Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

retroBut

02 lis 2013 - 19:40:07

Cytat
ajmii
Nigdy nic nie sprawdzałam, zamawiałam ze stron bardziej polecanych przez znajomych i tutaj wpadłam, no cóż to tylko pieniądze, choć na obecną chwilę nie zamierzam odpuścić.
Firma zarejestrowana jest w USA, więc powodzenia ;)

retroBut

02 lis 2013 - 19:44:55

Cytat
MoniqueJulie
Cytat
ajmii
Nigdy nic nie sprawdzałam, zamawiałam ze stron bardziej polecanych przez znajomych i tutaj wpadłam, no cóż to tylko pieniądze, choć na obecną chwilę nie zamierzam odpuścić.
Firma zarejestrowana jest w USA, więc powodzenia ;)
czytając artykuły, to ponoć miejsce również jest fikcyjne, jeśli coś dojdzie to kapice z chin.

retroBut

02 lis 2013 - 19:52:16

Cytat
ajmii

Firma zarejestrowana jest w USA, więc powodzenia ;)

No właśnie, jak ktoś już wyżej napisał. Tej firmy nie ma ani w Polsce, ani w USA. W Warszawie miała być ich filia, podali nawet adres do korespondencji- ludzie tam poszli, a to firma- duch:) To samo w USA- ani widu, ani słychu o retrobucie.

Sama miałam zamawiać, ale postanowiłam poczekać na opinie innych. Jeszcze jakoś pod koniec wakacji lub na początku roku szkolnego niektórzy pisali, że dostali, jedna dziewczyna na szafie wrzuciła real zdjęcie butów na nodze.

Podobno oszukali ludzi na ponad 3 miliony złotych...

retroBut

02 lis 2013 - 19:57:41

Cytat
imena
Cytat
ajmii

Firma zarejestrowana jest w USA, więc powodzenia ;)

No właśnie, jak ktoś już wyżej napisał. Tej firmy nie ma ani w Polsce, ani w USA. W Warszawie miała być ich filia, podali nawet adres do korespondencji- ludzie tam poszli, a to firma- duch:) To samo w USA- ani widu, ani słychu o retrobucie.

Sama miałam zamawiać, ale postanowiłam poczekać na opinie innych. Jeszcze jakoś pod koniec wakacji lub na początku roku szkolnego niektórzy pisali, że dostali, jedna dziewczyna na szafie wrzuciła real zdjęcie butów na nodze.

Podobno oszukali ludzi na ponad 3 miliony złotych...

Nie wiem jaki artykuł czytałaś, ja czytałam taki w którym jest info że firma zarejestrowana jest w USA:
"Firma w USA jest zarejestrowana jako spółka LLC i jest to fakt. Dlaczego właśnie tam? Żeby ludziom utrudnić życie i żeby dochodzenie swoich praw było zdecydowanie bardziej zawiłe. To pierwszy powód. Ale tym drugim i zarazem ważniejszym jest to, że spółka LLC, która jest zarejestrowana za oceanem, daje właścicielom firmy bardzo dużą poufność i pole do manewru."

A artykuł jest TUTAJ.

retroBut

02 lis 2013 - 20:04:41

Cytat
MoniqueJulie
Cytat
imena
Cytat
ajmii

Firma zarejestrowana jest w USA, więc powodzenia ;)

No właśnie, jak ktoś już wyżej napisał. Tej firmy nie ma ani w Polsce, ani w USA. W Warszawie miała być ich filia, podali nawet adres do korespondencji- ludzie tam poszli, a to firma- duch:) To samo w USA- ani widu, ani słychu o retrobucie.

Sama miałam zamawiać, ale postanowiłam poczekać na opinie innych. Jeszcze jakoś pod koniec wakacji lub na początku roku szkolnego niektórzy pisali, że dostali, jedna dziewczyna na szafie wrzuciła real zdjęcie butów na nodze.

Podobno oszukali ludzi na ponad 3 miliony złotych...

Nie wiem jaki artykuł czytałaś, ja czytałam taki w którym jest info że firma zarejestrowana jest w USA:
"Firma w USA jest zarejestrowana jako spółka LLC i jest to fakt. Dlaczego właśnie tam? Żeby ludziom utrudnić życie i żeby dochodzenie swoich praw było zdecydowanie bardziej zawiłe. To pierwszy powód. Ale tym drugim i zarazem ważniejszym jest to, że spółka LLC, która jest zarejestrowana za oceanem, daje właścicielom firmy bardzo dużą poufność i pole do manewru."

To, że jest zarejestrowana, a to, że jej fizycznie nie ma, to dwie różne rzeczy. W tym artykule jest napisane, że jest ZAREJESTROWANA, a nie, że ktoś tam był, widział baner i ich biuro. Ja czytałam w innym artykule, że ludzie tam poszli i pocałowali klamkę, nikt nie słyszał nawet o tej firmie. Jaka prawda- nie wiem, nie byłam, ale tak napisali.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-02 20:05 przez imena.

retroBut

02 lis 2013 - 20:08:18

Cytat
imena
To, że jest zarejestrowana, a to, że jej fizycznie nie ma, to dwie różne rzeczy. W tym artykule jest napisane, że jest ZAREJESTROWANA, a nie, że ktoś tam był, widział baner i ich biuro. Ja czytałam w innym artykule, że ludzie tam poszli i pocałowali klamkę, nikt nie słyszał nawet o tej firmie. Jaka prawda- nie wiem, nie byłam, ale tak napisali.

Nie widzę sensu dalszej dyskusji, bo ja od początku piszę o tym gdzie firma jest ZAREJESTROWANA a nie o tym czy ta firma fizycznie jest czy nie. Także sama, niepotrzebnie wprowadziłaś zamęt.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-02 20:16 przez MoniqueJulie.

retroBut

02 lis 2013 - 20:11:31

Cytat
MoniqueJulie
Cytat
imena
Cytat
MoniqueJulie
Cytat
imena
Cytat
ajmii

Firma zarejestrowana jest w USA, więc powodzenia ;)

No właśnie, jak ktoś już wyżej napisał. Tej firmy nie ma ani w Polsce, ani w USA. W Warszawie miała być ich filia, podali nawet adres do korespondencji- ludzie tam poszli, a to firma- duch:) To samo w USA- ani widu, ani słychu o retrobucie.

Sama miałam zamawiać, ale postanowiłam poczekać na opinie innych. Jeszcze jakoś pod koniec wakacji lub na początku roku szkolnego niektórzy pisali, że dostali, jedna dziewczyna na szafie wrzuciła real zdjęcie butów na nodze.

Podobno oszukali ludzi na ponad 3 miliony złotych...

Nie wiem jaki artykuł czytałaś, ja czytałam taki w którym jest info że firma zarejestrowana jest w USA:
"Firma w USA jest zarejestrowana jako spółka LLC i jest to fakt. Dlaczego właśnie tam? Żeby ludziom utrudnić życie i żeby dochodzenie swoich praw było zdecydowanie bardziej zawiłe. To pierwszy powód. Ale tym drugim i zarazem ważniejszym jest to, że spółka LLC, która jest zarejestrowana za oceanem, daje właścicielom firmy bardzo dużą poufność i pole do manewru."

To, że jest zarejestrowana, a to, że jej fizycznie nie ma, to dwie różne rzeczy. W tym artykule jest napisane, że jest ZAREJESTROWANA, a nie, że ktoś tam był, widział baner i ich biuro. Ja czytałam w innym artykule, że ludzie tam poszli i pocałowali klamkę, nikt nie słyszał nawet o tej firmie. Jaka prawda- nie wiem, nie byłam, ale tak napisali.

Nie widzę sensu dalszej dyskusji, bo ja od początku piszę o tym gdzie firma jest ZAREJESTROWANA a nie o tym czy ta firma fizycznie jest czy nie. Także sama, niepotrzebnie wprowadziłaś zamęt.
Imena dokładnie o to mi chodziło, firmy nie ma w stanach, a produkty są chinskie :)

retroBut

02 lis 2013 - 20:15:26

Cytat
ajmii
Imena dokładnie o to mi chodziło, firmy nie ma w stanach, a produkty są chinskie :)
Fizycznie nie musi jej tam być, wystarczy że tam mają zarejestrowaną firmę i tu zaczynają się schodki. W Polsce też handlują podróbami, kupujesz od sprzedawcy który ma firmę np w Łodzi a buty przychodzą z Chin - także nie wiem co to ma do rzeczy? Każde podróby przychodzą stamtąd.

retroBut

02 lis 2013 - 20:20:52

Cytat
MoniqueJulie


Nie widzę sensu dalszej dyskusji, bo ja od początku piszę o tym gdzie firma jest ZAREJESTROWANA a nie o tym czy ta firma fizycznie jest czy nie. Także sama, niepotrzebnie wprowadziłaś zamęt.

Zamęt? Po prostu napisałam, że tej firmy fizycznie nie ma, a to chyba jest kolejny ich fake i kolejny problem- bo ludzie nie mają mają gdzie się zgłosić.

retroBut

02 lis 2013 - 20:26:16

Cytat
MoniqueJulie
Cytat
ajmii
Imena dokładnie o to mi chodziło, firmy nie ma w stanach, a produkty są chinskie :)
Fizycznie nie musi jej tam być, wystarczy że tam mają zarejestrowaną firmę i tu zaczynają się schodki. W Polsce też handlują podróbami, kupujesz od sprzedawcy który ma firmę np w Łodzi a buty przychodzą z Chin - także nie wiem co to ma do rzeczy? Każde podróby przychodzą stamtąd.
Bezsens, do każdej wypowiedzi masz jakieś 'ale'. Nie każdy produkt jest z chin, ale skoro tak twierdzisz okej, bo zaraz napiszesz milion zdań kolejnych wywodów :)

retroBut

02 lis 2013 - 20:29:29

Witajcie wszystkie :) Jestem chyba jakąś szczęściarą bo mi przyszły te buty które zamówiłam i jestem mega szczęśliwa :) to nie są podróbki .

retroBut

02 lis 2013 - 20:33:25

Cytat
roksanabarszczyk
Witajcie wszystkie :) Jestem chyba jakąś szczęściarą bo mi przyszły te buty które zamówiłam i jestem mega szczęśliwa :) to nie są podróbki .
jakieś dokładniejsze info?

retroBut

02 lis 2013 - 20:49:38

Cytat
ajmii
Cytat
MoniqueJulie
Cytat
ajmii
Imena dokładnie o to mi chodziło, firmy nie ma w stanach, a produkty są chinskie :)
Fizycznie nie musi jej tam być, wystarczy że tam mają zarejestrowaną firmę i tu zaczynają się schodki. W Polsce też handlują podróbami, kupujesz od sprzedawcy który ma firmę np w Łodzi a buty przychodzą z Chin - także nie wiem co to ma do rzeczy? Każde podróby przychodzą stamtąd.
Bezsens, do każdej wypowiedzi masz jakieś 'ale'. Nie każdy produkt jest z chin, ale skoro tak twierdzisz okej, bo zaraz napiszesz milion zdań kolejnych wywodów :)

Bezsensem są Twoje naiwne wypowiedzi. Sama wyżej napisałaś że produkty są chińskie a teraz piszesz że nie każdy produkt jest z chin. Zdecyduj się na jedną wersję. To nie ja mam "ale" tylko Ty nie potrafisz dyskutować, brak Ci argumentów.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-02 20:56 przez MoniqueJulie.

retroBut

02 lis 2013 - 20:58:30

Cytat
MoniqueJulie
Cytat
ajmii
Cytat
MoniqueJulie
Cytat
ajmii
Imena dokładnie o to mi chodziło, firmy nie ma w stanach, a produkty są chinskie :)
Fizycznie nie musi jej tam być, wystarczy że tam mają zarejestrowaną firmę i tu zaczynają się schodki. W Polsce też handlują podróbami, kupujesz od sprzedawcy który ma firmę np w Łodzi a buty przychodzą z Chin - także nie wiem co to ma do rzeczy? Każde podróby przychodzą stamtąd.
Bezsens, do każdej wypowiedzi masz jakieś 'ale'. Nie każdy produkt jest z chin, ale skoro tak twierdzisz okej, bo zaraz napiszesz milion zdań kolejnych wywodów :)

Bezsensem są Twoje naiwne wypowiedzi. Sama wyżej napisałaś że produkty są chińskie a teraz piszesz że nie każdy produkt jest z chin. Zdecyduj się na jedną wersję.
weź czytaj ze zrozumieniem. napisałam, że buty z retrobut są produkcji chińskiej.
idac dalej, jeśli chodzi o każdy produkt nie pochodzi on z Chin.
Udajesz taką mądrą, każdemu chcesz udowodnić, że nie ma racji, a nie rozumiesz najprostszych wypowiedzi, lepiej skończ.

retroBut

02 lis 2013 - 21:04:32

Cytat
ajmii
weź czytaj ze zrozumieniem. napisałam, że buty z retrobut są produkcji chińskiej.
idac dalej, jeśli chodzi o każdy produkt nie pochodzi on z Chin.
Udajesz taką mądrą, każdemu chcesz udowodnić, że nie ma racji, a nie rozumiesz najprostszych wypowiedzi, lepiej skończ.
serio? buty z retrobuta są produkcji chińskiej? ameryki nie odkryłaś i wiadomo to już od dawna, idąc dalej skoro są produkcji chińskiej to pochodzą z chin, więc jakby nie było każdy produkt Z RETROBUTA chcąc nie chcąc pochodzi z chin.
Nie ty jesteś od pisania mi czy mam skończyć czy nie, bo idąc za twoją radą - lepiej by było jakbyś dopisała się do istniejącego już wątku o retrobucie, a nie zakładała kolejny.
Ah i na koniec, nikomu nic nie chcę udowodnić, bo po co? To jest DYSKUSJA, wymiana zdań/poglądów, a nie kółko wzajemnej adoracji.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czarny płaszcz męski! Pomocy!