Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam. Wolnymi krokami zbliża sie studniówka. Wszystko by było fajnie gdyby nie to ze jestem bardzo wysoka. Mam 180 cm wzrostu, nie jestem gruba ale tez nie jestem chudzielcem. Waze 67 kg, figura typu jabłko z małymi piersiami, jedyne co akceptuje w swoim wyglądzie to nogi. Mam problem z sukienka. Nie wiem czy nie będę w takich krojach dobrze wygladac. Kolejnym koszmarem sa buty. Orientujecie sie gdzie moge kupic jakieś nie za wysokie buty? Obcas maks 6 cm. Mam wysokiego partnera ok 193 cm, ale mimo wszystko uważam ze w wyższych butach będę wygladac jak wielkolud. Wstawie kilka zdjeć sukienek ktore mi sie podobają:



i naprawde chcesz kupywac sukienke za 500 zł?

po pierwsze te sukienki okropne a po drugie może wstaw swoje zdjęcie bo jednak moim zdaniem 67 kg jest to całkiem dużo...

zweryfikowana
Posty: 135
Ostrzeżenia: 1/5

Moim zdaniem wysokie dziewczyny najpiękniej wyglądają w długich sukienkach ( z wycięciem odsłaniającym nogę), ale to zależy jak ty będziesz się czuć. Z tych co pokazałaś to najbardziej podoba mi się ostatnia, ale naprawdę, przemyśl możliwość długiej sukienki.<:

Wysoka, z małymi piersiami i figurą jabłka...
ale za to z długimi i pewnie pięknymi nogami jak sama piszesz.
Więc dlaczego upierasz się przy sukience krótkiej i taliowanej ?...

Myślę, że pięknie byś wyglądała w długiej, odciętej pod biustem lub dopasowanej w tali /zadziała jak gorset/ i z długim rozcięciem, by wyeksponować właśnie nogi.

http://szafa.pl/c15127377-niedoceniony-kolor.html

http://szafa.pl/c8749807-niby-nic.html

http://szafa.pl/c13388025-uwodzimy-w-dobrym-stylu.html

http://szafa.pl/c13648610-poniewaz-jestem-tego-warta.html?i=2



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-15 10:17 przez pola55.

Na Twoim miejscu wybrałabym suknie do ziemi a do niej możesz założyć nawet baleriny bo nie będzie ich widać.

sukienki które dodałaś powyżej na Tobie będą mega krótkimi tunikami - ledwo tyłek zakryjesz.

Wiem to autopsji - sama mam 177 wzrostu, nieraz kupowałam sukienki w internecie, gdzie modelkom sięgały do połowy uda , lub były długosci mini - ale spokojnie można było w nich tanczyc i czuć się OK (nie martwiąc się, że pokażemy pupę na imprezie)

A w rzeczywistości? Każda za krótka . Najlepiej kup sukienkę gdzies w sklepie, przymierz ją - dobrze radzę - jak wysoka wysokiej :)

Mi też się wydaje, że te sukienki nie będą na Tobie dobrze wyglądały, ale jak już to ewentualnie trzecia może być.
Tobie chyba ładnie by było w sukni w stylu greckim.

Ta czarna z różą jest przesliczna. Ale do niej trzeba mieć mega zgrabne nogi i ładny biust...

Cytat
inez007
po pierwsze te sukienki okropne a po drugie może wstaw swoje zdjęcie bo jednak moim zdaniem 67 kg jest to całkiem dużo...

67 kg przy 180 cm wzrostu to dla Ciebie dużo? :/ W takim razie ja ze swoimi 53 kg przy 160 cm powinnam się pochlastać :/

Co do sukienki - żadna z powyższych szału nie robi, są to kiecki jakich są tysiące a i jeśli faktycznie w tej cenie to w ogóle się to nie opłaca. Wydaje mi się, że najlepsza byłaby szyta na miarę, ponieważ przy tym wzroście ciężko będzie Ci dobrać sukienkę o odpowiedniej długości.

Ze swojej strony postawiłabym na maxi - mnie osobiście bardzo urzekają wysokie kobiety w eleganckich długich sukienkach.

Jeśli chodzi o buty - szukaj a znajdziesz ;) Na pewno nie kupuj przez internet, buty na obcasie powinno się zmierzyć i pospacerować po sklepie, tym bardziej, że będziesz musiała w nich wytrwać trochę czasu.

Cytat
ajmfree
Cytat
inez007
po pierwsze te sukienki okropne a po drugie może wstaw swoje zdjęcie bo jednak moim zdaniem 67 kg jest to całkiem dużo...

67 kg przy 180 cm wzrostu to dla Ciebie dużo? :/ W takim razie ja ze swoimi 53 kg przy 160 cm powinnam się pochlastać :/

Co do sukienki - żadna z powyższych szału nie robi, są to kiecki jakich są tysiące a i jeśli faktycznie w tej cenie to w ogóle się to nie opłaca. Wydaje mi się, że najlepsza byłaby szyta na miarę, ponieważ przy tym wzroście ciężko będzie Ci dobrać sukienkę o odpowiedniej długości.

Ze swojej strony postawiłabym na maxi - mnie osobiście bardzo urzekają wysokie kobiety w eleganckich długich sukienkach.

Jeśli chodzi o buty - szukaj a znajdziesz ;) Na pewno nie kupuj przez internet, buty na obcasie powinno się zmierzyć i pospacerować po sklepie, tym bardziej, że będziesz musiała w nich wytrwać trochę czasu.
no moim zdaniem niezaleznie od wzrostu 67 kg to bardzo dużo....

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co na góre?