Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej dziewczyny! jak w temacie co sądzicie o tym sklepie a dokładnie o ubraniach jakie mają tam? kupujecie tam ciuszki?

Zdarza się ,że coś tam kupuję bo ceny są niskie . Ale jakością nie powalają. Kupiłam spodenki a po jednym praniu całe się sprały :P Nie mówiąc już o tym ze czasami przymierzając ciuchy w przebieralni na starcie się prują :P

zweryfikowana
Posty: 334
Ostrzeżenia: 1/5

Niskie ceny, ubrania raczej maja mala rozmiarowke, ale nie podobaja mi sie modele tych ubrań zazwyczaj :)

nie znam takiego sklepu

bo znalazłam stronę tego sklepu niektóre rzeczy nawet i do tego niedrogie ale właśnie zastanawiam się jak jakość.

jakość słaba, ale ceny ok

mi sie nie podobaja tam ubrania. Moim zdaniem tandetne i jakosciowo okropne. Ale tanie dosyc
ja tam kupilam spodnie to po pierwszym wyjsciu popruly sie. A kosytowalz kolo 50 zl



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-30 15:23 przez Jukam.

Jakość jest straszna.. mierzyłam ostatnio w sklepie jedne spodnie, to pruły się przy samym mierzeniu na szwach..

ja na stronie znalazłam sweter ażurowy nawet fajnie wygląda ale jak to zdjęcie zawsze wygląda zachęcająco tylko później rzeczywistość nieco się różni;)

ubrania są dokładnie takie same jak od Bułgarów z bazarku (może od nich biorą towar? ) same ciuszki nie przypadły mi do gustu, ale bieliznę można kupić całkiem ładną, dobrą jakościowo i tanią ;)

zweryfikowana
Posty: 1.809
Ostrzeżenia: 1/5

Również nie słyszałam ;)

Towar mają beznadziejnej jakości, a wykończenie tragiczne. Ciuchy rozłażą się już podczas mierzenia. Nie uwzględniają żadnych reklamacji. Większość towaru to badziewie i koszmar oraz folklor. Pomimo niezbyt wysokich cen towar nie zawsze wytrzymuje do pierwszego prania. Ta firma powinna jak najszybciej zniknąć z naszego rynku. Psuje opinię innym sieciówkom.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

Przechodziłam nie raz obok, ale jakoś wystawowe ciuchy nigdy nie przykuły mojej uwagi na tyle, żeby tam wejść.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Factory Centrum Outlet