Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skoro je źle wyprałaś,to masz odpowiedź dlaczego się podniszczyły. Wątpię,żeby Ci przyjęli reklamację.
Swoją drogą to nie wiem czemu dałaś taki tytuł-wiele spodni z lumpka są o niebo lepszej jakości niż te wasze Zary,Bershki itp.

ja bym zareklamowała.. co do tych 60 to chyba przesada żeby prać w takiej temperaturze ciemne rzeczy.. jak mam być szczerza to ja piorę w 30 o_O z tym, że ja mam chyba nerwicę natręctw związaną z higieną i ciuchami
acha i tak jak już któraś koleżanka wspomniała to także piorę spodnie i niezbyt zabrudzone rzeczy na lewej stronie.. zauważyłam, że się tak nie spierają kolory czy np jakieś wzroki na bluzkach, Jak nie przyjmą reklamacji to może sama zafarbuj.. ogólnie w ogóle strach kupić czarne czy granatowe (moje ulubione) bo kilka prań i wyglądają jak ścierki



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-26 20:11 przez aneek89.

czarne rzeczy i 60 stopni to zabójstwo

kup farbe do ubrań w chemicznym i zafarbuj na czarno ;)

Cytat
paolinka6623
no to juz wiesz dlaczego tak sie mogło stać.. w życiu spodni sie nie pierze na 60 stopni

czarne rzeczy piore w plynie do czarnego i max na 30 stopni :/

Masakra... Może sprobuj oddać na reklamację, nic nie tracisz, a może uznają.

ja kupiłam granatowe jeansy w zarze i prałam recznie w letniej wodzie i tez zszedł kolor po pierwszym praniu, tzn zrobiły się takie wyblakłe pręgi. Zaniosłam do reklamacji ale mi odrzucili bo na metce w spodniach było napisane ze spodnie mogą się odbarwiać. Sprawdz metke jeśli nie masz nic takiego napisane idz zareklamuj

Cytat
scarlett24
jest mozliwosc, ze wypralam 60 stopniach;/ nie pamietam:P a na metce jest napisane max 40

no to co się dziwisz

co Ci szkodzi zareklamowac? powiedz, ze pralas według zalecen. moze sie uda;-)

jesli nie masz paragonu to nic nie zdzialasz a jesli je lubisz i chcesz nadal nosic to kup sobie czarny barwnik do odziezy najlepiej 2 i spodnie beda jak nowe:)

Cytat
scarlett24
jest mozliwosc, ze wypralam 60 stopniach;/ nie pamietam:P a na metce jest napisane max 40

no to masz odpowiedź. po coś te ostrzeżenia na metkach są...

No mnie wyprali spodnie ale denimy crossa! Oddałem je do pralni bo brzydka plama z sosów od kebaba nie chciałą zejść! Wyprali w pralni,ale mocno je sprali!
Nie wiem ale wydaje mi się,że dżinsy to prać tylko ręcznie! Nie lubią prania w pralce a tam w pralni uprali je w takiej wielkiej pralnicy! No fakt wyprane dobrze ale chyba za dobrze!!!??

Cytat
Robkar
No mnie wyprali spodnie ale denimy crossa! Oddałem je do pralni bo brzydka plama z sosów od kebaba nie chciała zejść! Wyprali w pralni,ale mocno je sprali!
Nie wiem ale wydaje mi się,że dżinsy to prać tylko ręcznie! Nie lubią prania w pralce a tam w pralni uprali je w takiej wielkiej pralnicy! No fakt wyprane dobrze ale chyba za dobrze!!!??

Cytat
Robkar
No mnie wyprali spodnie ale denimy crossa! Oddałem je do pralni bo brzydka plama z sosów od kebaba nie chciała zejść! Wyprali w pralni,ale mocno je sprali!
Nie wiem ale wydaje mi się,że dżinsy to prać tylko ręcznie! Nie lubią prania w pralce a tam w pralni uprali je w takiej wielkiej pralnicy! No fakt wyprane dobrze ale chyba za dobrze!!!??


No mnie wyprali spodnie ale denimy crossa! Oddałem je do pralni bo brzydka plama z sosów od kebaba nie chciała zejść! Wyprali w pralni,ale mocno je sprali!
Nie wiem ale wydaje mi się,że dżinsy to prać tylko ręcznie! Nie lubią prania w pralce a tam w pralni uprali je w takiej wielkiej pralnicy! No fakt wyprane dobrze ale chyba za dobrze!!!??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-08-26 16:29 przez Robkar.

Stary sprawdzony sposob by spodnie nie traciły koloru to po pierwsze prac na lewej stronie a drugie do prania dodac szklankę octu, mozna tez przezd praniem namoczyc własnie w roztworze wody z octem



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-08-26 17:09 przez agata74.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Spódnica skórzana!! :)