Obecnie rozmawiamy o:

wakacje last minute

gorący temat

Meble do sypialni

2 minuty temu

Monitoring domu

11 minut temu

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 1/5

moda w dyskotece? ;p

14 lis 2013 - 22:52:14

Tak samo jak w Londynie, tak też w Polsce ubierałam się do klubów...czyli sukienka i szpile :)

zweryfikowana
Posty: 2.093
Ostrzeżenia: 1/5

moda w dyskotece? ;p

14 lis 2013 - 22:54:04

eee tam, w prawdziwych clubach gdzie siedzą miłośnicy dobrego brzmienia elektronicznego więcej hipsterów niż panienek w rozkloszowanych sukienkach

moda w dyskotece? ;p

14 lis 2013 - 22:54:37

to akurat nie tylko w UK, bo sama nie raz wracałam na bosaka :D
nie wyobrażam sobie wyjścia bez szpilek, reszta zależy od klubu - jeansy/legginsy i jakas koszula, albo wlaśnie sukienka :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-14 22:55 przez Bambino_89.

moda w dyskotece? ;p

14 lis 2013 - 23:01:36

serio u was tak wyglaldaja jak na fotkach, super:) tak elegancko, u nas jest tak: czym mniej i krocej tym lepiej... ii jest wszystko... poczawszy od sukienek
(nawet eleganckich) po spodniczki mini, spodenki, bluzki bez plecow, z dekoldami, rekaw3/4 zakiety, koszule, serio jest wszytko, takze w czym bys nie poszla to do kogos sie podpasujesz:) to jak z butami,sa z odkrytymi palcami,botki,kozaki, balerinki, kazde jedne:P

moda w dyskotece? ;p

14 lis 2013 - 23:02:57

Cytat
kashvi
nie prawda, ze w uk wszsycy sie odwalają w kiecki, moze jest inaczej niz w pl, bo tam czesto sie przebierają ludzie na imprezy, ale bez przesady;) tam tez ubieraja sie roznie

masz ochotę sie wystroic to się wystroj, tylko w pl to wiadomo jaka mentalnosc, zaraz cie wezmą za niewiadomo jaką, w uk traktuja to na luzie

najlepsze w uk sa panny wracające nad ranem na bosaka ;)

haha sama czasem tak wracam,ale sciagam buty dopiero w ciemnej uliczce;D

moda w dyskotece? ;p

14 lis 2013 - 23:07:33

Najważniejsza jest świetna zabawa w doborowym towarzystwie ;)

moda w dyskotece? ;p

14 lis 2013 - 23:11:39

Teraz już raczej jest duża dowolność- byle schludnie. Ja z koleżankami zawsze się stroimy w sukienki, spódniczki bądź leginsy i mgiełka, różnie, ale przeważnie wystrojone ;p

moda w dyskotece? ;p

14 lis 2013 - 23:16:22

Cytat
19BaMbOoChA90
Teraz już raczej jest duża dowolność- byle schludnie. Ja z koleżankami zawsze się stroimy w sukienki, spódniczki bądź leginsy i mgiełka, różnie, ale przeważnie wystrojone ;p

moda w dyskotece? ;p

15 lis 2013 - 18:04:13

podbijam:)

moda w dyskotece? ;p

15 lis 2013 - 18:11:24

u mnie w mieście większość dziewczyn ubiera się w obcisłe mini, topy, ewentualnie jakieś bardziej strojne bluzki. często chodzą też w jeansach i zwykłych topach + szpilki.

ja osobiście preferuje spodnie najlepiej czarne, botki, marynarka i jakaś fajna bluzka jakbym ewentualnie ściągała marynarke :)

moda w dyskotece? ;p

17 lis 2013 - 08:01:41

* Sukienki bandage, najlepiej tuby
* Szpilki na platformie
* bransoletki + kolczyki lub naszyjnik + duży pierścionek
* rajstopy, obecnie jest szał na te udające pończochy ale bezpieczniejsze są cieliste
* kopertówka, lub mała torebeczka na łańcuszku
* włosy zebrane w wysoki kucyk
* na to ramoneska

A co do Energy2000 z roku na rok robi się tam taka dzicz że głowa boli, ochrona z kulturą żula z rynsztoku, w soboty kręcą tyłkami tam 15stoletnie małolaty.
Przekonałam się do Pomarańczy i Spiża, w Krakowie polecam Fashion time w dni +21

moda w dyskotece? ;p

17 lis 2013 - 08:38:35

włącz ekipę z warszawy. ;) tak się zrazisz, że nie przyjedziesz na święta ;d

moda w dyskotece? ;p

17 lis 2013 - 09:38:29

do klubu chodzi się jak się chce, chyba że jest jakaś specjalna selekcja (ale to bardziej dotyczy chłopaków, żeby nie byli w sportowym obuwiu i dresach).
Są laski odstrojone tak jak u ciebie w Anglii, ale są też w spodniach i bluzce.
ja zazwyczaj jakieś spodnie + tunika, tak się czuję najlepiej. Do tego szpilki, a jak stopy odmówią mi posłuszeństwa to zmieniam na baleriny.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Blog modowy Ani z Masterchefa2