Obecnie rozmawiamy o:

Meble

gorący temat

Nietypowa uroda

dzisiaj o 15:10

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

retroBut

01 wrz 2013 - 09:22:47

Hej :) ja również chciałam zamówić air maxy z retrobut.pl
Czy mogłabyś mi dać znać jak przyjdą Ci te buty? czy to są oryginały i wgl czy przyszły?
Pozdrawiam

retroBut

01 wrz 2013 - 12:01:23

Jest to kolejne oszustwo na wielką skale! Jest to nowa odsłoną Pilkasklep
Kto nie wie co to pilkasklep.pl - to sobie poczytajcie w necie! kilka milionów oszukanych które nigdy nie zobaczą swoich pieniędzy ani rzeczy które zamawiali ! Uważajcie
Skąpy płaci 2 razy!
Z regulaminu retrobut wynika: że jest to Firma która ma siedzibę w nowym Jorku a sprzedaje w Polsce z wysylką z Chin!
Jest to żałosne!!! Zastanówcie się
A jak by tego mało to jeszcze Piszą sami sobie komentarzy po forach że przesyłki docierają w 3 dni i że jest Ok :)

retroBut

02 wrz 2013 - 09:41:40

Ja zamówiłam jakis czas temu i gdy kilka dni temu zobaczyłam gdzies watek z obawami ludzi to sama zaczełam panikować ale dziś przyszły! I wszystko wygląda w porządku! Czekałam tyle ile mi powiedzieli czyli całkiem dlugo ale juz sie nie boje i mam buty :)

retroBut

03 wrz 2013 - 22:00:44

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-04 22:29 przez OliwiaSz89.

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 1/5

retroBut

04 wrz 2013 - 00:05:43

Ja kupowałem. Przesyłkę otrzymałem już po kilku dniach z Retrobuta!!! Wybrałem wysyłkę z Polski i wszystko jest w porządku. Ciężko mi powiedzieć skąd się biorą te negatywne opinię. Pewnie to działania konkurencji. Buty, które doszły do mnie są naprawdę oryginalne i nie ma się do czego przyczepić. W sklepie czasami nawet widać niedociągnięcia jakie powstały przy produkcji. Osoby, które nie wierzą niech nie kupują, ale też nie psujcie opinii sklepu. To że ktoś jest w stanie zagwarantować niskie ceny nie oznacza, że sprzedaje towar nie oryginalny.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-04 00:50 przez captain45.

zweryfikowana
Posty: 1.486
Ostrzeżenia: 1/5

retroBut

04 wrz 2013 - 00:18:58

To ciekawe, że wszystkie pozytywne opinie w tym temacie wystawione są przez konnta niezweryfikowane z maksymalnie dwoma napisanymi postami. Nie sądzę,że to przypadek.

zweryfikowana
Posty: 314
Ostrzeżenia: 1/5

retroBut

04 wrz 2013 - 00:30:08

To też raczej nie jest przypadek ;)
Wszędzie dokładnie taki sam tekst.



retroBut

04 wrz 2013 - 14:36:53

Wiecie co, ja wlasnie zamowilam jeden model z tego sklepu no i czekam niecierpliwie na przesylke. Jak tylko je dostane to cos napisze o ich jakosci. Jak dotychczas kontakt ze sklepem byl ok, odpisuja na maila, sa mili. Zobaczymy jak bedzie z towarem.

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 1/5

retroBut

04 wrz 2013 - 14:49:22

Polecam ! solidna firma.

zweryfikowana
Posty: 314
Ostrzeżenia: 1/5

retroBut

04 wrz 2013 - 16:09:11

Cytat
Margotka6
Wiecie co, ja wlasnie zamowilam jeden model z tego sklepu no i czekam niecierpliwie na przesylke. Jak tylko je dostane to cos napisze o ich jakosci. Jak dotychczas kontakt ze sklepem byl ok, odpisuja na maila, sa mili. Zobaczymy jak bedzie z towarem.

A konto na szafie założyłam tylko po to, żeby o tym napisać. Seems legit.

retroBut

04 wrz 2013 - 17:31:35

Ja jakiś czas temu zamówiłam w tym sklepie buty dla syna,kontakt ze sklepem był doskonały,przesyłka przyszła bardzo szybko.Buty zakupiłam w promocji.Okazało się,że towar jest bardzo dobrej jakości,solidny i elegancko wykończony.

zweryfikowana
Posty: 314
Ostrzeżenia: 1/5

retroBut

04 wrz 2013 - 19:11:21

Ech, jak ja nie lubie kiedy firma próbuje robić z ludzi idiotów.

retroBut

04 wrz 2013 - 19:23:05

racja, widać że chcą zrobić z ludzi idiotów. wszyscy założone konta wrzesien 2013, same pozytywy .. wystarczy an forach poczytac co i jak:) ja odradzam, mimo ze nie zamawialam, ale opinia mowi sama za siebie.

retroBut

05 wrz 2013 - 16:11:25

skoro nikt nie zamawiał od nich to skąd wiecie że coś jest nie tak?
Ja zamówiłam u nich buty,przyszły w dobrym stanie,niestety musiałam je odesłać bo były za małe,ale to tylko moja wina.Pieniądze zostały mi zwrócone,tak jak obiecywali.Wiec spokojnie mogę ich polecić.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Legginsy czarne