Obecnie rozmawiamy o:

Dobry psycholog

gorący temat

wybór przedszkola

godzinę temu

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

modne podrobki emu?

30 paź 2013 - 15:11:32

Ostatnio widuje coraz wiecej osob w podrobkach emu. Buty sa tak powykrzywiane, tak to zle wyglada,ze czlowieka krew zalewa.Wiem,ze to ich sprawa, ale czy te dziewczyny nie widza,ze wygladaja komicznie?

wiem,ze orginalne sa drogie, ale warto w nie zainwestowac, sama mam i nosze 2 rok i sa jak nowki. Teraz kupilam druga pare bo sa to najcieplejsze buty na zime.

Jakie jest wasze zdanie?



modne podrobki emu?

30 paź 2013 - 15:14:59

ja mam podróbki,i nie mam powykrzywianych,a chodze drugi rok w nich

modne podrobki emu?

30 paź 2013 - 15:17:07

o matko!! przeraźiłam się! po takim widoku odechciewa mi się wyciągać z szafy moje;) (a są w normalnym stanie) ale nie raz widzę na ulicy laski z takimi powykrzywianymi eh coś paskudnego, odrazu do kosza. Nie chodziłabym w takich, jak te dziewczyny nie stać na orginał to niech kupią podróbki, ale jak widzą, że są już w takim stanie to wiadomo, że trzeba się ich jak najszybciej pozbyć



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-30 15:15 przez parelka16.

modne podrobki emu?

30 paź 2013 - 15:15:17

Według mnie wszystkie emu są paskudne, natomiast oryginalne przynajmniej są ciepłe. Nieoryginalne po pierwszym deszczu są paskudne razy 10000 :P

modne podrobki emu?

30 paź 2013 - 15:15:22

Tragedia. Inaczej nie potrafię tego ocenić. Dziwi mnie fakt, że ludzie się nie wstydzą tak chodzić. Nie każdego stać na oryginalne rzeczy i ja to rozumiem, ale chodzić w powykrzywianych butach bo to "emu"? Przesada.. ale to one robią z siebie pośmiewisko, a nie ja więc niech robią co chcą.

modne podrobki emu?

30 paź 2013 - 15:17:26

Dla mnie te buty są ohydne bez względu na to, czy to oryginał, czy podróba.

modne podrobki emu?

30 paź 2013 - 15:16:11

To co jest widoczne na zdjeciu mnie przeraza i nie wyobraam sobie tak chodzic. Orginalnych nie mam, ale nie kupuje podrobek wole chodzic w innych butach na ktore mnie stac i ktore wygladaja normalnie a nie jak to cos ze zdjecia

modne podrobki emu?

30 paź 2013 - 15:16:13

to nie wina butów tylko tego jak dana osoba chodzi, jak układa nogi, w dziecinstwie było to zaniedbane, wiec ma jak ma



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-30 15:18 przez bolver.

modne podrobki emu?

30 paź 2013 - 15:17:10

nie ma znaczenia czy oryginaly czy podoroby jak masz chod ciezki to kazde tak zdeformujesz . moja kolezanka ma oryginaly i co roku kupuje nowe bo wlasnie pod wplywem jej chodu piety sie zapadaja . niestety tak to jest jak pieta jest nie usztywniana. generalnie polaka poznasz po butach bo rzadko ktory dba o buty i to zarowno kobiety jak i faceci , u kobiet to jeszcze bardziej widac szczegolnie po obcasach zdartychi flekach . nie wspomne o zimowych butach z plamami od soli a przeciez wystarczy codziennie pastowac pasta na bazie wosku pszczelego .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-30 15:22 przez agata74.

modne podrobki emu?

30 paź 2013 - 15:17:45

Cytat
nielubiegrzybow
Według mnie wszystkie emu są paskudne, natomiast oryginalne przynajmniej są ciepłe. Nieoryginalne po pierwszym deszczu są paskudne razy 10000 :P

nie aż tak to nie, że nieoryginalne są paskudne po pierwszym deszczu. Mam nieoryginalne i przeszły nie jeden konkretny deszcz nawet konkretna chlape i są w całkiem dobrym stanie. Hymm zależy kto jak dba o te buty, bo to też jest ważne

modne podrobki emu?

30 paź 2013 - 15:20:25

No ja jakbym miala kupic to tylko oryginaly :)

niezweryfikowana
Posty: 928
Ostrzeżenia: 1/5

modne podrobki emu?

30 paź 2013 - 15:18:37

Cytat
bolver
to nie wina butów tylko tego jak dana osoba chodzi, jak układa nogi, w dziecinstwie było to zaniedbane, wiec ma jak ma[/quote
zgadzm sie z Toba w 100% ...:)

modne podrobki emu?

30 paź 2013 - 15:21:06

Cytat
agata74
nie ma znaczenia czy oryginaly czy podoroby jak masz chod ciezki to kazde tak zdeformujesz . moja kolezanka ma oryginaly i co roku kupuje nowe bo wlasnie pod wplywem jej chodu piety sie zapadaja . niestety tak to jest jak pieta jest nie usztywniana.

i z tym się zgodzę. Wada stopy i nic poza tym!! I nie ma tu znaczenia czy orginalne czy nie. ja mam nieoryginalne i moje się jakoś nie wykrzywiają, a już ich jakiś czas mam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-30 15:19 przez parelka16.

modne podrobki emu?

30 paź 2013 - 15:21:34

Dla mnie te buty - bez względu na to czy oryginalne, czy podróbki, to porażka. Ew. jakieś krótsze do biegani po domu w mróz trzaskający lub wstrętne choróbsko.

modne podrobki emu?

30 paź 2013 - 15:24:50

ale z tym zdjeciem to chyba przesada , nie sadze zeby ktos nosił na ulicy buty w ten sposob

po za tym emu maja to do siebie ze kiedy ktos stawia koślawo stopy to one jakos tak dziwnie sie formuja

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienka studniówka