Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

CLEO "MY SŁOWIANIE" - spódniczka

11 lis 2013 - 18:42:42

Wokalu nie da się słuchać, dziewczyny ładne, ale mało która ma słowiańską urodę(a to chyba miało być o słowiankach?), przekaz denny.

zweryfikowana
Posty: 228
Ostrzeżenia: 1/5

CLEO "MY SŁOWIANIE" - spódniczka

11 lis 2013 - 18:44:52

najgorsze piosenka 2013.

CLEO "MY SŁOWIANIE" - spódniczka

11 lis 2013 - 18:54:16

Nie mam pojęcia gdzie można dostać taką spódniczkę,a jeśli chodzi o piosenkę to mi się nie podoba i teledysk żenada.

CLEO "MY SŁOWIANIE" - spódniczka

11 lis 2013 - 18:55:32

Cytat
Asztarte
Teledysk jak i sama piosenka to dno i dwa metry mułu.Porażka zarówno pod względem muzycznym, jak i w warstwie tekstowej. A klip? Widzialam lepsze cycki. Natomiast panienka Luxuria Astaroth zachowuje się i wygląda jak pospolita dziewka zarabiajaca na ulicy. Taka młoda dziewczynka. Aż chce się zapytac- co na to rodzice, ale pewnie ciesza się, że corunia przynosi pieniazki do domu, zarobione na pokazywaniu cyckow. Spodnica zaś, którą ma na sobie "wokalistka" jest banalna do uszycia, wystarczy chusta z cepeli.
dokladnie, jestem tego samego zdania
a co do teledysku to wlasnie wyglada jakby "Słowianki" mialy do zaoferowania tylko cycki... a pozniej sie wszyscy dziwia, ze tyle chlopakow dziewczyn nie szanuje, jak wiele z nich wlasnie na takie sie kreuje i sie z tego cieszy ;)

CLEO "MY SŁOWIANIE" - spódniczka

11 lis 2013 - 18:57:47

Spódnicy nigdzie nie dostaniecie bo Cleo sama ją sobie zaprojektowała a uszyła ją, jej mama. Słyszałam że ma niebawem wypuścić kilka egzemplarzy spódnic ale nie wiem kiedy :)

CLEO "MY SŁOWIANIE" - spódniczka

11 lis 2013 - 18:57:52

może tu będzie dostępna. wejdz na fc i wpisz DIAMANTE WEAR

CLEO "MY SŁOWIANIE" - spódniczka

11 lis 2013 - 19:01:37

Cytat
Virga
już wszędzie jest ta piosenka, zaraz z lodówki wyskoczy... no i teraz jeszcze na szafie -.-

CLEO "MY SŁOWIANIE" - spódniczka

11 lis 2013 - 19:02:51

Cytat
flintunia89
może tu będzie dostępna. wejdz na fc i wpisz DIAMANTE WEAR
tam właśnie jest napisane tak :
Wspólnie z CLEO i Donatanem przygotowujemy limitowaną serię tych słowiańskich spódniczek Staramy się, aby wyszły najpiękniej, ale nie jest to taka prosta sprawa, dlatego musicie uzbroić się w cierpliwość. Do usłyszenia

CLEO "MY SŁOWIANIE" - spódniczka

11 lis 2013 - 19:04:13

a co do samej spodniczki - fajna, podoba mi sie, ale sama bym jej nie zalozyla, po pierwsze bo od razu by sie kojarzyla z tym teledyskiem i zaraz by bylo "o, masz taka sama spodniczke jak laska w tym teledysku", i po drugie, za miesiac albo dwa beda juz tak oklepane za pewnie ze co druga laska bedzie taka miala albo chciala miec

CLEO "MY SŁOWIANIE" - spódniczka

11 lis 2013 - 19:09:19

Cytat
kamila249
a co do samej spodniczki - fajna, podoba mi sie, ale sama bym jej nie zalozyla, po pierwsze bo od razu by sie kojarzyla z tym teledyskiem i zaraz by bylo "o, masz taka sama spodniczke jak laska w tym teledysku", i po drugie, za miesiac albo dwa beda juz tak oklepane za pewnie ze co druga laska bedzie taka miala albo chciala miec
Ja dodam po trzecie, gdzie taką założyć? Na imprezę? No nie bardzo, na miasto, raczej nie...

CLEO "MY SŁOWIANIE" - spódniczka

11 lis 2013 - 19:19:33

Cytat
Anexic
wiadomo nie każdemu się musi podobać ! :)

spódniczka pewnie szyta na potrzebę teledysku ,jak koleżanka wyżej wspominała.. A piosenka nawet fajna!:)

CLEO "MY SŁOWIANIE" - spódniczka

11 lis 2013 - 19:25:05

Spódniczkę zaprojektowała sama CLEO, a uszyła ją jej mama :)

CLEO "MY SŁOWIANIE" - spódniczka

11 lis 2013 - 19:31:37

SPÓDNICE SZYŁA JEJ MAMA
napisała na profilu na facebooku :)

CLEO "MY SŁOWIANIE" - spódniczka

11 lis 2013 - 19:38:47

Cytat
madziuuniaa
jak dla mnie to ta piosenka to dno i wodorosty, bardzo plytka i do tego ta laska co sie oblewa smietana masakra haahhaha

CLEO "MY SŁOWIANIE" - spódniczka

11 lis 2013 - 19:45:09

Z tego co ja wiem to spódniczka Cleo jest szyta przez jej mamę:) Piosenka jak i sam klip dosyć kontrowersyjny, ale ja uwielbiam! :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co o nich sadzicie ???