Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

list ekonomiczny

19 gru 2013 - 20:49:58

Hej. Mam taki problem - w sobotę zamówiłam coś na allegro, ale pożałowałam na kuriera i jako formę przesyłki wybrałam list ekonomiczny i do dzisiaj przesyłki nie ma ;/ jak myślicie dojdzie mi do świąt? Ile czasu może iść taka przesylka? Jeszcze napisałam do sprzedawcy kiedy wysłał paczkę, a on nie odpisuje... Nie wiem co mi strzeliło do głowy żeby przed świętami zamawiać listem ekonomicznym...

list ekonomiczny

19 gru 2013 - 20:52:15

Jeśli zamówiłaś listem ekonomicznym, a nie POLECONYM ekonomicznym to sprzedający mógł w ogóle nie wysłać, bo to przecież przesyłka nie rejestrowana, a polecony ekonomiczny w okresie świątecznym może iść nawet i 2 tygodnie..

list ekonomiczny

19 gru 2013 - 20:52:27

zależy kiedy został wysłany. jeśli w poniedziałek lub we wtorek, to powinno dojść. list zazwyczaj idzie 3-4 dni.
teraz chyba już i tak nie ma co płakać

list ekonomiczny

19 gru 2013 - 20:52:36

ja zamówiłam w piątek a dziś (czwartek) doszło :) pewnie jutro będziesz miała paczuszkę tzn list:)

list ekonomiczny

19 gru 2013 - 20:53:04

Ja dwa miesiące temu zamówiłam bransoletkę listem ekonomicznym i do dziś jej nie mam...

list ekonomiczny

19 gru 2013 - 20:54:12

myślę że przed świętami nie dojdzie. Ja zamowiłam kurierem i idzie 4 dzień;/ co zazwyczaj miałam po 2 dniach.

list ekonomiczny

19 gru 2013 - 20:57:36

Jeśli zamówiłaś listem ekonomicznym, a nie POLECONYM ekonomicznym to sprzedający mógł w ogóle nie wysłać, bo to przecież przesyłka nie rejestrowana

list ekonomiczny

19 gru 2013 - 20:59:19

ja zamawiałam listem poleconym ekonomicznym (nigdy samym ekonomicznym) w pon. i dzisiaj doszedł. ekonomiczne idą mniej więej 5 dni, to zalezy przed swietami mogą nawet dłuzej, a jak sprzedajacy nie wysłał paczki to do swiat Tobie nie przyjdzie. Dobrze, że mi zawsze trafiaja sie tacy sprzedawcy, którzy odrazu rzetelnie wysyłają towar, sprawdzałaś go zanim zamówiłaś?

Cytat
daisy07
Ja dwa miesiące temu zamówiłam bransoletkę listem ekonomicznym i do dziś jej nie mam...

może zagineła paczka...
Cytat
gosienka9117
myślę że przed świętami nie dojdzie. Ja zamowiłam kurierem i idzie 4 dzień;/ co zazwyczaj miałam po 2 dniach.

też dziwnie, ja zamawiała teraz 2 razy kurierem i czekałam tylko 1 dzien.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-19 21:01 przez truskawka_ang.

list ekonomiczny

19 gru 2013 - 21:03:59

Tak, ma tam niby 99,5% pozytywnych komentarzy i tylko kilka negatywnych i dotyczą one braku kontaktu i właśnie dlugiej wysłki... No to wpadłam ;/ a rzecz jest za ponad 200zł ;/

list ekonomiczny

19 gru 2013 - 21:04:02

polecony ekonomiczny idzie 2-3 dni ostatnio wysylalam 3 takie przesylki i dotarly wlasnie w takim czasie wiec...

list ekonomiczny

19 gru 2013 - 21:05:39

słuchajcie ja zamowilam obudowe do telefonu w tamtym roku ekonomicznym i do tej pory nie mam a sprzedawca wogole nie odzywał sie allegro nie rozwiazalo sporu poniewaz w jego regulaminie ylo napisane ze nie odpowiada za zagubienie przez poczte listow ekonomiznych ale nawet nie pokazalzadnego potwierdzenia

list ekonomiczny

19 gru 2013 - 21:07:19

Cytat
asia629
Tak, ma tam niby 99,5% pozytywnych komentarzy i tylko kilka negatywnych i dotyczą one braku kontaktu i właśnie dlugiej wysłki... No to wpadłam ;/ a rzecz jest za ponad 200zł ;/

No to mogłaś nie ryzykowac, skoro pojawił się już wczesniej taki problem... to zalezy tez ile allegrowicz ma komentarzy i jak długo ma konto.

list ekonomiczny

19 gru 2013 - 21:09:50

Cytat
kamilkatbg
słuchajcie ja zamowilam obudowe do telefonu w tamtym roku ekonomicznym i do tej pory nie mam a sprzedawca wogole nie odzywał sie allegro nie rozwiazalo sporu poniewaz w jego regulaminie ylo napisane ze nie odpowiada za zagubienie przez poczte listow ekonomiznych ale nawet nie pokazalzadnego potwierdzenia
a jak ci ma taki sprzedawca udowodnic ze towar wyslal skoro wybrano opcje tansza list ekonomiczny gdzie tego typu przesyli nie sa rejestrowane, i cwaniaki wiedza i zeruja na bezmyslnosci kupujacych.

list ekonomiczny

19 gru 2013 - 21:12:58

Jeśli był to list ekonomiczny, a nie list ekonomiczny POLECONY, to przesyła mogła się zawieruszyć na poczcie i sprzedawca ani poczta nie ponoszą za to odpowiedzialności.

niezweryfikowana
Posty: 309
Ostrzeżenia: 2/5

list ekonomiczny

19 gru 2013 - 21:22:29

do mnie kurier w tym tygodniu dostarczał 3 dni a zazwyczaj mam juz na drugi dzien więc widac ze jednak swieta robia swoje i przez to sa opoznienia :/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szminka nude - dziewczyny pomóżcie!