Obecnie rozmawiamy o:

Biznes

gorący temat

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 13:12

Dieta pudełkowa czy warto?

dzisiaj o 10:58

usługi stomatologiczne

dzisiaj o 9:25

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 1/5

DZIEWCZYNY !!!!

Pilnie poszukuję jakiejś dobrej duszczyczki z Wrocławia...
Zarezerwowałam sobie buty w sklepie Pimkie w Pasażu Grunwaldzkim na moje nazwisko, ponieważ miała mi je odebrać koleżanka - niestety ona jest do 6stego na urlopie i nie ma jej we Wrocławiu.
Dlatego poszukuję osoby, która mogłaby mi je odebrać i wysłać - oczywiście ja pokrywam koszty.
BARDZO PROSZĘ O KONTAKT !!!



watpie, ze ktos sie znajdzie:(
ale powodzenia:)

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

ja bym pomogla, ale bede dopiero 5go :)

zweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 1/5

No właśnie zależy mi na dzisiejszym dniu bo tylko do dziś są zarezerwowane :(

rozumiem że nie masz możliwości sama podjechać, może ktoś się znajdzie

watpie zeby ktoś zaplacil ze swojej kasy za nie i je odebral...za duze ryzyko ;p moglas wczesniej o tym pomyslec, jakby znalazł się ktos do pomocy to przelac kase....ale powodzenia :P

zweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 1/5

Jestem uczciwa widać to po komentarzach, mogę się umówić że ta osoba wystawi na szafe te buty i ja je kupie - nie widzę problemu. Nie raz dziewczyny mi kupowały coś jak nie było tego u mnie w mieście i nie było problemu. Ja też czasem komuś coś kupuję jeśli ktoś nie ma możliwości kupna w swoim mieście ... więc mam nadzieję, że i tym razem znajdzie się ktoś :) Zresztą nie ma ryzyka bo można zawsze daną rzecz zwrócić :)

Cytat
ewela19899
watpie zeby ktoś zaplacil ze swojej kasy za nie i je odebral...za duze ryzyko ;p moglas wczesniej o tym pomyslec, jakby znalazł się ktos do pomocy to przelac kase....ale powodzenia :P

Nie ma ryzyka bo nawet jeśli się bym nie odezwała ( ale nie ma takiej możliwości) a dana osoba by mi kupiła te buty zawsze może zwrócić.
Nie raz kogoś prosiłam o kupno czegoś w swoim mieście, albo mnie prosiły o to samo więc nie widzę żadnego problemu :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-02 11:36 przez Gos136.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

POMOCY !! ;]