Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Okazik ktoś zamawiał?

12 gru 2013 - 16:28:28

Witam Was dziewczyny. Założyłam ten post aby ostrzec Was przed pewna strona-okazik. Sprzedawane sa tam różne kupony typu do kosmetyczki etc ale także ubrania. Wraz z koleżanka zamówiłyśmy dwa swetry dla naszych TŻów już na święta. Zaznaczam że towar kupowałyśmy 4 listopada. Wpłacila od razu pieniążki, otrzymalam kupon no i czekałam. Na kuponie było napisane że termin realizacji wysylki wynosi 21 dni roboczych, pomyślałam że to akurat jakoś przed świętami dostanę. Dzisiaj już jest dawno po tym terminie, kupon przepadł. Kontakt z okazikiem żadny,choć początkowo odpisywała mi na maile daria h. Tydzień temu w piątek otrzymałam od nich maila że sprzedawca nie dostarczył jeszcze towaru i jeżeli chce mogę czekac jeszcze z dwa trzy tygodnie, jeżeli nie oddadzą mi pieniądze. Napisałam od razu że prosze o zwrot pieniędzy, na tym kontakt się znowu urwał. W tym tygodniu pisałam z 3 maile wszystkie bez odpowiedzi. Dodatkowo posiadają oni infolinie na ktorą dzwoniłam ja oraz koleżanka i nikt nie odbiera albo stale jest zajęte. Pozostaje mi zgłosić sprawę na policję bo nic innego mi nie pozostało. Chciałam Was tylko ostrzec byście nie kupowały tam bo możecie zostać oszukane tak jak ja.

Okazik ktoś zamawiał?

12 gru 2013 - 16:32:19

Dzięki , no i współczuję...

Okazik ktoś zamawiał?

12 gru 2013 - 16:42:15

ja kupiłam tam botki 24 października i do dziś ich nie mam. Najpierw dzwoniłam nikt nie odbierał, potem pisałam to że niby nr kuponu mam podać i adres do wysyłki więc wysłałam. Pisałam kilka razy zawsze dostawalam tą sama szablonową odp. Raz napisali, że towar idzie zza granicy ale za przesyłkę zapłaciłam tylko 8 zł a jaka przesyłka zza granicy tak mało kosztuje?! Ostatnio mi odpisali to samo co koleżance, która założyła ten post, że czekaja na towar... Jedna wielka ściema...

Okazik ktoś zamawiał?

12 gru 2013 - 16:47:37

ja kupiłam tam bon do kosmetyczki i wszytko było okej :)

Okazik ktoś zamawiał?

12 gru 2013 - 16:49:00

Ja dawałam za przesyłkę chyba 13zl. Pisałam wiele maili a te ich odpowiedzi to sa szablonowe bo ciągle ze ktoś powinien sie skontaktowac a maja doslownie w du..... Najgorsze jest to ze tyle osob tam kupuje:( czytalam w internecie ze ich siedziba znajduje sie w Poznaniu a ja akurat mieszkam w Poznaniu tylko dziwi mnie jeden fakt ze podali numer domu oraz mieszkania:/ rzadko ktora firma ma siedzibe w jakims mieszkaniu...nie wiem co mam juz robic:/
Bony sa ok. Ja też kupowalam, ale gorzej z rzeczami, przed nimi wlasnie ostrzegam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-12 16:49 przez xxgosia69xx.

Okazik ktoś zamawiał?

12 gru 2013 - 16:50:15

Dzięki za ostrzeżenie.

Okazik ktoś zamawiał?

03 kwi 2014 - 14:15:57

Trafiłam na wątek trochę zdenerwowana... ale niepotrzebnie, bo właśnie dostałam bluzę. Ale skoro już tu jestem to napiszę, że fakt faktem trochę poczekałam, ale było warto(w sam raz na początek wiosny :)). Widziałam że mają dużo ofert ze znacznie krótszym czasem oczekiwania, więc chyba się znowu skusze. Zobaczymy!

Okazik ktoś zamawiał?

03 kwi 2014 - 14:20:52

jak masz problem z odzyskaniem pieniędzy to napisz im wiadomość, że dajesz im tydzień na zwrot pieniędzy inaczej będziesz wyciągać konsekwencje z niewywiązania się z umowy. Najlepiej wyślij to poleconym.Ja miałam problem z inna firmą. Nie chcieli oddać pieniędzy. W momencie wystosowania takiego pisma pieniądze w ciągu 3 dni były na moim koncie.

Okazik ktoś zamawiał?

03 kwi 2014 - 14:24:18

dobrze, że to napisałaś! codziennie mam od nich maile i zastanawiałam się cóż to znów jest i co gorsza byłam paroma rzeczami zainteresowana...

Okazik ktoś zamawiał?

20 sty 2016 - 13:22:47

Witam
Oprócz tego, że ich kontrahenci sami mają okazik głęboko w d..... i "zapominają" o wysyłkach towarów kupionych za pośrednictwem tego portalu to te tzw. okazje to wielka ściema. Praktycznie każdy towar tam oferowany jest dużo tańszy np. na allegro.
Dlatego olewajcie ten portal niech dziadostwo splajtuje.

Okazik ktoś zamawiał?

20 sty 2016 - 13:31:06

nie dajcie sie nabrać, a swoją droga moderator szafy powinien coś z tym zrobić a nie my.

Okazik ktoś zamawiał?

08 mar 2018 - 12:35:51

Ja mimo złych opinii zaryzykowałam i kupiłam depilacje laserem, bo skusiła mnie mega niska cena... Trochę się obawiałam, zwłasza po czytaniu opinii o nich, czy to nie ściema i wgl, ale wszystko było ok i jestem bardzo zadowolona.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Charmsy uwaga!