jest niska przy Panu Młodym:D


Ja obawiam sie ze jak ubiore suknie slubna + moj wzrost bede wygladac jak pączek:D mam duzy biust a marze o sukience ksiezniczce wiec wole miec wyzsza szpilke ktora mnie wyszczupli.Ale nie zarzekam sie co do sukienki bo najpierw musze zmierzyc i zobaczyc jak wygladam:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-07 12:26 przez nadia2504.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zwrot towaru mogę ?