Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Moje ostatnie zakupy mocno mnie zaskoczyły, a może nie tyle zakupy co ich brak. Bo co tu kupować i gdzie...
W sklepach bałagan, czułam się jak na wyprzedaży w markecie. Ubrania w koszach, na podłodze a w najlepszym wypadku powieszone niedbale na wieszakach. Ludzi masa jednak po krótkiej obserwacji można zauważyć, że większość "klientów" tylko bierze ciuszek i odwiesza w inne miejsce. O jakości tych ubrań trudno mówić, uważałam że np. Zara ma rzeczy, które przeżyją chociaż jedno pranie...teraz zmieniam zdanie, większość (oczywiście nie wszystkie) są fatalnie zszyte, często nie są obszyte. Jest coraz gorzej.. ;( i gdzie teraz kupować.
Szukam rzeczy które trochę posłużą, nie podrą się, nie zmechacą i będą wyglądały porządnie.

Ja kupiłam ostatnio bluzeczke w Trolu i po dwóch praniach jak szmatka...

Pewnie dużo osób powie że SH...:)

dokładnie. trzeba naprawdę się tyłe ochodzić żeby cokolwiek znaleźć ;/

Cytat
wiolka_m_21
Pewnie dużo osób powie że SH...:)

miałam to pisać :) i moim zdaniem święta prawda :)

Cytat
wiolka_m_21
Pewnie dużo osób powie że SH...:)

Pewnie jakość ta sama, wygląd sklepu też tylko cena 10razy niższa ;) może zacznę, chociaż trochę brak czasu na latanie po SH i szperanie z nadzieją na mój rozmiar i styl ;)

zweryfikowana
Posty: 1.565
Ostrzeżenia: 1/5

sh albo abercrombie :D na abercrombie jeszcze nigdy sie nie zawiodłam.

Zara, bershka, new yorker t-shirty z tych sklepów to jakiś żart. Materiał prześwitujacy, mechaci się po pierwszym praniu..

ja nienawidzę jak w sklepie wszędzie jest bałagan, ciuchy pomieszane, leżące na podłodze i nie wiadomo co jeszcze.....wiem , że personel ma co robić ale mógłby zadbać o porządek. jak widzę taki syf to odrazu mam ochotę wyjść

zweryfikowana
Posty: 1.309
Ostrzeżenia: 1/5

Jeśli masz u siebie w mieście Jeans Club, to gorąco polecam zakupy tam;)

W zeszłym tyg byłam w Bershce masakra co tam sie dzialo,ciuchy na podłodze albo na wielkim stole,w stanie masakrycznym,zmieszane,na wieszakach tak upchane ze ciezko bylo cokolwiek zobaczyc,niby zakupiłam 2 spodniczki,ale spedziałm tam godzine na poszukiwaniu w stercie innym ubran,za to w stradicariusie czysciutko i wszysko poukładane gatunkowo tez jestem zadowolona moze spróbój tam zagladnac

Cytat
wiolka_m_21
Pewnie dużo osób powie że SH...:)

Bo taka prawda:).
Wygląda jak w sklepie a ciuch już nie nowy i już widać że przeżył pierwsze pranie więc chyba posłuży troszkę a i markowy się trafi.
Chociaż widzę że coraz częściej firmy które wyrobiły już sobie renomę walą robotę i ciuch lub torba rozwala się po tygodniu.Mam taka torbę Big Stara po miesiącu musiałam doszywać a rzepy to wspomnienie,już nie działają.

zweryfikowana
Posty: 1.307
Ostrzeżenia: 1/5

mi pozostaje solar i monnari, ew. simple. tam zawsze jest klasa;)

zweryfikowana
Posty: 1.307
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
ania17
Ja kupiłam ostatnio bluzeczke w Trolu i po dwóch praniach jak szmatka...

a dziwne? jakos tych ubran jest FATALNA.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ktora najladniejsza??:>