Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

30 minut temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bielizna na prezent

15 lis 2013 - 21:41:31

Witajcie ;)

W niedługim czasie będę pisać artykuł do jednej z gazet, gdzie tematem przewodnim jest bielizna jako prezent. Byłabym wdzięczna, gdybyście w kilku słowach odpowiedziały na pytanie: IDEALNA BIELIZNA NA PREZENT TO...? Wydaje się, że zadanie nie jest trudne, a może przydać się, by sprecyzować swoje wymagania i pokazać je naszym panom.
Celem artykułu jest przedstawienie konkretnych typów, jakie najchętniej byśmy miały w swoich garderobach. Możecie uwzględniać konkretne marki, kolory czy fasony.
Każda odpowiedź będzie nieoceniona i wierzę, że oprócz zróżnicowanej opinii do artykułu, wywiąże się tutaj ciekawa dyskusja i spostrzeżenia.

Dziękuję Wam i zapraszam do rozmowy!

Bielizna na prezent

15 lis 2013 - 21:44:40

moim zdaniem może to być prezent tylko do bardzo bliskiej osoby. Zresztą ciężko dopasować rozmiar "na oko".

Bielizna na prezent

15 lis 2013 - 21:48:35

dla mnie byłaby idealna taka którą wczesniej bym przymierzyla :)

Bielizna na prezent

15 lis 2013 - 21:49:35

Popieram poprzedniczkę , bielizna jako prezent tylko dla bliskiej osoby gdyz moim zdaniem jest to bardzo osobista rzecz. Idealna na prezent to napewno dobrze dobrany rozmiar , ulubiony kolor i rodzaj

Bielizna na prezent

15 lis 2013 - 21:51:01

Moim zdaniem nie liczy się marka, liczy się sam gest, a jeśli bielizna jest trafiona pod względem rozmiaru to już naprawdę baaaardzo dużo. Trzeba też przyznać, że bielizna będzie nie tylko prezentem dla samej obdarowanej, ale również dla Pana, który owy prezent przygotował. Nie dość, że nacieszy oko to jeszcze moze dać swojej Lubej do zrozumienia co lubi.
Precyzując, skoro tego wymaga autorka wątku: bielizna to nie tylko majtki w zestawie z biustonoszem, ale może to być urocza halka (w tym wypadku muszą uważać, bo mały szczegół moze z ładnej halki uczynić ją tandetną), gorset, pończochy... Gama kolorów co prawda jest duża, mi jednak podobają się w kompletach te 3 podstawowe - biel, czerń i czerwień.
Co do podstawowych kompletów Panowie raczej wiedzę co nosi ich wybranka, nie każda lubuje się w stringach - ja np. preferuję boxerki i półbokserki, wszystko w wersji raczej eleganckiej.

Bielizna na prezent

16 lis 2013 - 10:08:52

Idealna bielizna na prezent to taka od męża/narzeczonego/chłopaka. Nie ma znaczenia czy to będzie komplet (biustonosz+figi), haleczka czy cokolwiek innego z półki bieliźniarskiej.
Nawet ostatnio rozmawiałam z mężem na ten temat i mówiłam mu, że ucieszyłabym się z jakiegoś ładnego kompleciku pod choinkę. On stwierdził, że chętnie by kupił, ale generalnie boi się wtopy z rozmiarem, więc wolałby, żebym najpierw przymierzyła. Z doświadczenia wiem, że co model (soft, semi-soft, bardotka itd.) to inny rozmiar, a facet tego po prostu nie ogarnia.

Bielizna na prezent

16 lis 2013 - 10:14:22

bielizna w prezencie od meza/ partnera czemu nie? super sexy,dobrze dobrany rozmiar ,taka jaka go kreci ,moim zdaniem to fajny prezent.

Bielizna na prezent

16 lis 2013 - 10:14:29

Idealna bielizna to ta, w odpowiednim rozmiarze. A już idealnie by było, gdyby facet zmierzył swoją "wierzącą w duże C" kobietę i potem jej kupił odpowiedni rozmiar. Może by w końcu przestały one wkurzać inne uświadomione swoją niewiedzą i ignorancją. Co do wyglądu to już kwestia gustu, ale na pewno nie (w moim przypadku) czerwono czarny bo dla mnie wieje wsią i nienawidzę tego połączenia kolorystycznego.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 6/5

Bielizna na prezent

16 mar 2018 - 12:43:48

Zawsze marzyłam o takim prezencie na jakąś okazję jak seksowna bielizna. Niestety mój mąż jakoś nie bardzo ma potrzebę kupowania mi takich rzeczy i muszę robić to sama. A szkoda, bo taki prezent może na prawdę być miłą i ciekawą niespodzianką!

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 3/5

Bielizna na prezent

19 kwi 2018 - 12:52:50

Możliwe, że fajny ale też jeszcze zależy dla kogo. Bo niektóre osoby potrafią się za taki prezent śmiertelni obrazić. Więc i z tym trzeba uważać. Ale jak najbardziej jest to ciekawy pomysł.

Bielizna na prezent

25 kwi 2018 - 12:38:10

Idealna bielizna to taka, która niesie przesłanie. Kiedy mężczyzna kupuje kobiecie bieliznę, wysyła jej sygnał: chciałbym cię w niej zobaczyć ;) Nie przychodzi mi do głowy żadna inna sytuacja, w której zakup bielizny na prezent byłby czymś taktownym.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 5/5

Bielizna na prezent

08 cze 2018 - 12:29:01

idealna bielizna to taka,która będzie zarówno piękna,koronkowa no i tania ;) Niedawno czytałam o biustonoszu gaia . Kupiłam jego mojej przyjaciółce w ramach urodzin. Pytałam się ostatnio i jak,odpowiedziała,że nic się z nim nie dzieje mimo intensywnego użytkowania

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 1/5

Bielizna na prezent

13 cze 2018 - 18:16:10

Ja ostatnio byłam na panienskim i kupilysmy pannie młodej body z intimissimi :D
Przepiękne tam mają rzeczy. Nie takie wyuzdane, zeby chociaz dziewczyna kilka razy załozyla:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sukienka top secret