Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

1 minutę temu

sklep detailingowy

25 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

moda w dyskotece? ;p

14 lis 2013 - 22:18:46

nie mialam pojecia jak sformulowac tytul heh;p

od 2 lat mieszkam w Anglii ale w Polsce na dyskotece nie bylam z 4 lata. Tutaj laski odstrzelaja sie na imprezy do klubu jak na wesele,rozkloszowane sukienki,wysoki obcas,cieliste rajstopy. ogolnie wygladaja bardzo ladnie (przynajmniej w klubach do ktorych ja chodze) i mam pytanie,jak sa teraz ubrane dziewczyny w polskich klubach? jedyny obraz jaki sobie przypominam to jeansy jakas bluzeczka i ew.szpilki...bez szalu. czy cos sie zmienilo?:) planuje przyjechac na swieta do Pl i troche zaszalec i nie ukrywam ze taki sukienkowy styl mi bardzo odpowiada ale nie chce odstawac;p nie wyobrazam sobie takze zalozenia kozakow na dyskoteke nawet w grudniu;D

moda w dyskotece? ;p

14 lis 2013 - 22:22:37

no coz... wystarczy, ze spojrzysz na galerie zdjec klubu energy2000 chociazby ;) nie skomentuje :)

moda w dyskotece? ;p

14 lis 2013 - 22:28:04

tak szczerze to każdy ubiera się jak chce. są laski wystrojone tak jak mówisz, a są też w jeansach i zwykłych t-shirtach.
chyba że jest to jakiś "droższy" klub to obowiązuje elegancki ubiór.
a te wszystkie dyskoteki to co kto lubi.

ale co za różnica czy to Anglia czy Polska, ja myślałam że wszędzie jest tak samo

moda w dyskotece? ;p

14 lis 2013 - 22:29:06

hmm zależy jeszcze jaki klub :D
kiedyś jak jeździłam na dyskoteki, to jak czasem widzę zdjęcia, no to niektóre dziewczyny, neonowe topy, aididasy, dziwne mini mini spódniczki, tak troche bez klasy o.O ale że ostatnio modne są koszule mgiełki to i w takich jeżdzą i dobrze wyglądają

Teraz gdzie często chodzę kobietki są ładne ubrane. Sukienki + szpilki, albo jeansy/leginsy + szpilki, lub po prostu balerinki:) a panowie obowiązkowo koszula lub bluzka bez nadruku.
Ja ostatnio w klubie sama byłam w sukience beżowej lekko rozkloszowanej i w szpilkach :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-14 22:30 przez kara2606.

moda w dyskotece? ;p

14 lis 2013 - 22:29:12

Chyba od klubu i ludzi zależy, bo i w Anglii chyba nie wszyscy chodzą tak ubrani jak napisałaś czy się mylę?;p Ja nigdy nie poszłam i nie pójdę w sukience do klubu nie wiem dlaczego, fakt faktem, że za nimi nie przepadam;p

moda w dyskotece? ;p

14 lis 2013 - 22:33:43

Zależy gdzie... u nas do jednej dyskoteki to tez jak na wesele, faceci tez ;)
ale niestety większosc klubów to im mniej = tym lepiej ;/

moda w dyskotece? ;p

14 lis 2013 - 22:35:56

Zależy od miejsca -czy to zwykła pierwsza lepsza dyskoteka czy klub "na poziomie". Zazwyczaj dziewczyny ubierają się w jakieś obcisłe sukienki lub spódniczki mini + szpilki. Ewentualnie legginsy i jakiś top + szpilki.
Generalnie zauważyłam ze panuje tu zasada "im więcej widać" tym lepiej :)

moda w dyskotece? ;p

14 lis 2013 - 22:37:19

zależy jaki club, jaka muzyka, ja sama czasem ide w spodniach i koszuli a czasem w sukience... chocia tam gdzie ide widuje duzo lasek zrobionych.

moda w dyskotece? ;p

14 lis 2013 - 22:38:15

Tak jak dziewczyny piszą - zależy od miasta i klubu . W Warszawie w większości klubów właśnie tak się ubierają jak piszesz . Sama zakładam sukienkę i szpilki :)

moda w dyskotece? ;p

14 lis 2013 - 22:39:25

Cytat
Gosssiia
no coz... wystarczy, ze spojrzysz na galerie zdjec klubu energy2000 chociazby ;) nie skomentuje :)

obejrzalam kilka. nie wiedzialam ze tam wpuszczaja dzieciaki...
kkoolloo91 jest roznica :)
np. tak wygladaja dziewczyny na imprezie w Londynie:http://www.xclusivetouch.co.uk/photos/shaka-zulu-camden-friday-8th-november-nightclub-in-london-nightlife-guestlist-and-parties/08-Nov-2013#prettyPhoto[pp_gal]/15/

a jak wygladaja u nas to wystaczy na energy2000 wejsc;p

moda w dyskotece? ;p

14 lis 2013 - 22:41:04

Cytat
Gosssiia
no coz... wystarczy, ze spojrzysz na galerie zdjec klubu energy2000 chociazby ;) nie skomentuje :)

hm, z tego klubu to raczej na zdjęciach nic ciekawego w szczególności że tam w piątki od 16 roku życia wpuszczają...

Co do wątku. Wg mnie bez różnicy, są kluby lepsze i gorsze. A w galerii z klubu angielskiego jakaś laska jest w szerokiej szarej koszulce - no szału też nie ma:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-14 22:43 przez MoniakV.

moda w dyskotece? ;p

14 lis 2013 - 22:44:15

dokładnie, zależy od klubu.
dla mnie szpileczki do klubu obowiązkowo :) a już spodnie czy sukienka bez różnicy ;p mieszkam w holandii od kilku lat i tu dziewczyny na imprezy przychodzą w trampkach, luźnych t-shirtach, nie pomalowane. w wakacje na urlopie w polsce odwiedziło mnie dwóch kolegów z NL. byli strasznie zdziwieni, ze na jednej dyskotece można spotkać tyle ładnych dziewczyn ;p oczy latały im w koło głowy haha :D

moda w dyskotece? ;p

14 lis 2013 - 22:47:59

Cytat
MoniakV
Cytat
Gosssiia
no coz... wystarczy, ze spojrzysz na galerie zdjec klubu energy2000 chociazby ;) nie skomentuje :)

hm, z tego klubu to raczej na zdjęciach nic ciekawego w szczególności że tam w piątki od 16 roku życia wpuszczają...

Co do wątku. Wg mnie bez różnicy, są kluby lepsze i gorsze. A w galerii z klubu angielskiego jakaś laska jest w szerokiej szarej koszulce - no szału też nie ma:)

a no ta;p ale ona z energy przyszla;D heh :)

moda w dyskotece? ;p

14 lis 2013 - 22:49:59

rzadko wychodzę, ale ostatnio wróciła do miasta moja wieloletnia koleżanka i kilka razy wyskoczyłyśmy na miasto... zawsze staram się dobrze wygladać, jestem elegancka i kobieca... do klubu też wychodzę w sukience, tunice czy innym secie, ale zawsze muszę być "odpicowana". nie przesadnie, ale tak jak dla mnie jest ładnie. lekki makijaz, ładna fryzura,wyprasowana sukienka, odpowiednie buty i kopertówka... trochę pewnie głupio wyglądam między tymi wszystkimi małolatami w jeansach i brudnych trampkach, ale nie wyobrazam sobie żebym mogła tak wyjść, poza tym mam aż jedna parę jeansów i nigdy ich nie noszę... chcesz to się odwal jak stróż w boże ciało, ale idź w tym w czym czujesz się piękna:) miłej zabawy

moda w dyskotece? ;p

14 lis 2013 - 22:50:01

nie prawda, ze w uk wszsycy sie odwalają w kiecki, moze jest inaczej niz w pl, bo tam czesto sie przebierają ludzie na imprezy, ale bez przesady;) tam tez ubieraja sie roznie

masz ochotę sie wystroic to się wystroj, tylko w pl to wiadomo jaka mentalnosc, zaraz cie wezmą za niewiadomo jaką, w uk traktuja to na luzie

najlepsze w uk sa panny wracające nad ranem na bosaka ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Blog modowy Ani z Masterchefa2