Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

bardzo wysokie i wygodne szpilki

01 sty 2014 - 14:33:07

Klasyczne szpilki z platformą z Ryłko. Kupiłam je na studniówkę, przetańczyłam całą, chodzę w nich na każdą imprezę/wesele i są cudowne. Porządne i wygodne,no i co najważniejsze mają tam rozmiarówkę z połówkami, więc można dobrać but idealnie dopasowany :)

bardzo wysokie i wygodne szpilki

01 sty 2014 - 14:34:18

kupiłam takie własnie, skórzane cale i wkładka..sa idelane, ale cena tez ok 300zł

bardzo wysokie i wygodne szpilki

01 sty 2014 - 14:44:15

Ja mam jedne czarne wysokie czółenka, kupiłam je przez neta i są mega wygodne, bardzo stabilne. A ostatnio zaś na sylwka sobie kupiłam szpilki nude i są mega niestabilne, kilka razy mi się noga wykręciła na sylwestrze, mają jakiś dziwnie wykrzywiony flek w jednym bucie i musiałam je szybko zmienić na baleriny :/ masakra... dobrze, że nie były drogie.

bardzo wysokie i wygodne szpilki

26 kwi 2014 - 10:27:20

ja zdecdowanie wolę takie na mniejszym obcasie, a już najbardziej to wolę balerinki ;) co do wysokich szpilek to widziałam pare ciekawych modeli w sklepie sellyo.pl

bardzo wysokie i wygodne szpilki

26 kwi 2014 - 10:40:09

Już kupiłam całe ze skôry w gino rossi, bardzo wygodne i zgrabne :) dałam 400zl, moje pierwsze tak drugie buty ale nie żałuje, jedne takie mieć to nie grzech :) jeszcze czerwone takie porządne skórzane mi sie marzą ale moze kiedyś :)



bardzo wysokie i wygodne szpilki

26 kwi 2014 - 10:42:20

po pierwsze platforma ;) po drugie słupek ;) wysłałam ci na priv moje dwie pary jakie mam

bardzo wysokie i wygodne szpilki

26 kwi 2014 - 10:46:44

wojas, najwygodniejsze szpilki jaki w życiu nosiłam. cena regularna 329 zł, w zimie była przez kilka dni promo za 179 zł.


bardzo wysokie i wygodne szpilki

26 kwi 2014 - 11:02:38

Dla mnie najwygodniejsze są szpilki z wysoką platformą. Fakt, mega wysokie, ale za to wygodne! Przetańczyłam w nich całe połowinki i nogi mnie nie bolały. :) Kupiłam na deezee.




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-26 11:04 przez alice121.

bardzo wysokie i wygodne szpilki

26 kwi 2014 - 11:21:50

Ja na weselu miałam szpilki z platformą ze zwykłego sklepu, zapłaciłam za nie 19zł i przetańczyłam całą noc :P Były stabilne, wygodne, nie bolała mnie noga ani nie rozleciały się :) Słyszałam, że na platformie wygodne mają w Atmosphere. Tak naprawdę to raczej sama musisz się przekonać, które dla Ciebie okażą się wygodne.

bardzo wysokie i wygodne szpilki

26 kwi 2014 - 11:51:54

Ja mam z bershki z przeceny po stówce 14 cm na platformie i są bardzo wygodne przetańczyłam w nich całą noc

bardzo wysokie i wygodne szpilki

26 kwi 2014 - 12:17:19

ja z doswiadczenia wiem, ze nie zawsze drogie buty są wygodne dla nogi, wiele zalezy do samego buta, ale takze od stopy, wydaje mi sie ze po prostu musisz isc do sklepu, zalozyc buta, pochodzic i zobaczyc, czy Cie gdzies nie uwiera itd

bardzo wysokie i wygodne szpilki

26 kwi 2014 - 12:18:22

A ja uważam, że niekoniecznie z platformą, kiedyś takie nosiłam i najwygodniejsze były chyba ze stradivariusa i zary. Teraz przestawiłam się na bardziej delikatne, czyli bez platformy, ze stradi, mohito i kazar to najwygodniejsze, jakie mam. Za to nie polecam Aldo. Zależy wszystko od tego jak but jest wyprofilowany:)

bardzo wysokie i wygodne szpilki

26 kwi 2014 - 12:22:24

a dla mnie np z bershki sa baaaaaardzo niewygodne :(

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

bardzo wysokie i wygodne szpilki

11 lip 2014 - 14:53:11

To są dopiero szpile ;-) Umiecie na takich się normalnie poruszać? Ja na podobnych bawiłam się na imprezie. Oczywiście nie przez całą noc, ale przez jakiś czas - oczywiście ;-)


Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

noga w szynie co nosić