Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ubrania ciążowe

19 gru 2013 - 15:52:57

Hej dziewczyny ;)

Czy któraś może orientuje się gdzie w necie można kupić jakieś niedrogie sukienki ciążowe? Bardzo prosze o adresy jakiś fajnych sklepów bo nie mogę nic ciekawego znaleźć, a potrzebuję sukienkę na sylwestra.

Chyba że może któraś z was ma taką do sprzedania? :)

niezweryfikowana
Posty: 704
Ostrzeżenia: 2/5

Ubrania ciążowe

19 gru 2013 - 16:01:35

po co ci ubrania ciązowe kobieto. Ja cała ciąze ubierałam sie w zwykłych sieciówkach tylko kupowalam rozmiar albo dwa rozmiary wieksze albo ubrania typu owersize, terraz tego peeeeeeełno.

Ubrania ciążowe

19 gru 2013 - 16:07:49

Ja tez jestem w ciazy i nie wydaje kasy na takie coś. Ubrania ciążowe nie wiem dlaczego, sa dwa razy droższe i do tego jakieś babciowate. Ja tylko legginsy kupuję ciążowe, bo sa wygodniejsze i kosztują 20 zł a nie 150 jak jeansy ciążowe o.O A sukienki noszę "nie ciążowe" bluzki i sweterki tak samo. Kup lepiej zwykłą kieckę tylko większą żeby w brzuszku była dobra ;)

Ubrania ciążowe

19 gru 2013 - 16:08:31

Poszukaj jakiejś luzniejszej sukienki, teraz sporo takich jest. A jeszcze zależy który tydzień?

Ubrania ciążowe

19 gru 2013 - 16:08:34

ja też całą ciążę ubierałam się w sieciówkach, po co ci wydawać kasę na ciuchy ciążowe, które są dużo droższe? Tak jak mimi pisze weź rozmiar lub 2 większą rzecz i już:)

Ubrania ciążowe

19 gru 2013 - 16:10:43

Cytat
Mija84
Ja tez jestem w ciazy i nie wydaje kasy na takie coś. Ubrania ciążowe nie wiem dlaczego, sa dwa razy droższe i do tego jakieś babciowate. Ja tylko legginsy kupuję ciążowe, bo sa wygodniejsze i kosztują 20 zł a nie 150 jak jeansy ciążowe o.O A sukienki noszę "nie ciążowe" bluzki i sweterki tak samo. Kup lepiej zwykłą kieckę tylko większą żeby w brzuszku była dobra ;)

Też w leginsach teraz śmigam cały czas. Kupiłam jedne jeansy ale jeszcze ich na sobie nie miałam, leginsy wygodniejsze :-)

Ubrania ciążowe

19 gru 2013 - 16:13:23

Cytat
szalona139
Cytat
Mija84
Ja tez jestem w ciazy i nie wydaje kasy na takie coś. Ubrania ciążowe nie wiem dlaczego, sa dwa razy droższe i do tego jakieś babciowate. Ja tylko legginsy kupuję ciążowe, bo sa wygodniejsze i kosztują 20 zł a nie 150 jak jeansy ciążowe o.O A sukienki noszę "nie ciążowe" bluzki i sweterki tak samo. Kup lepiej zwykłą kieckę tylko większą żeby w brzuszku była dobra ;)

Też w leginsach teraz śmigam cały czas. Kupiłam jedne jeansy ale jeszcze ich na sobie nie miałam, leginsy wygodniejsze :-)
Ja zostawiłam jeansy ciązowe po pierwszej ciąży, a teraz myślę jak ja mogłam w tym chodzic?! :D Legginsy wygodne a jak sie zniszczą to do kosza i nowe w innym kolorku ;) A w jeansach chodzi się później całą ciąże, bo szkoda takie drogie wywalić :/

Re: Ubrania ciążowe

19 gru 2013 - 16:16:47

Tak teraz doczytałam że na sylwestra potrzebujesz.
Ja na sylwestra mam taką z h&m





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-19 16:26 przez elusia1206.

Ubrania ciążowe

19 gru 2013 - 16:19:51

Cytat
elusia1206
Jedna z sukienek, akurat tę mam:
http://allegro.pl/1208c-zjawiskowa-sukienka-szyfon-kokarda-m-l-i3760454649.html
Tanie i ładne sukienki.
Generalnie sukienek szukam nie tylko typowo ciążowych, można też fajne w zwykłych sklepach znaleźć- niekoniecznie ciążowe.
nie dałabym tej kasy za tą sukienkę :/ Wygląda jak klosz od lampy o.O O wiele ładniej wyglądaja przylegające sukienki, które nie dodają 10 kg :/

Ubrania ciążowe

19 gru 2013 - 16:26:59

sklep Akumami ma fajne ciuchy, ale fakt - bardzo tanie to one nie są...
na facebooku znajdziecie jak w wyszukiwarkę wpiszecie Akumami odzież ciążowa. Mają dobrej jakości ciuszki i dosyć uniwersalne, że można w nich po ciąży też chodzić (zależy od rodzaju ubrania). Kupowałam tam ostatnio koleżance sukienkę i jest z niej bardzo zadowolona.

Ubrania ciążowe

19 gru 2013 - 16:27:08

Cytat
Mimi0789
po co ci ubrania ciązowe kobieto. Ja cała ciąze ubierałam sie w zwykłych sieciówkach tylko kupowalam rozmiar albo dwa rozmiary wieksze albo ubrania typu owersize, terraz tego peeeeeeełno.

dokłądnie, ubrania ciazowe sa drozsze.

Ubrania ciążowe

19 gru 2013 - 16:29:33

Cytat
Mija84
Cytat
elusia1206
Jedna z sukienek, akurat tę mam:
http://allegro.pl/1208c-zjawiskowa-sukienka-szyfon-kokarda-m-l-i3760454649.html
Tanie i ładne sukienki.
Generalnie sukienek szukam nie tylko typowo ciążowych, można też fajne w zwykłych sklepach znaleźć- niekoniecznie ciążowe.
nie dałabym tej kasy za tą sukienkę :/ Wygląda jak klosz od lampy o.O O wiele ładniej wyglądaja przylegające sukienki, które nie dodają 10 kg :/
Ale przecież nikogo nie namawiam do tej sukienki, tylko napisałam że ja akurat taką mam ;)

Ubrania ciążowe

19 gru 2013 - 16:38:04

Cytat
elusia1206
Cytat
Mija84
Cytat
elusia1206
Jedna z sukienek, akurat tę mam:
http://allegro.pl/1208c-zjawiskowa-sukienka-szyfon-kokarda-m-l-i3760454649.html
Tanie i ładne sukienki.
Generalnie sukienek szukam nie tylko typowo ciążowych, można też fajne w zwykłych sklepach znaleźć- niekoniecznie ciążowe.
nie dałabym tej kasy za tą sukienkę :/ Wygląda jak klosz od lampy o.O O wiele ładniej wyglądaja przylegające sukienki, które nie dodają 10 kg :/
Ale przecież nikogo nie namawiam do tej sukienki, tylko napisałam że ja akurat taką mam ;)
wiem wiem, rozumiem ;)

Ubrania ciążowe

19 gru 2013 - 16:54:36

No ja jestem teraz 24 tydzien. a w sklepach jak szukałam czegoś fajnego to w nic nie moge sie wbić bo opięte na brzuchu ;/ a te wieksze znow sa za duze w rmionach i tak w koło macieju... jestem załamana

Ubrania ciążowe

19 gru 2013 - 16:58:58

Ja również nie kupowałam typowo ciążowych tylko "normalne" w większym rozmiarze . Z ciążowych miałam tylko jeansy i szorty z H&M .
Co do sukienek to najlepiej odcinane pod biustem , pełno takich w sklepach .
Zajrzyj do mnie , wstawiałam stylizacje ciążowe . To część z nich :





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-19 17:00 przez magness86.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy ma któraś z Was taką sukienkę?