Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Charmsy uwaga!

12 gru 2013 - 16:52:05

Od dawna poszukuję gotowej bransoletki. Na popularnym portalu tabl*** odnalazłam wymarzoną. Wiedziona przeczuciem poprosiłam o wysłanie paczki za pobraniem z możliwością sprawdzenia zawartości. Po 3 dniu oczekiwania sprawdzam portal a na nim ponownie do sprzedaży ta sama bransoletka. Po moich wiadomościach okazało się, że paczka na którą czekam od 3 dni cudownie został cofnięta (?). De facto zapewne nigdy nie została nadana.
Koleżanka próbowała ponownie zakupić ową bransoletkę, niestety Pani nie wysyła za pobraniem.. Ciekawe czemu? :)
Uważajcie!



Charmsy uwaga!

12 gru 2013 - 16:54:52

Na okazik rownież uważajcie. Szczególnie na rzeczy z zagranicy co w ogole nie dochodza!

niezweryfikowana
Posty: 698
Ostrzeżenia: 1/5

Charmsy uwaga!

12 gru 2013 - 17:06:20

Już sie nauczyłam i zamawiam tylko u sprawdzonych allegrowiczów :)
Zadnej szafy i innych badziewii:P
Miałam tutaj inne konto,na ktorym byłam zweryfikowana,wojne jaką stoczyłam z jedną ''uzytkowniczką'' chyba nigdy nie zapomne:P

Raz też zamówilam spodniczke na all z zagranicy ktorej nigdy nie ujrzałam.Użytkownik usunąl konto kilka dni potgem,więc nie mialam jak sie skontaktować ani nic.Na szczęscie to nie były duze pieniadze,a ja dopiero zaczynalam kupowac w sieci,więc jakos przebolałam.

Od tamtej pory czyli od 5 lat,nikt mnie nie oszukał,ani nic z tych rzeczy:)
Odpukać:)

Charmsy uwaga!

12 gru 2013 - 17:14:34

Ja jakoś też nie mogę narzekać na ilość dziwnych sytuacji :) Szukam już wszędzie - desperacja :D

zweryfikowana
Posty: 330
Ostrzeżenia: 1/5

Charmsy uwaga!

12 gru 2013 - 17:23:30

na tablicy już nie kupuję bo 2 razy zostałam oszukana....

Charmsy uwaga!

12 gru 2013 - 17:33:02

Cytat
Innaczana

Zadnej szafy i innych badziewii:P

Charmsy uwaga!

12 gru 2013 - 17:50:29

eh... tablica jest portalem ogłoszeń lokalnych gdzie towar odbiera się osobiście, a nie wysyła

Charmsy uwaga!

12 gru 2013 - 17:54:01

Tak wiem. Ale jak się szuka już czegoś wszedzie... ale znając ryzyko nie wpłacam pieniędzy od tak o.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co do wyćwiekowanych litów?