Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kupilam czarne jeansy zara za 169 zl i po doslownie jednym praniu zszedl kolor i wygladaja jakbym je nosila z rok. Nie mam pojecia dlaczego tak sie stalo...Wydaje mi sie, ze nie powinno. Kupilam drugie czarne, ale juz nie z zary ale boje sie je prac w pralce. Zdarzylo sie Wam cos takiego? Bo mi pierwszy raz:( i naprawde mi zal, bo kroj mi bardzo odpowiadal Tak wygladaja mniej wiecej



Prałaś je według zaleceń na metce?

jest mozliwosc, ze wypralam 60 stopniach;/ nie pamietam:P a na metce jest napisane max 40

ja bym złożyła reklamację,spodnie za taką kwotę powinny wytrzymać więcej niż jedno pranie

no to juz wiesz dlaczego tak sie mogło stać.. w życiu spodni sie nie pierze na 60 stopni

Cytat
scarlett24
jest mozliwosc, ze wypralam 60 stopniach;/ nie pamietam:P a na metce jest napisane max 40

No to masz odpowiedź. Nie bez powodu podają na metce zalecenia prania i prasowania ciuchów.

mysle,ze zle je upralas, nie zgodnie z zalecieniami na metce, wiec reklamacja nic nie da.

Mi sie stalo to samo ze spodniami z zary, z tym ze czarny kolor sprał się do granatowego (WTF?). Tez po jednym praniu, pralam zgodnie z metką.

pewnie prałaś w większej temp, a jesli nie złóż reklamację

zweryfikowana
Posty: 1.554
Ostrzeżenia: 1/5

heh mnie już doszły słuchy, że polityka zary to 9 prań ;)

moja kolezanka tez tak miala wlasnie ze spodniami z zary w kolorze koralowym i prala je w 40 stopniach a kolor sie spral tak ze miala w laty czerwono-rozowe. skladala reklamacje ale nie przyjeli bo twierdzili ze zle prala . jesli masz czarne albo jakiekolwiek spodnie a niechcesz by kolor stracily to przy pierwszym praniu ( czasem tez do drugiego) dodaj szklanke octu kolor sie utrwali i spodnie nie wyblakna, stary i sprawdzony sposob :)

Cytat
darczz
heh mnie już doszły słuchy, że polityka zary to 9 prań ;)

Chyba jednego prania :P Moja mama dwa razy nacięła się na Zarę, najpierw tunika wyprana zgodnie z instrukcją po wyschnięciu pasowała wyłącznie na lalkę, potem bluzeczka, dokładnie ta sama historia, mimo, że mama była już dwa razy ostrożniejsza. Ja z kolei miałam czarne rurki, szare już po pierwszym praniu. Wtedy byłam głupia i nie wiedziałam, że paragon wcale nie jest niezbędny do reklamacji a wyrzuciłam. Teraz poszłabym reklamować

i powinno się prać na lewej stronie

bo taka jest wlasnie jakosc ubran z zary.

może i temparatura zawiniła, ale na moje oko poprostu same pranie w automacie je wykonczyło! ja tylko jeansy piore w pralce, kazde inne, zwłaszcza czarne ręcznie w płynie do prania i szczoteczką, bo tak jest poprostu bezpieczniej!
Reklamacji i tak pewnie Ci nie uwzględnią! bo i tak wyjdzie na ich myslenie -pranie nie zgodnie z metką!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sweterki