Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

CLEO "MY SŁOWIANIE" - spódniczka

20 lis 2013 - 23:35:27

Donatan wiedział, co robi kręcąc teledyski z tymi laskami. A wiadomo że to, co robi największą sensację, najdłużej pozostaje w pamięci. Mi się ten kawałek, jak i z resztą każdy Donatana podoba, a to że są tam cycki, to niech sobie będą, przynajmniej pokazuje jakie mamy piękne kobiety w Polsce. A jak ukaże się coś nowego, to o razu atak, bo to nie jest kolejny zagraniczny hit Rihanny albo Britney Spears.. W końcu jest coś innego, a nie tylko marny pop, gdzie większą część zajmuje sama muzyka, bądź dłuugi i bezsensowny refren..

CLEO "MY SŁOWIANIE" - spódniczka

20 lis 2013 - 23:45:32

Z góry sory, ale nie chce mi sie czytać całości. Można kupic na a. Wpisz "spódn* (cleo słowianie). Ale to jednak nie to samo, bo w oryginale to spodnia wartswa czarnego tiulu a u góry jedna lub dwie udrapowane i zszyte folkow chusty... To nie ma nic wspólnego z jakimikolwiek klasycznymi motywami np góralskimi czy łowickimie, więc nie dostanisz tego ani w etnoshopach ani nawet samej tkaniny...



CLEO "MY SŁOWIANIE" - spódniczka

21 lis 2013 - 11:29:26

Ja mam taką na sprzedaż. Jeśli któraś z Was będzie zainteresowana, to piszcie na priv. :) http://szafa.pl/c16599045-rozkloszowana-spodnica-etniczna-cleo.html





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-21 11:30 przez Puciek14.

CLEO "MY SŁOWIANIE" - spódniczka

21 lis 2013 - 11:41:45

Puciek wybacz ,ale ta twoja niema nic wspólnego z tą z teledysku :) w ogóle to chyba nie wolno puszczać reklam na forum??

CLEO "MY SŁOWIANIE" - spódniczka

21 lis 2013 - 11:48:19

Myślę, że można samemu zrobić podobną, tiul pod spód,na to czarną jakąś spódnicę i przeszyć ją chustą np moja babcia kiedyś taką miała.Wszystko zszyć po kawałku.

zweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

CLEO "MY SŁOWIANIE" - spódniczka

21 lis 2013 - 11:53:19

Za 2 godziny wstawie wam spodnice zakupiona w sklepie na ul. Mehoffera 26 paw. 1 tarchomin. Jest TAKA SAMA JAK NA TELEDYSKU ..

CLEO "MY SŁOWIANIE" - spódniczka

21 lis 2013 - 11:54:33

wg mnie zenada ale trzeba do tego z dystansem podchodzic, teledysk dla facetow spoko , no w sumie tez lubie ladne piersi u dziewczyn czasem poogladac ale piosenka to wiocha pl

CLEO "MY SŁOWIANIE" - spódniczka

21 lis 2013 - 11:56:01

Dziś w Tv Cleo powiedziała, że spódniczkę pomogła uszyć jej mama.

CLEO "MY SŁOWIANIE" - spódniczka

21 lis 2013 - 11:58:21

wiesz co ,ostanio gdzies tu czytalam ze takie sa w zakopcu, tzn dziewczyna sie wypowiadala ze u niej teraz pelno takich w sklepach i na targach w zakopanym:)

CLEO "MY SŁOWIANIE" - spódniczka

21 lis 2013 - 11:59:43

trudno będzie znaleźć identyczną, bo była na szyta specjalnie do tego teledysku. Moja spódniczka jest w tym stylu, więc myślałam, ze komuś może się spodobać. Autorka postu pytała, gdzie można taką dostac, wiec odpowiadając na jej pytanie dałam link do mojej aukcji. NIe jest to reklama, a jedynie odpowiedź :)

CLEO "MY SŁOWIANIE" - spódniczka

21 lis 2013 - 12:02:15

Takiej samej nigdzie, bo Cleo projektowała ją sama a szyła jej mama. Wg mnie to prościzna, na wierzchu udrapowany materiał a pod spód tiul albo spódnica tiulowa, jeśli ktoś sam nie umie.

Sam kawałek nie najgorszy, inny niż wszystkie oklepane

CLEO "MY SŁOWIANIE" - spódniczka

21 lis 2013 - 15:11:17

Z tego co mi wiadomo to Cleo ją stworzyła i niby Cleo stworzy kolekcję ciuchów w słowiańskim stylu.

zweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

CLEO "MY SŁOWIANIE" - spódniczka

22 lis 2013 - 14:38:21

to sa spodnice zakupione w sklepie na ul. Mehoffera 26 paw.1 na Tarchominie w Warszawie ...sa rozne kolory.

CLEO "MY SŁOWIANIE" - spódniczka

22 lis 2013 - 14:42:50

ona tą spódnicę sama zaprojektowała a uszyła jej jej mama. ;) niedługo pewnie dostępna będzie w necie ;D

CLEO "MY SŁOWIANIE" - spódniczka

22 lis 2013 - 14:44:34

Cytat
madziuuniaa
jak dla mnie to ta piosenka to dno i wodorosty, bardzo plytka i do tego ta laska co sie oblewa smietana masakra haahhaha

własnie powiem ci ze te obie posenki przy upojeniu alkoholowym sa nawet ale ta laska jest masakryczna , kiedys widzialam z nia wywiad w ddtvn , masakra płytka pusta na maxa hahahah

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gdzie mogę kupić