Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

poplotkujmy o bieliznie !

15 wrz 2013 - 17:18:45

hej dziewczyny :)

postanowilam ze popoisalabym sobie z kims o bieliznie :)
jak myslicie ?

czy seksowna bielizna typu koronka i majtki + biustonosz w komplecie jest wazna np dla faceta ? dla nas ?

ja mysle ze tak :)

a Wy co o tym uwazacie ?
gdzie kupujecie najlepiej bielizne ?


I NAJWAZNIEJSZE PYTANIE : czy zalujecie sobie pieniedzy na bielizne ?

poplotkujmy o bieliznie !

15 wrz 2013 - 17:21:32

hm,to własnie zalezy.jedni wola tylko na chwile by byś była odrazu na go.ainni w bieliznie wola.dla mnie wazna bielizna jest

poplotkujmy o bieliznie !

15 wrz 2013 - 17:22:38

uwielbiam koronki i w takiej bieliznie sie lubuje
i nie kupuje pod gust faceta tylko by sprawic przyjemnosc sobie:)
wszystko w rozsadnej cenie:) stanik tak do 60zł max

zweryfikowana
Posty: 5.381
Ostrzeżenia: 2/5

poplotkujmy o bieliznie !

15 wrz 2013 - 17:23:48

ja lubię kupować bieliznę w h&m, wiem jakościowo nie jest za dobra ale niestety, mogę kupić tam tylko takie bazowe staniki, jak już wychodzą jakieś kolekcje z koronki, kolorowe itd to nie ma rozmiaru D :(

poplotkujmy o bieliznie !

15 wrz 2013 - 17:23:55

ja mam chyba 15 stanikow roznych takze nie zaluje chociaz nie upuje stanika (jeszcze powyzej 100 zl). Nie wyobrazam sobie pokazac sie mojemu factowi w bawelnianej bieliznie, koronka to podstawa, wlasciwie ladna bielizna to podstawa, ja tez sie lepiej czuje jak mam seksowna..
ja lubie bielizne z H&M :) jest ladna i nie kosztuje majatku. Nie przepadam za bazarowymi.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-15 17:24 przez tajemniczaKobieta.

poplotkujmy o bieliznie !

15 wrz 2013 - 17:24:34

Chyba każda z nas lubi ładną bieliznę :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-15 17:25 przez Neytirii.

poplotkujmy o bieliznie !

15 wrz 2013 - 17:24:40

Jeśli zależy mi na czymś konkretnie jestem w stanie dać za to naprawdę wiele :) ogólnie to ubieram się w komplety gdyż tak czuję sie dobrze i napewno to podoba się mojemu facetowi .

poplotkujmy o bieliznie !

15 wrz 2013 - 17:26:45

Uwielbiam koronkowa bieliznę czuje się wtedy swietnie i pewnie jak wiem ze mam cos ladnego na sobie mimo,ze nikt tego nie widzi to wpływa to na moje samopoczucie

poplotkujmy o bieliznie !

15 wrz 2013 - 17:27:48

Nie stać mnie na komplety, ale jak kiedyś będzie to na pewno nie będę żałować pieniędzy na piękne i seksowne komplety z dobrze dobranym stanikiem i idealnie leżącymi majtkami, które mogę osobno dobrać w swoim rozmiarze zamiast narzuconym w przypadku dołączenia do danego rozmiaru stanika.

poplotkujmy o bieliznie !

15 wrz 2013 - 17:29:32

bazarowe nie są fajne, bo rozmiary dziwne, h&m też lubie:)

poplotkujmy o bieliznie !

15 wrz 2013 - 17:31:14

Cytat
19BaMbOoChA90
Nie stać mnie na komplety, ale jak kiedyś będzie to na pewno nie będę żałować pieniędzy na piękne i seksowne komplety z dobrze dobranym stanikiem i idealnie leżącymi majtkami, które mogę osobno dobrać w swoim rozmiarze zamiast narzuconym w przypadku dołączenia do danego rozmiaru stanika.
to gdzie kupuejsz? ja w H&M dobieram sobie sama rozmiar jest do kompletu ale mozna kupic osobno majtki sa tak do max 25 zl

poplotkujmy o bieliznie !

15 wrz 2013 - 17:35:09

Cytat
papryczka899
Uwielbiam koronkowa bieliznę czuje się wtedy swietnie i pewnie jak wiem ze mam cos ladnego na sobie mimo,ze nikt tego nie widzi to wpływa to na moje samopoczucie
tak samo :)
najchętniej kupuję w H&M.
Mój facet nie zwraca uwagi na bieliznę. Mówi, że woli ściągać niż patrzeć. :P

poplotkujmy o bieliznie !

15 wrz 2013 - 17:40:19

Kupuję bieliznę w ATLANTIC.
Ceny nie są jakieś kosmiczne a jakość świetna.

poplotkujmy o bieliznie !

15 wrz 2013 - 17:44:05

Cytat
tajemniczaKobieta
Cytat
19BaMbOoChA90
Nie stać mnie na komplety, ale jak kiedyś będzie to na pewno nie będę żałować pieniędzy na piękne i seksowne komplety z dobrze dobranym stanikiem i idealnie leżącymi majtkami, które mogę osobno dobrać w swoim rozmiarze zamiast narzuconym w przypadku dołączenia do danego rozmiaru stanika.
to gdzie kupuejsz? ja w H&M dobieram sobie sama rozmiar jest do kompletu ale mozna kupic osobno majtki sa tak do max 25 zl
Nie kupuje w G sieciówkach, w których wcale mało nie płacisz, a koło dobrej bielizny to nawet nie stało. Staniki kupuję marek takich jak ava, konrad, dama kier- nie są najwyższej półki, ale do stówki i na jakość i rozmiarówkę nie narzekam. W szmacianym haendemie raczej nie znajdę stanika w rozmiarze 65F ;)

poplotkujmy o bieliznie !

15 wrz 2013 - 22:26:08

Poszukuję producenta firmowej bielizny,moze ktoś zna i d namiary?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki?