Obecnie rozmawiamy o:

Sypialnia tapeta

10 minut temu

Hiszpania

godzinę temu

Wakacje w Hiszpanii.

godzinę temu

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

chętnie poczytam..niedługo święta...

niezweryfikowana
Posty: 64
Ostrzeżenia: 4/5

Ja zazwyczaj kupuje w dedicante, np ostatnio taki naszyjnik z grawerem.




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-02 14:59 przez marcianna.

Heja chciałam tylko zakomunikować, że dziękuję za wszystkie propozycje i rady, czas nagli i zamówiłam komplet naszyjników "puzzle" właśnie z Dedicante, tak jak tu dziewczyny pisały, bo ładne i niedrogie faktycznie ;) pozdrawiam

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 5/5

A moja znajoma kupuje biżuterię w mennicy - nie żartuje! Mówi, że wtedy ma pewność, że diament to diament...

To zależy jakiej jakości chcesz "ładną biżuterię", bo jeżeli nie ma być to srebro/złoto to generalnie kupować można gdziekolwiek - sklepy internetowe mają sporą ofertę w tym temacie, a nawet prywatne osoby, które robią coś ręcznie. Jednak jeżeli zależy Ci na srebrnej bądź złotej biżuterii to polecam wyłącznie sprawdzone sklepy stacjonarne.

Ja polecam <moderacja> link bardzo tania i fajna biżuteria :) Sprawdzony sklep ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-07 17:32 przez moderator.

Kupiłam naszyjnik koniczynkę, super. Po następnej wypłacie z pewnością dokupię jeszcze kolczyki.
Polecam : <moderacja> link



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-07 17:32 przez moderator.

Ostatnio pogrzebałam trochę w sieci i znalazłam ciekawy portal. Same wyprzedaże! Ceny z tego co zauważyłam są świetne, może tutaj coś znajdziesz :)
<moderacja> link



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-07 17:33 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 3/5

hej, ja kupiłam ładną biżuterie na http://odkupuj.pl/

niezweryfikowana
Posty: 26
Ostrzeżenia: 1/5

W kuźni srebra www.kuzniasrebra.pl ceny są dobre i moim zdaniem jest największy wybór i te kamienie szlachetne, no boskie. Można odpłynąć ;) Mąż wie gdzie prezent świąteczny kupić.

Wczoraj pół dnia spędziłam na zakupach i kolejny raz przekonałam się że jak biżu, to z apartu :)super naszyjnik na plecy - do sukni na sylwestra kupiłam:)


Witam was bardzo serdecznie,
Może z innej beczki, ale ja ostatnio szukałam dla siebie ładnej i nie drogiej biżuterii, wpadły mi w oko ręcznie robione cacuszka. Nikt o tym nie mówi, a szkoda! Nie dość, że czasami można znaleźć coś ładnego, ale do tego oryginalnego - fajne można znaleźć w orska, animal kingdom albo dots: handmade :P

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

SWISS ma genialną biżuterię. Zawsze lubię u nich robić zakupy. W centrum handlowym Fashion House maja swój punkt i tam często zaglądam. Zdarzają się fajne wyprzedaże i zawsze coś fajnego mozna sobie znaleźć. Ostatnio kupowałam bransoletki.

Na dawanda mają fajną biżuterię, jest i tańsza i droższa. Zresztą jak pójdziesz do jubilera to tam też kupisz biżuterię do 100zł.

niezweryfikowana
Posty: 168
Ostrzeżenia: 1/5

Jak ma być tania i nieszlachetna - poszukaj w sieciówkach na wyprzedażach. Możesz też poszukać na aukcjach w necie, może trafisz coś wartościowego za małe pieniądze :)?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

szafing!