Obecnie rozmawiamy o:

Nowy grzejnik

gorący temat

Opakowania

godzinę temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

buty ślubne

17 gru 2014 - 16:34:54

Ja miałam takie do kościoła i na początku wesela. -zobacz u mnie na zdj w sukni-półka na sprzedaz.
Później zmieniłam na koturny beżowe kupione własnie w ryłko i przetańczyłam całą noc;) Zależy jaką masz suknie mi moich butów w ogóle nie było widac ;)

niezweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 5/5

buty ślubne

18 gru 2014 - 16:04:11


Najbardziej klasyczne, ale chyba jednocześnie takie, które każdemu powinny się zdecydowanie podobać. Jak oceniacie? Foto pochodzi z Merg.pl

buty ślubne

18 gru 2014 - 16:12:45

Cytat
anadana

Najbardziej klasyczne, ale chyba jednocześnie takie, które każdemu powinny się zdecydowanie podobać. Jak oceniacie? Foto pochodzi z Merg.pl
ja takie mam tylko w kolorze cielistym, polecam firme gian markowe , porządne polskie buty, to moja kolejna para i są bardzo wygodne

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 6/5

buty ślubne

21 gru 2014 - 17:10:25

Mi również najbardziej podobają się takie klasyczne buty. Na swoim ślubie miałam zresztą podobne ale na nieco niższym obcasie, konkretnie takie marki Guess:

Zamawiałam w sieci ( konkretnie tutaj: http://www.eobuwie.com.pl/pol_m_DAMSKIE_Polbuty_Slubne-3346.html ) bo za nic po prostu nie byłam w stanie znaleźć podobnych bucików w sklepach w moim mieście. Wybór był wprawdzie duży ale buty były albo na wysokim obcasie. Albo z tandetnej koronki z paseczkiem na kostce ( chyba wiecie o co mi chodzi ;)).
Tak czy inaczej jestem zadowolona ponieważ były wygodne i przetańczyłam w nich całą noc.

buty ślubne

21 gru 2014 - 17:38:53

Ja swoje kupiłam w Deichmann`ie. Mega wygodne i nosze je do tej pory:)

buty ślubne

04 sty 2015 - 13:52:28

Fajne te butki.

buty ślubne

04 sty 2015 - 14:07:53

Według mnie nie opłaca się kupować typowych butów ślubnych. W tym przypadku buty warte są około 150 zł, a ich nazwa "buty ślubne" to dodatkowo 150 zł. Wybierz się lepiej do jakiegoś dobrego sklepu z butami i będziesz miała pewność, że skóra jest dobrej jakości i but jest dobrze wyprofilowany, więc przetańczysz w nich całą noc. Polecam sklep Wojas i Venezia.

_____________
Przepiękne i nowoczesne ozdoby ścienne

buty ślubne

04 sty 2015 - 14:51:07

Butów nie kupiłabym online! Na ślub kupiłabym tylko wygodne buty! Bo nie wygodne moga cala uroczystosc zepsuc! Polecam targi ślubne ;) a tak poważnie to teraz nie ma problemu z kupnem butów nawet tych na "koturnie ukrytej ";) Nie idz na latwizne i pobiegaj po sklepach a na pewno znajdziesz :))

buty ślubne

04 sty 2015 - 15:29:30

ja mialam buty slubne F&F i bylam z nich bardzo zadowolona :) niedrogie,a przy tym sa w kolorze ecru,wiec nosze je do tej pory :)

buty ślubne

04 sty 2015 - 15:50:56

Buty typowo ślubne są szczerze powiedziawszy brzydkie, ja wybrałam klasyczny model ale postawiłam na kolor gdyż nie mam mocniejszych dodatków:)



buty ślubne

04 sty 2015 - 15:57:08

Ja polecam Menbur lub Badgley Mischka. Te ostatnie są z troche wyższej półki cenowej ale nie znalazłam wygodniejszych butów dla siebie na 11 cm obcasie (Badgley Mischka Randall). Przetańczyłam w nich całą noc, nawet zmieniłam na niższe na chwilę ale po kilku minutach z powrotem włożyłam wysokie bo okazały się wygodniejsze :)

zweryfikowana
Posty: 1.008
Ostrzeżenia: 1/5

buty ślubne

04 sty 2015 - 16:07:09

Nie ma czegoś takiego jak firma sprzedająca wygodne buty ślubne :) każda kobieta ma inna tendencję stopy do puchnięcia na imprezie tak samo jak każda ma inne przyzwyczajenia co do wysokości kupowanych butów ;) i wybierając buty ślubne należy o tym pamiętać, ja swoje buty ślubne kupiłam w centro, chciałam coś innego nie te pospolite dostępne wszędzie uwielbiam świecidełka a że cały obcas jest wysadzany cyrkoniami i cały przód buta podobnie musiały być moje :D ale nie byłam pewna czy dam rade wytrzymać w nich całą noc dlatego kupiłam też w ccc białe na koturnie i zabrałam też swoje białe baleriny :) okazało się że całą noc przetańczyłam w tych z centro a nawet całe poprawinki ;)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-04 16:25 przez Annies90.

zweryfikowana
Posty: 532
Ostrzeżenia: 1/5

buty ślubne

04 sty 2015 - 16:41:39

Cytat
despero5wppl
Buty typowo ślubne są szczerze powiedziawszy brzydkie, ja wybrałam klasyczny model ale postawiłam na kolor gdyż nie mam mocniejszych dodatków:)
śliczne, gdzie kupiłaś?

buty ślubne

04 sty 2015 - 17:02:15

Cytat
despero5wppl
Buty typowo ślubne są szczerze powiedziawszy brzydkie, ja wybrałam klasyczny model ale postawiłam na kolor gdyż nie mam mocniejszych dodatków:)

Śliczne, co to za firma?

buty ślubne

04 sty 2015 - 17:03:11

Cytat
despero5wppl
Buty typowo ślubne są szczerze powiedziawszy brzydkie, ja wybrałam klasyczny model ale postawiłam na kolor gdyż nie mam mocniejszych dodatków:)


Świetne buty

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sylwester która?